22 Wrzesień 2019, 18:58:08

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
6 (22.2%)
Termiantor 2: Judgment Day
20 (74.1%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.7%)

Głosów w sumie: 27

Leon Kennedy

Tego się nie spodziewałem i chyba w sumie nikt!!! Edward Furlong ponownie wcieli się w Johna Connora!! Ciekawe jak będzie się prezentował...

Juby

ComicCon nie przyniósł niczego ciekawego. Okej, potwierdzili Furlonga, potwierdzili eRkę, Sarah urzyła niecenzuralnego słowa, ale mimo wszystko nowy materiał wciąż wygląda dla mnie nieciekawie (nie ta obsada, nie te lokacje, przesadzone w slo-mo i CGI sceny akcji, tania strona wizualna).

Tutaj cały panel z San Diego (jeszcze nie oglądałem, bo trochę trwa):
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Okropna photoshopowa sklejka jako main poster

I nowe trailery

Ten pierwszy trailer, do dla mnie pierwsza zapowiedź, która nie tylko nie zniechęca, ale zachęca do wizyty w kinie. Jakby spece od marketingu w końcu zrozumieli, że samym powrotem Lindy oraz nazwiskami Camerona i Millera tego nie wyreklamują. To pierwszy materiał, który próbuje pokazać TĘ historię i TYCH bohaterów, a nie jedynie znane twarze. Montaż, dobór muzyki, kilka scen akcji - to po prostu dobry trailer.
Drugi to niby wersja Red Band Trailer, ale tak naprawdę to zupełnie inna zapowiedź - dużo gorsze tempo, pokazuje zdecydowanie za dużo, ogólnie suabo. Polecam nie klikać.

Może nie będzie aż tak źle? Wiem jak film się zaczyna (czytałem spoilerowe opisy po pokazach testowych), więc ciekawe jak bardzo odbije od 1/10, które dla niego trzymam.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman