21 Kwiecień 2019, 10:28:19

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM
(brak informacji o powiadamianiach, a także maili o rejestracji na forum)


Pennyworth [serial TV]

Zaczęty przez Q, 11 Luty 2019, 01:46:27

Q

Do seriali związanymi z bohaterami DC dołączy "Pennyworth". Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące tytułowego bohatera:"Pennyworth" śledzi losy legendarnego kamerdynera Bruce'a Wayne'a, Alfreda Pennywortha (Jack Bannon), 20-kilkuletniego byłego żołnierza SAS, który zakłada firmę ochroniarską i rozpoczyna współpracę z młodym miliarderem, Thomasem Wayne'em (Ben Aldridge), który nie jest jeszcze ojcem Bruce'a, w Londynie w latach 60-tych.

Jedno jest pewne na tej fotce zdecydowanie nie wygląda jak zabójca SAS, czyli jest zgodnie z opisem postaci.

Sam pomysł na serial może się sprawdzić. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków, czyli odpowiednia ilość by nie zanudzić widzów oraz zmieścić opowieść rozpisaną na cały sezon. Akcja rozgrywać się będzie w Londynie lat 60-tych. Nie będzie więc żadnych złoczyńców związanych z Batmanem. Mówi się też może być kategoria wiekowa "R".

Trzeba poczekać do czerwca by zobaczyć co z tego wyjdzie. Pierwsze zdjęcie nie jest specjalnie zachęcające. Ale same informacje na temat serialu dają nadzieje, że może być z tego coś dobrego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Niesamowite, że coś z czego Warner Bros. samo się śmiało w Teen Titans GO! To the Movies (zapowiadana premiera "Alfred: The Movie") pół roku później naprawdę wchodzi w życie. :P Jak widać rozmieniają Batmana na drobne i nie odpuszczą żadnej okazji, żeby wycisnąć z marki jak najwięcej, nawet tak absurdalnymi pomysłami. :(

Mówię pas. Nie planuję oglądać i uważam, że WB powinno wróci do stanu sprzed 10-15 lat, bo zdecydowanie za dużo tego wszystkiego z Batmanem wychodzi w ostatnim czasie. Jakość > Ilość.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Taki okres, że każda stacja chce mieć serial z komiksowymi bohaterami. Nie tylko WB, wystarczy popatrzeć na plany Disneya związane z różnymi bohaterami z Avengers.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

To wiem i w kręgu moich znajomych plany Disneya również są nazywane rozmienianiem na drobne, nie kojarzę nawet jednej osoby, która na nie czeka, czy w ogóle chce serialu o Lokim, Visionie, itd. :P
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

11 Luty 2019, 14:20:59 #4 Ostatnia edycja: 11 Luty 2019, 14:29:48 by LelekPL
Falcon i Winter Soldier mają potencjał, tym bardziej z budżetem o którym mówi Disney. Jeśli będą wyglądały lepiej i bardziej "filmowo" niż te wszystkie gównianie wyglądające seriale, których jest teraz mnóstwo, to może być warto oglądać.

Myślałem, że może serial o Watchmen będzie takim krokiem naprzód. Jednak po krótkim zwiastunie, który dostaliśmy, już widzę, że będzie miał ten sam styl wizualny co 90% high-concept seriali obecnie. Wizualnie mi to mówi, że będzie to wyglądało jak Serial: The Serial

Funky

A ja jestem zadowolony z tego zdjęcia, elegancki Alfred na tle neonowego Londynu a z tyłu faceci w płaszczach i kapeluszach. Pod względem estetycznym ten serial może być cudowny ;)

Leon Kennedy

Zdjęcie ok, ale sam serial, to nie bardzo wiem czy będzie w ogóle sens go oglądać... Po czekam na jakieś opinie i potem zdecyduje.