23 Sierpień 2019, 23:51:18

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Birds of Prey (film)

Zaczęty przez Q, 28 Styczeń 2019, 17:10:59

Johnny Napalm

Hehe, śmiesznie to wygląda. A poważnie, myślę, że Ewanowi McGregorowi coś po drodze w filmie się przydarzy i, podobnie jak u Nicholsona w Batmanie z 1989 roku, nastąpi jego przemiana ze zwykłego gangstera w mafijnego badass'a.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Ja chyba jestem ślepy, bo ciężko mi tam cokolwiek dojrzeć, aby móc się chociaż ciut wypowiedzieć ;D

Juby

Podobno DCEU wraca do formy, Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - tak brzmi polski tytuł - podobno ssą pałkę i Warner jest z filmu niezadowolone. :P

https://naekranie.pl/aktualnosci/ptaki-nocy-odbyl-sie-pokaz-dla-producentow-warner-bros-nie-jest-zachwycone-1563192017
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Z mojej strony wielkie i co z tego? Przy BvS byli bardzo zadowoleni co jest przecież faktem, a nie plotką jak tutaj i wszyscy wiemy jak film został odebrany przez recenzentów. Także luz i czekam na oficjalne info, a zwłaszcza trailer.

Johnny Napalm

W sumie się tego spodziewałem. Na film już pewnie nie pójdę. Od początku nie przypasowała mi obsada, pierwsze zdjęcia z planu, a nawet sam tytuł.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 16 Lipiec  2019, 20:51:35Z mojej strony wielkie i co z tego? Przy BvS byli bardzo zadowoleni co jest przecież faktem

Eeeee... wcale nie. Już na początku 2016 roku dochodził informacje, że Warner martwi się o wynik finansowy filmu, bo włożyli w niego ogromne pieniądze, a ten wyszedł zbyr poważny, mroczny, przygnębiający i nie wiedzą jak zareagują na niego widzowie.
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Wydawało mi się, że byli zadowoleni. Jestem pewien, że gdzieś to czytałem... Tak czy siak mam gdzieś jakiś gości w garniakach i ich niby odbiór i to pewnie nieostatecznej wersji przed dodatkowymi dokrętkami.

LelekPL

Tak, był news, że nawet na zamkniętym seansie filmu klaskali na stojąco po obejrzeniu filmu :P Lol

Leon Kennedy

No i proszę. Zatem jestem daleko od wyrabiania sobie jakiejś opinii po tym niby pokazie. Zresztą ponoć odbył się też pokaz dla jakis wybranych fanów, którzy byli zadowoleni z seansu.

Juby

Cytat: Juby w 15 Lipiec  2019, 22:11:18Podobno DCEU wraca do formy, Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - tak brzmi polski tytuł - podobno ssą pałkę i Warner jest z filmu niezadowolone. :P

Powyższa plotka nabiera nowych barw, bo wg Grace Randolph film wraca na spore dokrętki we wrześniu (na pół roku przed premierą)!
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1162021190715793411?s=19

:P
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Dawać w końcu mi tu trailer, a nie ferment siać.

Q

Może i wraca na duże dokrętki, ale Grace Randolph nie wydaje się być tym powodem zmartwiona. Więc nie ma co panikować. Gdy zaczną przesuwać datę premiery i pojawią się sugestie, że film może trafić na platformę streamingową, wtedy będzie czas na panikowanie.

Ciekawe, czy może to mieć związek z "The Suicide Squad" w którym Margot Robbie ma powtórzyć rolę Harley Quinn?

Angaż jako reżysera drugiej ekipy Chada Stahelskiego ("John Wick") sugeruje, że planują dodać więcej scen akcji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)