06 Czerwiec 2020, 07:22:18

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


"The Batman" (2021) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

LelekPL

Chciałbym podesłać, ale wszystkie widziałem na insta więc teraz ich raczej nie znajdę. Ale jak wpadnę na coś nowego postaram się zapamiętać, żeby wrzucić tutaj.

Funky

Mnie najbardziej martwią te groteskowe chude uszka, może na oficjalnych fotkach i w samej produkcji chałupniczo zrobiona maska będzie wyglądać dobrze ale uszy są wręcz komiczne.

Logan

Coś o podejściu Pattinsona do roli:
https://www.insider.com/robert-pattinson-exercise-quarantine-the-batman-workout-interview-2020-5
I żeby nie było - nie mam zamiaru znowu wdawać się we wcześniejszą dyskusję, chodzi mi tylko o to, że gość jest niepoważny, a słowa "I think if you're working out all the time, you're part of the problem," świadczą jedynie o tym, że jest pretensjonalnym leniem.

LelekPL

Problem polega na tym, że on jest niepoważny bo... raczej żartuje. Angielskie poczucie humoru. Pattinson jest podobno dość znany z trollowania w wywiadach. Także nie brałbym tego tak strasznie na poważnie. Ale oczywiście zobaczymy w praniu.

Juby

Nie wiem, czy Bob sobie żartuje w tym wywiadzie, czy też nie (okaże się jak wygląda, gdy zobaczymy film). Wiem na pewno, że jeśli mają dla niego wykonanych +30 strojów Batmana, to raczej nie ma możliwości, aby dodakowo przypakował w czasie nieplanowanej przerwy od zdjęć. Podobna sytuacja miała miejsce w 2005, gdy Brandon Routh został obsadzony do roli Supermana. Miał warunki i chęci do przypakowania jak cholera, ale reżyser (Singer) chciał podobiestwa do sylwetki Christophera Reeve'a, dość szyubko zaprojektowano kostium dla Routha, więc aktor w pewnym momencie dostał zakaz, aby bardziej nie "rosnąć".


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

No wiadomo, że rozrastać raczej się nie ma, bo wątpię, aby na tym etapie miał wszystkie sceny w kostiumie za sobą. Ale większość osób w necie jest raczej przerażonych, że się zapuści i albo za bardzo schudnie (co jest możliwe przy jego warunkach), albo za bardzo przytyje (co też jest możliwe przy jego "diecie" którą opisuje :P ).

Dlaczego sam uważam, że żartuje? Bo WB raczej by mu na to nie pozwoliło :P

Juby

01 Czerwiec 2020, 10:39:49 #306 Ostatnia edycja: 01 Czerwiec 2020, 10:47:36 by Juby
Fotki przedstawiające miniaturowy model Batmobile'u autorstwa Jeffa Frosta. Zdjęcia dają jeszcze lepsze spojrzenie na to, jak będzie się prezentował nowy pojazd Mrocznego Rycerza.Ponadto, podobno rząd UK dał zielone światło na wznowienie zdjęć do filmu. Teraz pozostaje czekać na decyzję Warner Bros. kiedy zechcą wrócić na plan.
https://www.theguardian.com/film/2020/may/31/the-batman-among-movies-given-go-ahead-for-restart-of-uk-filming?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Najwyższa pora wznowić to całe przedstawienie 😊

Juby

Jeśli ekipę Reevesa spotka los podobny do ekipy Camerona, który właśnie wrócił do Nowej Zelandii na plan Avatarów, ale razem z całym cast&crew muszą przejść 14-dniowy okres kwarantanny, to podejrzewam że zdjęcia będą wznowione najwcześniej pod koniec miesiąca.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Trudno, jak trza to trza. Ważne, aby w końcu ruszyli.

Funky

Batmobil fajnie wygląda, bardzo przyziemnie ale na wypasie :)