03 Kwiecień 2020, 19:51:21

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

"The Batman" (2021) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Q

Bardzo przeciętnie to wygląda, aby filmowa wersja prezentowała się lepiej. Na szczęście na oficjalnych zdjęciach, chociaż z oddali nie jest tak źle.

Wiemy już, że ten Batman ma samemu odpowiadać za swój strój i pojazd, ale mógłby pokusić się o zamówienie poszczególnych elementów maski u jakiś zewnętrznych producentów w dużych ilościach, by nie wzbudzić podejrzeń, ale ten motyw wykorzystano już w Begins, więc...
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Nawet nie musiałby zamawiać elementów, wystarczy samemu zrobić coś... estetyczniejszego? Istnieje takie słowo? :P Ktoś, kto miałby trafniejszy gust wizualny zaprojektowałby coś zgoła innego?

Spójrzcie jak wyglądał Batman w reklamach(!) OnStar sprzed 20 lat!

Dało się? Dało. Teraz też by się dało, ale mam wrażenie, że od finałowego odcinka Gotham, twórcy nowych ekranizacji Batmana walczą o to, kto zaprojektuje gorszy kostium / maskę. :( Nie twierdzę, że Reeves powinien jak powyżej zrzynać z wizerunków poprzednich Batmanów, wręcz przeciwnie, ale kurde, poniżej inny, mój ulubiony przykład.

Kostium tak doskonały, że nie ważne czy jest kompletny czy nie, nie ważne w jakim występuje oświetleniu, nie ważne czy jest podrasowany na fotce promocyjnej, czy na zwykłym zdjęciu z planu, zawsze wygląda doskonale (czego nie można było powiedzieć o czarnym trykocie z rimejku). Kostium Pattinsona jest tego zupełnym przeciwieństwem. Trzeba tłumaczyć czemu wygląda tak, a nie inaczej na różnych fotkach i doszukiwać się co wygląda dobrze, a nad czym będzie trzeba popracować przy potencjalnych kontynuacjach. Szkoda. :-\

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

PLOTKA

W zależności od sytuacji w przestoju zdjęć, a także zamknięcie kin może dojść do przesunięcie premiery "The Batman".

Jeśli obecna sytuacja utrzyma się przez dłuższy czas, to podobno rozpatrywane daty premiery to okolica święta dziękczynienia 2021 czyli 24 listopada (środa), albo przesunięcie na wiosnę/lato 2022.

https://batman-on-film.com/10857/could-the-batmans-release-date-move/

Oczywiście, żadne decyzje nie zapadły i są to jak na razie tylko plotki.

Z wcześniejszych doniesień, podobno Matt Reeves stawia w dużej mierze na efekty praktyczne, więc okres post-produkcji nie musi być zbyt długi.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No i oficjalnie. Batman przesunięty na 24 czerwca 2022! W jego dotychczasową datę premiery umieszczona została WW84.

Spoiler
;)
[Zamknij]

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Przez chwilę sobie pomyślałem... O NIE, ale ten spoiler i data wszystko mi wyjaśniło 😋