24 Sierpień 2019, 01:02:47

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Zlot Forum na 80-lecie Batmana

Zaczęty przez LelekPL, 29 Maj 2019, 12:33:30

Leon Kennedy

Kurczę ja nie wiem jak to że mną będzie... W sierpniu mam operację. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy. Potem L4 i kolejny etap leczenia. Chyba będę musiał odpuścić.

Juby

Mam straszny miesiąc (pracuję, a zaraz po pracy remontuję mieszkanie, bo muszę zwolnić wynajmowane do końca lipca), ale jak znajdę chwilę to spróbuję sprawdzić czy wystawa będzie również dostępna w weekendy.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Dzwoniłem do siedziby wystawy i dowiedziałem się, że wystawa jest otwarta w weekendy i będzie otwarta podczas MFKiG, jak również nie będzie przenoszona na teren festiwalu (czyt. pozostanie w Centrum Nauki i Techniki EC1). Sprzedaż biletów rusza 20 sierpnia, ale według pani, z racji, że to otwarta wystawa można będzie kupować bilety w dniu przybycia.

A więc ja 28 września na 99% przyjeżdżam (1% na nagłe wypadki sobie zostawiam). Nie wiem tylko czy zostawać na noc gdzieś w hotelu albo air b&b (a trzeba zamawiać pokoje już bo to termin festiwalu będzie, więc sporo miejsc będzie zarezerwowanych) czy wracać wieczorem do domu. Jest coś w Łodzi do zwiedzania poza szarością? ;) Jakieś dobre restauracje? Bo spotkamy się pewnie na wystawie, ale można by było potem nawet coś wspólnie zjeść.