21 Styczeń 2020, 21:26:53

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

"The Batman" (2021) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Q

To nie Batmobil, ale Bat-van - https://dc.fandom.com/wiki/Bat-van :)

Ja bym jednak pozostał przy czymś bardziej tradycyjnym. Ale jeśli chodzi o Batmana-detektywa, to prowadząc śledztwo mógłby korzystać z tożsamości Matchesa Malone'a.

Według plotek kostium może pod pewnym względem przypominać ten z "Batman Nöel" ma mieć też ślady po wcześniejszych działaniach Batmana.

Za kilka tygodni zapewne ujawnią wygląd Batman i Batmobila, czy to na oficjalnych zdjęciach, czy też zrobionych na planie i wtedy przekonamy się w jakim kierunku postanowili pójść twórcy filmu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Całkiem fajnie jeśli okaże się to prawdą.

Juby

Batman bez peleryny? No co ty, Mr.G? :o

W plotki o wzorowaniu się na wizerunku człowieka-nietoperza z "Batman Nöel" nie wierzę, bo takie same info krążyło o stroju Batflecka na początku 2015 roku.

Liczę na powrót do długich uszu i logo w żółtej elipsie.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Obywatel Wayne

Mr.G, szkoda że Darren Aronofsky nie zrealizował swojego filmu o Batmanie, podejrzewam że byłbyś targetem. I ja zresztą też, bo cenie tego twórce, a jego wizja na Batmana była intrygująca. Na Batcave przeczytasz o tym projekcie w zakładce "zawieszone produkcje".

Mr.G

A żebyś wiedział, że byłbym targetem. O projekcie Aronofsky'ego czytałem już lata temu i nie kryję, że wizja ta stała się wręcz moją klątwą.

I tak, Juby, myślę że można by znaleźć jakąś alternatywę dla peleryny. No ale może na początek, żeby nie rozjuszyć publiki, kila wersji kostiumu do różnych rodzajów akcji w jednym filmie? I z pelerynkami i bez ;]