19 Czerwiec 2019, 14:45:22

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Joker (Todd Phillips)

Zaczęty przez Q, 23 Sierpień 2017, 01:16:25

Leon Kennedy

Joker będzie miał już jednak sporo tych latek na karku gdy Bruce będzie dopiero rozmyślał o kapturze... A sam wcześniej czy później tym sierotą musi zostać :P

Johnny Napalm

Pamiętaj, że to film niezwiązany z tym (pożal się Boże) uniwersum DC. Taki niby one-shot. Poza tym może to nawiązanie do koncepcji Snydera, która mówi, że Joker to pradawne zło. Więc jest długowieczny.

Heh, ja kupuję ten koncept. Takie studium nad upadkiem człowieka. Mam nadzieję, że będzie to film psychologiczny zrobiony na serio, bez tych cholernych campowych wstawek.

Serio? Tylko ja uważam, że Joker jest o wiele bardziej dojrzały od Batmana?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Ponoć reżyser potwierdził kategorię wiekową dla swojego nowego dzieła i będzie to kategoria R. Dobra wiadomość.

Johnny Napalm

Bardzo dobra wiadomość. Super, w końcu od dłuższego czasu coś związanego ze światem około komiksowym z taką kategorią wiekową. Zbyt często wytwórnie boją się zbyt małych zarobków, bo dzieciaki nie przyjdą, lub reakcji mediów na kontrowersyjne sceny w swoich filmach. Ech... gdzie te czasy Robocopa, Kruka czy Predatora.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Jak na film przeznaczają dość niski budżet, to wtedy nie muszą zwracać uwagi na kategorię wiekową. Według dostępnych danych "Joker" ma kosztować 55 mln dolarów.

Ale kategorie poznamy dopiero kiedy ogłosi to MPAA.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Cytat: Q w 18 Czerwiec  2019, 15:58:50Jak na film przeznaczają dość niski budżet, to wtedy nie muszą zwracać uwagi na kategorię wiekową. Według dostępnych danych "Joker" ma kosztować 55 mln dolarów.

Ale kategorie poznamy dopiero kiedy ogłosi to MPAA.
Patrząc na zwiastun to nawet te 55 milionów bardzo zastanawia. Spokojnie można to było zrobić za 15, z czego 5 poszłoby na samego Phoenixa.