15 Wrzesień 2019, 18:47:09

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Wrażenia po seansie "Justice League" (spoilery)

Zaczęty przez Juby, 13 Listopad 2017, 17:45:01

Night_Wing

Scena Iris z Barrym, Atlanta Nuidisa Vulko, odziany w czarny siateczkowaty polimerowy strój Superman, Darkseid doglądający z Apokolips ,,prac" Steppenwolfa, to materiały, które mają znaleźć się na "Extended Cut" "Justice League". Rządam pierwotnej wersji Zacka Snydera! Mimo świetnej roboty Jossa Whedona z chęcią obejrzałbym dzieło Zacka, i to w całkowitej nieruszanej postaci. Ciekawe czy wtedy dokrętki i cały ten ambaras w filmie postrzegano by jako coś lepszego.

Leon Kennedy

Ja to chciałbym jakąkolwiek wersję, ale,przynajmniej tak z 25/30 minut dłuższą.

Night_Wing

Dlaczego ,,białe kołnierzyki" z "Warner Bros" bądź ogólnie z "Uniwersum DC" nie dogadali się, czy jakoś nie rozwiązali z osobna problemu związanego z konkretnym ,,superłotrem", którego mogliby osadzić w Uniwersum Kinowym DC, jako kogoś niezwykle potężnego, jako postać wokół której będzie tworzyć się płynnie cykl, ba, fazy filmów, co skończyłoby się jakimś finałowym starciem bohaterów w Uniwersum z tym niezwykle mocarnym wrogiem. Dlaczego nikt z takowych ,,osobistości" nie pomyślał o Darkseidzie? Jest to na równi, choć mimo iż jest trochę inny, mocą łotr i tyran, co Thanos. "DCEU", czy jak się teraz to Uniwersum Kinowe nazywa, idzie chyba inną drogą niż "MCU".  ::) ::) ::)

Leon Kennedy

No cóż pewnie dojdzie do wielkiej bitwy z nim, ale kiedy, kto wie???

Funky

Widziałem Justice League i tak naprawdę nie potrafię wyrobić sobie jednoznacznej opinii o tym filmie. Z jednej strony to jedna wielka nawalanka z fatalnym CGI (sceny w Rosji to bardziej tania gra komputerowa niż kino za 300 mln $) i kiepskim przeciwnikiem, Z drugiej miałem dużo frajdy oglądając Flasha który był fajnym przeciwieństwem Batmana. A sam Batman wypadł przyzwoicie nie pozostawiając we mnie żadnych większych emocji (tak samo jak w przypadku reszty bohaterów i sceny po napisach). Akcyjniak który nie jest fatalny ale też daleko mu do bycia dobrym kinem. Do zapomnienia 4/10.