21 Kwiecień 2019, 10:50:41

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM
(brak informacji o powiadamianiach, a także maili o rejestracji na forum)


Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Zaczęty przez XIII, 15 Kwiecień 2019, 12:48:45

XIII

Nie czytałem  komiksowego oryginału  więc nie wiem czego można się spodziewać po tej produkcji. Zwiastun raczej mnie zaciekawił chociaż  widać ze postaci  jak na tego typu film jest stanowczo za dużo, zwłaszcza nie potrzebni w tej produkcji są  Joker i Bane. Najbardziej spodobał mi się oldskulowy design Batmana  i te ujęcia w stylu dawnego TAS gdzie  był  pokryty mrokiem i było widać tylko jego białe oczy, czegoś takiego nie było dawno w animacjach Warnera.

Juby

Z trzech tegorocznych animacji z Batmanem, ta zapowiada się zdecydowanie najlepiej. Ciekawe, czy doczekamy się polskiej premiery, czy może od 14 maja będziemy skazani na szukanie ripa w sieci. :P
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

XIII

Jestem jasnowidzem i czasami coś widzę,  w tym wypadku  jestem pewien że Galapagos raczej położyło już lachę na animacje dc zapewne z powodu coraz gorszej sprzedaży i popularności stron vod czy też nieoficjalnych z ripami. Co zresztą mnie nie dziwi bo sam od paru lat nie kupiłem od nich  żadnego dysku z animacjami  a wcześniej mi się zdarzało.

LelekPL

Gdyby filmy były lepsze to by się kupowało... ja sam BARDZO chciałem kupić Gotham by Gaslight i dodać je do swojej kolekcji, ale niestety nie miałem opcji. A przecież Justice League vs The Fatal Five, albo innych gniotów od DC sobie kupować nie będę :P

Juby

W sumie, ja również od dawna nie kupowałem animacji DC na DVD (w tym roku zrobiłem wyjątek dla Gotham Knight), więc trochę sami jesteśmy sobie winni takiej sytuacji na rodzimym rynku. Z drugiej strony - większość ich filmów w ostatnich latach obejrzałem raz i nie mam ochoty więcej do nich wracać, więc kupno wydania fizycznego byłoby pozbawione sensu. Z reguły nie kupuję w ciemno, więc i tak najpierw muszę obejrzeć coś w sieci, lub kinie. Jeśli mi się podoba, wtedy kupuję.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

XIII

Galapagos  zrobiło też błąd ze zmianą swojej polityki wydawniczej od 2008 wydawali tylko Batmany a inne postacie tylko jak był  film w kinach z danym bohaterem  tak od 2015 zaczęli wydawać  praktycznie wszystko co w stanach i to był błąd zrobił się za duży przesyt w dodatku zaczęła mocno spadać ich jakość. Ale czemu w ubiegłym roku wydali  słabe Suicide Squad a nie Gotham by Gaslight to mój umysł nie jest w stanie pojąć.