09 Sierpień 2020, 08:15:59

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Tenet (2020) reż. Christopher Nolan

Zaczęty przez LelekPL, 22 Maj 2019, 18:43:47

LelekPL

Znowu przesunięty. Tym razem bez nowej daty.

Brzmi to strasznie, ale może skończyć się pozytywnie dla nas bo WB rozważa otwarcie filmu bez sztywnej daty premiery na cały świat, a jedynie wprowadzać film na rynki gdzie to jest bezpieczne. Z racji, że Polska już dawno otworzyła kina będziemy pewnie jednym z pierwszych rynków, który film obejrzy. Pewnie nie w sierpniu, bo WB i tak nie będzie chciało mieć tak dużej przerwy między premierą w Europie, a USA, ale wrzesień jest jak najbardziej realny, tym bardziej, że Wonder Woman nie została przesunięta.

Juby

Znowu wyjdę na czepiacza, ale nie "przesunięty". Bez nowej daty premiery = odwołany. :( Teraz film będzie czekał w próżni aż Warner wyznaczy mu nową datę premiery.

Sytuacja w USA jest tak zła, że nie zdziwi mnie 16 lipca 2021, żeby już się nie bawić i nie ryzykować.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

News wyraźnie mówi, że będą się "bawić". Gdyby nie chcieli pomagać kinom to właśnie przenieśliby o rok. A tak czekają na dobry moment dla siebie i ich. Wydaje mi się, że w kinach w Europie zobaczymy go niedługo.

LelekPL

https://deadline.com/2020/07/tenet-sets-worldwide-release-dates-u-s-labor-day-weekend-1202995899/

Tenet na koniec sierpnia w Polsce... chyba, że wrócą większe obostrzenia z powodu ponownego zwiększenia przypadków u nas :P Dzisiaj nie było dużo, ale jak poluzujemy jak w Stanach będzie gorzej. Więc bądźcie ostrożni, żeby kina u nas przetrwały.

Juby

Tak jest, kapitanie! ;)

Być może przez ostatni tydzień sierpnia będę miał urlop, więc akurat 26 w dniu premiery wybiorę się na pierwszy seans, żeby mieć jak najmniej osób na sali. Trzymam kciuki, aby w końcu się udało utrzymać tę datę premiery, choć nauczony doświadczeniem - wątpię, aby się utrzymała. :P


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Wątpię żeby doszło do tej premiery, bo dziś już ponad 500 osób... Więc robi się co raz gorzej, a ludzie jeszcze do tego mają to gdzieś i nawet do sklepu nie założą maseczki.