Autor Wątek: Potomek Jokera wychodzi z cienia i wkracza?  (Przeczytany 381 razy)

Offline SynJokkera

• Obywatel Gotham
  • *
  • Jestem potomkiem Jokera
    • kanał potomka jokera
Potomek Jokera wychodzi z cienia i wkracza?
« dnia: 08 Maj 2018, 14:28:25 »
Od czego by tu zacząć... chciałbym się z wami podzielić pewną historią. Na początek witam wszystkich fanów serii Batman. Mam na imię Piotrek, pochodzę z okolic Rzeszowa, mam 23 lata i...postanowiłem wyjść z cienia. Moja historia jest dość nietypowa, bowiem myślę, że mogę się nazwać z powodzeniem potomkiem Jokera  :-X

https://imgur.com/a/BDBP2F5
https://imgur.com/a/MdsNzCS

Posiadam małe blizny w kącikach ust - w wieku 3 lat przewróciłem się w warsztacie u wujka na leżącą na ziemi..cyrkulatke..buzią :P i ciągne to brzemie ze sobą po dziś dzień. Już w czasach wczesnoszkolnych dorobiłem się ksywki Joker, nigdy zaś nie byłem wyszydzany z mojej 'odemienności', nie miałem nigdy problemów z kontaktem z rówieśnikami. Jako że dorobiłem się tej ksywki we wczesnych latach - tak też urodziło się we mnie zamiłowanie Batmanem. Z kolejnymi latami zacząłem się lekko utożsamiać z postacią Jokera, czuć się niemalże jak jego syn...Zamierzam wkroczyć z dwoma kanałami:
YouTube oraz twitch.tv.
Na portalu YouTube można się spodziewać w najbliższej przyszłości materiałów związanych m.in. z 'ojcem' okiem 'syna' i generalnie rzeczy związanych troszke z Batmanem i nie tylko. Na portalu streamingowym twitch.tv zaś można się spodziewać, gier typu Batman Arkham Asylum w moim wykonaniu (w Counter Strike też zdarza mi się grać).
Dopiero zaczynam, na razie na YT nie ma materiałów, ale pojawią się wkrótce ;) Jeśli ktoś byłby zainteresowany moim contentem, to zapraszam do subksrybcji na YT i follow na Twitch. Zależy mi na zrzeszeniu dużej ilości miłośników Batmana, którzy będą mieć pojęcie, a nie jakąś tępą, niewtajemniczoną gimbusiarnie, dlatego też postanowiłem się zgłosić na to forum, bo gdzie indziej jak nie tutaj? :)

kanał Youtube
kanał na twitch.tv
facebook

Czas na nowy chapter w życiu, całkiem nowe rozdanie - ciekawe ile Jokerów posiadam w swojej talii kart? ;) podążajcie za mną

« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2018, 14:46:54 wysłana przez SynJokkera »