07 marzec 2021, 21:13:05

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


"The Batman" (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 marzec 2017, 22:08:10

Leon Kennedy


Q

Przedwczesna radość - Variety - https://variety.com/2020/film/global/the-batman-resumes-filming-without-robert-pattinson-1234759647/ twierdzi, wbrew temu co wcześniej sami podawali za Daily Mail, że cały czas są wstrzymane. Trwają jednak budowy dekoracji itp.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

https://variety.com/2020/film/news/robert-pattinson-covid-19-the-batman-1234760482/

O kiepskiej sytuacji Batmana i filmów w produkcji w ogóle, po pozytywnym wyniku na koronawirusa u Pattinsona.

Variety twierdzi, że zdjęcia trwały tylko 2 dni.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Nie będzie łatwo kręcić teraz filmy, ale coś muszą zrobić. Artykuł podaje bardzo dobry przykład ekipy Jurassic World. Są odcięci od świata podczas kręcenia i jedynie tak można chyba bez zakłóceń kręcić. NBA też gra teraz w "bańce" i od dwóch miesięcy nie mieli większych problemów, a wiadomo jak ryzykowny był to pomysł. Wystarczyłoby, że jeden gracz by zachorował, to istnieje duże ryzyko, że cała drużyna również, jak również drużyna przeciwnika. Jednego gracza można wyłączyć z gry, całej drużyny nie. Tak samo na planie. Wiele osób z którymi Pattinson był w kontakcie jest też na kwarantannie teraz. Wypadałoby, żeby cała ekipa się zamknęła w wynajętym hotelu, jednak nie wiadomo jak plan zdjęć by na to pozwalał. Zobaczymy jak będzie dalej. Dobra wiadomość jest taka, że najważniejsza osoba już się zaraziła, więc jak wróci do zdrowia, najgorsze za nimi ;)

Leon Kennedy

No. Aż się nie zarazi drugi raz, chodź to jest bardzo mało prawdopodobne. Mam tylko nadzieję, że wkrótce będzie zdrowy ( coś wiadomo o jego zdrowiu? ), a wprowadzenie jak największego reżimu sprawi, że kolejne ewentualne osoby z covidem nie będą się w ogóle pojawiać. Trzymam kciuki.

Johnny Napalm

Kurdę, kiepska informacja. Rzeczywiście, wszystko co da się zrobić bez niezastąpionych aktorów powinni sfilmować. Życzę im oczywiście zdrowia i szybkiego powrotu na plan.

Sam nie wiem co w tej sytuacji można zrobić. Z zamknięciem sportowców jest łatwiej, bo kluby są ich głównym pracodawcą. Nie wiem czy jak filmowcy się zamkną to będą w 100% bezpieczni. Co z cateringiem? Wiele osób zapewne bierze udział też w innych projektach. Nie wiem czy da się ich zmusić do zamknięcia. Trzeba by od nowa chyba podpisywać kontrakty. Za taką przymusową kwarantannę może chcieliby negocjować lepsze pieniądze. Poza tym nie ma pewności czy ktoś już w takim zamkniętym miejscu nie wpadnie na pomysł zjedzenia zupy z Nietoperza.  ;)

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Przy kręceniu mogą odizolować ekipę, ale jeśli aktor chciałby w międzyczasie nawet gościnnie wystąpić w innym projekcie, to musiałby się liczyć z kwarantanną.

To, że kręcą w studiu ułatwia utrzymanie reżimu sanitarnego, ale jak widać i to nie wystarcza. Na planie "The Batman" mają jeszcze zmodyfikować procedury. Ale z tego co piszą, to nic nowego nie kręcą i przerwa będzie trwała 14 dni.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Pojawią się plotki, Pattinson ma się dobrze, więc pod koniec przyszłego tygodnia powinny zostać wznowione zdjęcia.

https://twitter.com/MuggleNet/status/1304434418724069377?ref_src=twsrc%5Etfw
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

To dobrze, oby się potwierdziło.

Z okazji drugiej części wydarzenia DC FanDome Warner opublikował nowy plakat i banner.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Z tej perspektywy maska nowego Batmana wygląda bardzo dobrze. Długość uszu też mi pasuje. Nie są kuriozalnie za długie. Uszy też nie wyskakują nagle z czubka głowy, tylko mają swój początek już na wysokości kości policzkowej. Szyja też jest odpowiedniej szerokości, nie jest zbyt masywna jak bywało wcześniej. 

Kurczę, nie wiem co tak wielu ludziom w tej masce przeszkadza?

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Z boku faktycznie prezentuje się bardzo fajnie. Coś czuję, że po seansie nikt nie będzie na nią narzekał.

Juby"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Tak czy siak to w końcu dobra wiadomość!!

Juby

Doprecyzuję - nie ma potwierdzenia ze strony Warner Bros., czy Pattinson wrócił na plan, ale według źródeł DailyMail tak właśnie się stało. Uchwycono go nawet w środę na zdjęciach z dziewczyną w Londynie, więc jak widać jest już po okresie kwarantanny. W czwartek miał wznowić pracę w kostiumie nietoperza.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8743769/Robert-Pattinson-RETURNS-Batman-set-contracting-coronavirus-halting-production.html?ito=social-twitter_dailymailceleb

Cytat: undefinedAn insider told MailOnline: 'Today is the first day the main production unit has returned to filming and there seem to be no other hiccups at the moment.'


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Fajnie, że szybko wracają na plan. Może uda się zachować oryginalną datę. Chociaż jak filmy nadal będą tak przekładane to nie wiadomo jak z premierami będzie w całym przyszłym roku.

Do tej pory wszyscy, łącznie ze mną, traktowali 2021 jako taką magiczną barierę po której przekroczeniu wszystko wróci do normy, ale powoli zaczyna wyglądać na to, że obostrzenia i problemy kin mogą trwać nadal. Tenet totalnie nie pomógł, a jedynie bardziej skomplikował sytuację, a ostatnie wypowiedzi CDC (które stanowczo zaprzeczał Trump, żeby wygrać wybory) sugerują dostępność szczepionki dopiero na połowę 2021 lub nawet trzeci kwartał. A i po tym trzeba czekać kolejne kilka miesięcy, żeby mieć czas zaszczepić co najmniej 60% ludzi i mieć pewność, że zadziałała.

Święta 2020 będą kolejnym testem tego jak dalej się potoczy los kin i samej premiery tego filmu, ale jak Wonder Woman poradzi sobie słabo, albo będzie ZNOWU przesunięta, The Batman będzie musiał być przesunięty. Bo w to, że Diuna nie wyjdzie to nawet nie wątpię.