22 Maj 2019, 22:39:01

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Pennyworth [serial TV]

Zaczęty przez Q, 20 Maj 2018, 17:09:27

Q

W przyszłym roku ma zadebiutować serial "Pennyworth", którego głównym bohaterem będzie Alfreda Pennyworth, były komandos pracujący z Thomasem Wayne'em w latach 60. XX wieku w Londynie.

Pomysł może być ciekawy, zwłaszcza, że będą to lata 60-te, więc jest szansa na szpiegowski klimat.

Największe obawy wzbudza fakt, że za serial odpowiadają twórcy "Gotham", więc aby nie powtórzyli błędów z produkcji FOXa. "Pennyworth" tworzony jest na potrzeby kanału premium Epix, czyli twórcy powinni mieć więcej swobody.

Fragment zwiastuna "Teen Titans Go! To the Movies" pokazał, że Alfred ma potencjał na własny film, tak więc serial o jego wczesnych latach nim zajął się czyszczeniem jaskini pajęczym może być interesujący.

! No longer available

Ciekawe czyje jeszcze początki poznamy niż ktoś zdecyduje się na serial z Batmanem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Do seriali związanymi z bohaterami DC dołączy "Pennyworth". Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące tytułowego bohatera:

"Pennyworth" śledzi losy legendarnego kamerdynera Bruce'a Wayne'a, Alfreda Pennywortha (Jack Bannon), 20-kilkuletniego byłego żołnierza SAS, który zakłada firmę ochroniarską i rozpoczyna współpracę z młodym miliarderem, Thomasem Wayne'em (Ben Aldridge), który nie jest jeszcze ojcem Bruce'a, w Londynie w latach 60-tych.

Jedno jest pewne na tej fotce zdecydowanie nie wygląda jak zabójca SAS, czyli jest zgodnie z opisem postaci.

Sam pomysł na serial może się sprawdzić. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków, czyli odpowiednia ilość by nie zanudzić widzów oraz zmieścić opowieść rozpisaną na cały sezon. Akcja rozgrywać się będzie w Londynie lat 60-tych. Nie będzie więc żadnych złoczyńców związanych z Batmanem. Mówi się też może być kategoria wiekowa "R".

Trzeba poczekać do czerwca by zobaczyć co z tego wyjdzie. Pierwsze zdjęcie nie jest specjalnie zachęcające. Ale same informacje na temat serialu dają nadzieje, że może być z tego coś dobrego.

Juby

Niesamowite, że coś z czego Warner Bros. samo się śmiało w Teen Titans GO! To the Movies (zapowiadana premiera "Alfred: The Movie") pół roku później naprawdę wchodzi w życie. :P Jak widać rozmieniają Batmana na drobne i nie odpuszczą żadnej okazji, żeby wycisnąć z marki jak najwięcej, nawet tak absurdalnymi pomysłami. :(

Mówię pas. Nie planuję oglądać i uważam, że WB powinno wróci do stanu sprzed 10-15 lat, bo zdecydowanie za dużo tego wszystkiego z Batmanem wychodzi w ostatnim czasie. Jakość > Ilość.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Taki okres, że każda stacja chce mieć serial z komiksowymi bohaterami. Nie tylko WB, wystarczy popatrzeć na plany Disneya związane z różnymi bohaterami z Avengers.

Juby

To wiem i w kręgu moich znajomych plany Disneya również są nazywane rozmienianiem na drobne, nie kojarzę nawet jednej osoby, która na nie czeka, czy w ogóle chce serialu o Lokim, Visionie, itd. :P
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

11 Luty 2019, 14:20:59 #5 Ostatnia edycja: 11 Luty 2019, 14:29:48 by LelekPL
Falcon i Winter Soldier mają potencjał, tym bardziej z budżetem o którym mówi Disney. Jeśli będą wyglądały lepiej i bardziej "filmowo" niż te wszystkie gównianie wyglądające seriale, których jest teraz mnóstwo, to może być warto oglądać.

Myślałem, że może serial o Watchmen będzie takim krokiem naprzód. Jednak po krótkim zwiastunie, który dostaliśmy, już widzę, że będzie miał ten sam styl wizualny co 90% high-concept seriali obecnie. Wizualnie mi to mówi, że będzie to wyglądało jak Serial: The Serial

Funky

A ja jestem zadowolony z tego zdjęcia, elegancki Alfred na tle neonowego Londynu a z tyłu faceci w płaszczach i kapeluszach. Pod względem estetycznym ten serial może być cudowny ;)

Leon Kennedy

Zdjęcie ok, ale sam serial, to nie bardzo wiem czy będzie w ogóle sens go oglądać... Po czekam na jakieś opinie i potem zdecyduje.