Autor Wątek: Batman Ninja  (Przeczytany 1083 razy)

Offline LelekPL

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
Batman Ninja
« dnia: 06 Grudzień 2017, 11:41:52 »
Nowa produkcja z Batmanem jest jedną z ciekawszych produkcji superhero na rok 2018. O ile fanem anime szczególnie nie jestem, o tyle takie świeże podejście do Batmana bardzo mi się podoba. Takie zmiany są jak najbardziej na plus, a niżeli zmienianie całkowicie tym kim postać Batmana jest. Myślę, że Rado byłby zachwycony tym pomysłem.

! No longer available

Offline Rado

• Moderator
  • Miejska legenda
  • Welcome to Summoner's Rift...
    • twarzoksiążka
Odp: Batman Ninja
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2017, 10:54:42 »
Ha, mój idealny Batman ma dużo wspólnego właśnie z ninja. Znikanie w cieniu, podstępy, taktyki, oszustwa, dlatego też jak najbardziej ta wersja może mi się spodobać. Niepokoją trochę występy Robinów, Nightwingów i Gorilla Groddów, no ale zobaczymy.

Offline LelekPL

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2017, 13:07:35 »
No i wywołałem wilka z lasu, fajnie ;) Szkoda, że ci "młodzi wilcy" tak mało piszą

Offline Leon Kennedy

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Październik 2018, 20:32:03 »
Ostatnio jakoś ciężko ze znalezieniem nowych animacji w necie, a jeśli już się to uda, to jakoś o literach można zapomnieć... Nie żeby mnie to powstrzymało przed oglądaniem, ale jednak wolę jak mam te litery. Batman Ninja ogl bo netflix jakoś zaraz wydaję, a sam nie mogłem znaleźć, bywa...

Online Night_Wing

• Stróż prawa
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopad 2018, 21:33:29 »
"Batman Ninja", film animowany z 2018 roku, czy raczej anime w połączeniu z techniką komputerową, gdzie ostatecznie wszystko: każda wyprodukowana klatka filmu wygląda na dziwnie wypukłe i odrębne, nie wypadło zbyt dobrze. Joker, który w fabule produkcji skorzystał na tym, że nie tylko on, ale i Batman, Robin, Catwoman, Cobblepot i inne kultowe postacie znane z Gotham City w "Uniwersum DC", przenieśli się w czasie do feudalnej Japonii; a wszystko przez nadmierną eskalację energii jakiegoś urządzenia. Sama Japonia, którą tu nakreślono, jakby przez graficzne Origami, dziwnie szarpaną linię i specyficzną mozaikę kolorów, w odróżnieniu do szpiczastych, rozciągniętych twarzy postaci, budzi szacunek. Również dzięki tejże kreacji kraju kwitnącej wiśni, facjata Jokera i, z całym szacunkiem - wynaturzona, zbyt szeroka facjata Bruce'a Wayne'a nie zlewały się z tłem. Język japoński, bez względu na postać, która się akurat w animacji tym językiem porozumiewała, brzmiał... zbyt japońsko, jakby na siłę, z tendencją do zbyt wyraźnego, emocjonalnego, jak przystało na Anime, akcentowania.
Ostatecznie filmowi "Batman Ninja" daję ocenę: 6/10.

Offline Leon Kennedy

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2018, 21:52:22 »
Powiem tak. Większa połowa jest naprawdę udana!! Ale ostatni akt i te mechy, nietoperze łączące się w kolejnego mecha, to było dość głupie, do tego momentu było całkiem klimatycznie, walki ok, sama fabuła też dawała radę. A bardzo propsuje Gacka zastanawiającego się czym jest bez swoich gadżetów... 6.5/10.