01 Kwiecień 2020, 16:22:55

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Superman: Red Son

Zaczęty przez 8azyliszek, 26 Luty 2020, 15:16:40

8azyliszek

Superman: Czerwony syn to nowa animacja od Warner Bros i DC oparta na kultowym komiksie autorstwa Marka Millara. W sieci pojawił się klip promujący film. Możemy w nim zobaczyć sowiecką wersję Batmana, który brutalnie rozprawia się z ludnością.

Dla przypomnienia graficzny oryginał opowiada alternatywną historię Człowieka ze Stali, który zamiast w USA rozbija się w Związku Radzieckim. W obsadzie anglojęzycznego dubbingu są Jason Isaacs (Superman), Diedrich Bader (Lex Luthor), Amy Acker (Lois Lane), Vanessa Marshall (Wonder Woman), Phil Morris (James Olsen), Paul Williams (Brainiac), Sash Roiz (Hal Jordan), Phil LaMarr (Jon Stewart), Roger Graig-Smith (Batman), Travis Willingham (John F. Kennedy) oraz William Sayers (Stalin). Sam Liu wyreżyserował na podstawie scenariusza J.M. DeMatteis'a.

Superman: Czerwony syn - film jest już dostępny w wersji cyfrowej. Animacja zadebiutuje na nośnikach DVD i Blu-ray 17 marca.Powiem tak, że najlepsza jest scena zabicia Stalina przez Supermana. Szkoda, że w naszej rzeczywistości, nie można było tak tego zrobić. :/ Szkoda też, że nie wiadomo czemu zabrano Dietrichowi Baderowi głos Batmana. I obsadzono go w roli Luthora. To nie ma sensu.

Q

Diedrich Bader użycza głosu Batmanowi w wersjach bardziej humorystycznych jak w "Brave and Bold", czy "Harley Quinn", a jako, że "Red Son" to elseworld to pewnie dlatego zdecydowali się na większe przetasowania w obsadzie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

Tak, bo Batman w radzieckiej czapce-uszance jest mega poważny. :) "Batman the Brave and the Bold" może i na początku wyglądał humorystycznie. Ale to się okazała jedna z najlepszych kreskówek o tym bohaterze. Jasne - bazowała na nieco już zapomnianym przez większość Silver Age, ale poza tym miażdżyła i humorem i podejściem do tematu i ukazaniem świata i przeciwników. Dla mnie to była miazga - szkoda, że nie dano jej dobrze zakończyć wątku z Equinoxem. A Bader dał radę jako Batman. Natomiast teraz w ogóle nie pasuje do roli Luthora. To już lepiej trzeba było w ogóle go tu nie zatrudniać.

Superman mówiący "I turn down this wall" - miodzio.
"Poverty, disises and ignorance had been virtuly eliminated in the Warsav Pact States. :D Czyli Polska strong! :)

Leon Kennedy

Liczę, że animacja będzie chodź w połowie tak dobra jak fantastyczny komiks, a będziemy mogli świętować. Tak czy siak nie mogę się doczekać.

8azyliszek

@UP
Mi się podobała, choć komiks był bardziej szczegółowy oczywiście. No i zmieniono zakończenie.

Leon Kennedy

Szkoda, bo, zakończenie było świetne. Jak rozumiem ogl po angielsku, tak?