25 listopad 2020, 20:16:37

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Seriale DC od HBO MAX

Zaczęty przez Leon Kennedy, 30 październik 2019, 14:30:20

Leon Kennedy

30 październik 2019, 14:30:20 Ostatnia edycja: 30 październik 2019, 14:36:50 by Leon Kennedy
Gruchneło ludziska i to jak!!! HBO MAX potwierdza zamówienie kilku różnych seriali od DC. Z tych ważniejszych, to Green Lantern  ;D  ;D  ;D i Stranger Adventures. Ludzie co się to wyprawia to ja nie wiem.... To co, skoro dostaniemy od CW i Supermana, to chyba czas na Batmana, byle od HBO.

https://naekranie.pl/aktualnosci/green-lantern-i-strange-adventures-hbo-max-zamawia-seriale-komiksowe-1572432133

LelekPL

Wątpię, aby jednym z tych seriali był Batman. Na pewno będzie coś z nim związane, ale nie o nim samym... raczej w serialach skupia się na kimś drugoligowym - typu Latarnia, jakiś Booster Gold czy Blue Beetle i może kilku pomocników Gacka.

Leon Kennedy

Też wątpię, ale w sumie powoli wszystko staje się możliwe.

Obywatel Wayne

Jeśli miałby powstać serial o Batmanie na HBO Max, to typowałbym Iaina Glena z serialu Titans w głównej roli. Mielibyśmy dobry wybór i kontrast między filmem kinowym, gdzie wystąpi młody Robert Pattinson, tymczasem w ramówce streamingu przedstawić widzom starszego Batmana w klimacie Powrotu Mrocznego Rycerza Franka Millera. Zack Snyder wprowadził takiego Batmana w swoim filmie, lecz wciąż z twarzą nie tak starego Afflecka (w momencie tworzenia Batman v Superman nie miał nawet 40 lat), w przypadku Glena mamy niemalże 60 letniego aktora.


Leon Kennedy

Całkiem ciekawy byłby to pomysł. Zaś sam aktor jest bardzo dobry i dałby radę. Szkoda, że w Titans raczej nie zobaczymy go w stroju...