21 Styczeń 2020, 21:31:05

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Birds of Prey (film)

Zaczęty przez Q, 28 Styczeń 2019, 17:10:59

Q

A przed seansem w IMAX nie było teasera "Birds of Prey" (chyba, że go dodali na początku reklama a nie przed samym filmem, ale wtedy efekt z balonikami raczej by nie zadziałał).

Być może przed "Jokerem" dadzą pełny zwiastun, bo jakby nie było ten teaser, to w połowie nawiązanie do "To", a reszta to tylko szybkie ujęcia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Gdy zostawić samą zamyśloną Harley byłby lepszy, ale przynajmniej można dobrze przyjrzeć się głównym postaciom. Pewnie w najbliższych tygodniach pojawi się pierwszy zwiastun.

Q

Pierwszy zwiastun

Pierwsze wrażenia dobre. Ciekawe lokalizacje i scenografie, urocza hiena. W samym trailerze wiele nie zdradzili, tylko dlaczego ten film nazywa się "Birds of Prey", skoro tak bardzo opierają się na Harley Quinn, to mogli po prostu nazwać go "Harley Quinn".

Leon Kennedy

https://naekranie.pl/aktualnosci/ptaki-nocy-nadlecialy-oto-pierwszy-zwiastun-nowa-jakosc-w-filmach-dc-1569942479

No i w końcu jest. Przyszło nam trochę sobie poczekać na ten pierwszy trailer, ale wydaje mi się, że się opłaciło. Jest kolorowo ze sporą dawką szaleństwa. Zobaczymy co będzie przy drugim trailerku.

PS: Q był ciut szybszy 🤣

Juby

Niesamowicie nieciekawy trailer.

Kilka wniosków po jego obejrzeniu:
- Zapowiada się to na bezpośrednią kontynuację kijowego Suicide Squad, z którego Harley nie polubiłem.
- Nie wiem po co ten długaśny tytuł, w którym Harley jest tylko w podtytule, bo nie widzę tu żadnych Ptaków Nocy, tylko solowy film o Harley z jakimiś drugoplanowymi koleżankami.
- Black Mask bez maski. Świetnie...  >:(
- Zgodnie z zasadą ustaloną po rozczarowującej Wonder Woman (czyt. dopóki nie obejrzę dobrego filmu DCEU, nie chodzę na kolejne do kina) BoP również olewam. Niby Shazam! był okej, ale to za mało, aby mnie przekonać, że z tego uniwersum może coś jeszcze być.
- Morgan Freeman

Q

Od dawna wiadomo, że Harley to ta sama postać co w "Suicide Squad", ale oprócz wprowadzenia odnośnie zerwania z Jokerem więcej odniesień do filmu Ayera raczej nie będzie. Powróci też w "The Suicide Squad" Gunna.

To dopiero pierwszy zwiastun, więc jeśli Black Mask będzie miał maskę to dobrze, że jeszcze wszystkiego nie pokazali. Jeśli nie będzie miał, to narzekać będę po filmie.

Co do tytułu, to pewnie nie chcieli przesadzać bo Harley jest już wszędzie nawet w logo WB  ;)

Leon Kennedy

A co Juby myślałeś, że od razu w trailerze dostaniemy jego ikoniczną maskę, no weź przestań. Co do Harley to wątpię, aby była dokładnie tą samą postacią co w SS.

Juby

Black Maska znam z dosłownie jednego TM-Semica i Arkham Origins, w których CAŁY CZAS nosił maskę. W tym zwiastunie widzę jedynie Obi-Wana udającego kolejnego Jokera-Leto, nie Black Maska. :P
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Jejku, jejku, a czemu nie może być tak, że pod koniec filmu z takich czy owakich powodów zakłada maskę, a nie ze od razu musi ją mieć i koniecznie być w niej pokazanym na pierwszym trailerze.

PS: Ja tam żadnego Obina, a już tym bardziej Jokera Leto nie widzę. Zresztą było go z 10 sekund w trailerze i to co było ukazane to jego pewne problemy psychiczne, które chyba skłonią go do założenia maski.

Juby

Main poster

Premiera przyspieszona, równo z USA, za 30 dni. Ktoś się wybiera? Ja nie, dopóki nie poczytam opinii, że wyszedł im naprawdę dobry film, a zapowiedzi mnie do tego nie przekonały.
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Mam gdzieś opinie. Kino w dniu premiery jak szczęście dopisze.

Juby

Aż tak podobało się Suicide Squad?

Ostateczny trailer!

- Morgan Freeman

Leon Kennedy

09 Styczeń 2020, 18:07:31 #43 Ostatnia edycja: 09 Styczeń 2020, 19:55:38 by Leon Kennedy
Cytat: Juby w 09 Styczeń  2020, 17:53:39Aż tak podobało się Suicide Squad?

A jeśli mi się nie bardzo podobało , co jest faktem, to nie mogę się jarac tym filmem czy jak? Zresztą z samym SS będzie miało mega dużo wspólnego w osobie Harley + kolory.

Właśnie zobaczyłem trailer i jest nawet spoko. Fajnie, że innych chodź trochę pokazali i jest czarna maska, niesamowite. Najlepsza i tak rechocząca hiena.

Juby

Nie "nie możesz", tylko jestem ciekaw skąd to jaranie i postanowienie, żeby obejrzeć film w dniu premiery, that's all.
Ja tak czekam na filmy, które zapowiadają się dla mnie niesamowicie / ciekawie, lub są kontynuacjami filmów, które uwielbiam, więc chciałem dopytać co tobą kieruje, skoro jakość Suicide Squad nie, a marketing też nie robi nadzwyczajnego wrażenia (sam opisujesz trailer "nawet spoko").

Dla mnie to zdecydowanie najlepsza zapowiedź tego filmu. Energiczna, fajny podkład, w końcu Black Mask w masce, więcej Ptaszków, a nie tylko Harley. No poczekamy, zobaczymy jak będą polecać film, może dam mu szansę.
- Morgan Freeman