Autor Wątek: Suicide Squad 2  (Przeczytany 214 razy)

Offline Leon Kennedy

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
Suicide Squad 2
« dnia: 13 Październik 2018, 03:32:54 »
Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.

Online Night_Wing

• Stróż prawa
    • Email
Odp: Suicide Squad 2
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2018, 10:11:16 »
Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.

Informacja, której się nie spodziewałem, a której taki finał, ten wybór niezwykle szanuję: James Gunn reżyserem "Suicide Squad". Chyba nikt by się nie zdziwił, gdyby twórca nadał sequelowi, nad którym będzie pracował tytuł: "Suicide Squad vol.2", co odpowiadałoby akurat tej szaleńczej, nazwijmy to komediowej i zgryźliwej naturze produkcji, tak, jak humorystyczne usposobienie prezentujące się w dwóch częściach "Guardians of the Galaxy". Kolejnym znakiem zapytania są postacie, które artysta może dodać do takowego sequela. Lobo i Nightwing okazyjnie, to moje propozycje na poszczególne sylwetki, które zagościłyby w w kontynuacji "Suicide Squad". ::) ::) ::)

Offline Leon Kennedy

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
Odp: Suicide Squad 2
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Październik 2018, 04:12:26 »
Lobo okazyjnie to mógłby się pojawić u Esa. Zaś Nightwing czemu by nie? Byłoby fajnie go zobaczyć walczącego z SS.