23 Sierpień 2019, 23:58:21

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Suicide Squad 2

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

Juby

Chętnych na przejęcie Strażników 3 było kilku (ostatnio Adam McKay na przykład), a pod ręką mieli doskonałego kandydata na następce Gunna w postaci Taika Waititi.

Nie chodziło mi o to, że to Disney miał jechać po Warnerze. Mieliby to robić oburzeni ludzie w sieci, którzy spowodowali wyrzucenie Gunna z Marvela w lipcu ubiegłego roku. Afera przycichła, Warner zatrudnił Gunna do Suicide Squad 2, żadnej nagonki na tę decyzję nie było, więc i Disney mógł teraz zaoferować mu powrót na dawne stanowisko, skoro piana wścieklizny na jego dawne, kontrowersyjne twity, dawno temu spłynęła. ;)
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Waititi by pasował i to bardzo, ale czy by się zgodził wejść w buty Gunna, to inna sprawa. Zaś Disney w moim odczuciu się ośmieszył i w końcu postanowili to sprostować, bo każdy oprócz Kaczora Donalda wiedział, że walą mega głupotę.

Q

Zmiany w planach "The Suicide Squad". Postać Deadshota nie powróci, ale Elba pozostaje w obsadzie, tylko, że zagra nowego bohatera.

Skoro mają powrócić:  Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang i Viola Davis jako Amanda Waller, to film co raz bardziej zapowiada się na sequel, a nie na kompletny reset.

Z dnia na dzień co raz trudniej przewidzieć w jakim kierunku pójdzie ten film.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Serio nie powróci? To pewne info? Szkoda.

Q

Źródło pewne (Variety) -  batcave.com.pl

Jednak wcześniejsze doniesienia też były z pewnych źródeł. I jak widać koncepcja cały czas ulega zmianom, w większym lub mniejszym stopniu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Straciłem zainteresowanie tym filmem jak również Birds of Prey jeśli wiążą się z poprzednimi filmami. No thanks.

Leon Kennedy

Hahaha, a coś Ty myślał, że teraz niby wszystkie filmy nie będą się w żadnym stopniu łączyć z poprzednimi? A powiedz na jakiej podstawie tak sądziłeś? Nawet Shazam jest w tym samym Universum i jest to fajnie pokazane w formie drobnych smaczków i nawiązań i tak być powinno i będzie dalej i dalej. Z tym, że każdy film ma opowiadać konkretną historię o postaciach, które w niej się pojawiają, a nie być zapowiedzią nowych postaci w następnych filmach czy jakiś wydarzeń.

Q

Możliwy jest także powrót Joela Kinnamana w roli Ricka Flaga.

Nie wiadomo jak duże będą role bohaterów z wcześniejszego filmu i może się okazać, że będzie to sytuacja podobno do tego co było w przypadku filmów "G.I. Joe: Czas Kobry" i "G.I. Joe: Odwet". Czyli pewni bohaterowie mogą powrócić tylko po to by zginąć i zrobić miejsce dla nowych.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Zatrudnienie Elby jako Deadshota, nowa ekipa i tylko udział Robbie sugerowały soft reboot. A teraz się z tego wycofują (Elba ma inną rolę, Davis, Letojoker na planie BoP) i śmierdzi to ingerencją studia w wizję reżysera. No trudno, na te filmy na pewno do kina nie idę już. Pozostanę przy tych kompletnie odciętych od czekokolwiek Snydera jak Shazam i tych spoza uniwersum jak Joker czy Batman.

Juby

07 Kwiecień 2019, 07:59:59 #24 Ostatnia edycja: 08 Kwiecień 2019, 07:07:11 by Juby
Problemem Suicide Squad nie byli bohaterowie, a reżyseria i okropny scenariusz. Nie skreśliłabym żadnego z tych filmów na podstawie powrotu kilku postaci, nie wiadomo nawet w jak dużej roli.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

07 Kwiecień 2019, 10:30:22 #25 Ostatnia edycja: 07 Kwiecień 2019, 10:36:31 by LelekPL
Cytat: Juby w 07 Kwiecień  2019, 07:59:59"Nie skreślę" żadnego z tych filmów na podstawie powrotu kilku postaci, nie wiadomo nawet w jak dużej roli.
Po pierwsze rodzaj, po drugie nie musisz pisać tego hipotetycznie. Jak nie chcesz skreślać, to nie skreślasz.