22 Luty 2019, 15:38:30

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

Suicide Squad 2

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

Leon Kennedy

Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.

Night_Wing

Cytat: Leon Kennedy w 13 Październik  2018, 03:32:54
Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.

Informacja, której się nie spodziewałem, a której taki finał, ten wybór niezwykle szanuję: James Gunn reżyserem "Suicide Squad". Chyba nikt by się nie zdziwił, gdyby twórca nadał sequelowi, nad którym będzie pracował tytuł: "Suicide Squad vol.2", co odpowiadałoby akurat tej szaleńczej, nazwijmy to komediowej i zgryźliwej naturze produkcji, tak, jak humorystyczne usposobienie prezentujące się w dwóch częściach "Guardians of the Galaxy". Kolejnym znakiem zapytania są postacie, które artysta może dodać do takowego sequela. Lobo i Nightwing okazyjnie, to moje propozycje na poszczególne sylwetki, które zagościłyby w w kontynuacji "Suicide Squad". ::) ::) ::)

Leon Kennedy

Lobo okazyjnie to mógłby się pojawić u Esa. Zaś Nightwing czemu by nie? Byłoby fajnie go zobaczyć walczącego z SS.