23 Sierpień 2019, 15:53:10

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Nowa Gra?

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

Hyper

Dzisiejsza dyskusja pisze o możliwych gier dotyczących Batman:Arkham Series.

•Pierwszy z nich jest spodziewany kolejny pequel do Arkham Asylum tym razem dotyczący "Court of Owls".

•Drugim jest długo spodziewana kontynułuacja ostatniej części trylogii jako Sequel daleko postawiony w przyszłość zwany "Batman:Beyond Arkham"

Jakiego projektu zobaczył/a byś w tej przyszłości lub teraz. Opisz z wymienionych powyżej punktów lub opisz szczegółowo czego nie wymieniłem.
Pisze na telefonie, bez klawiatury 😅

Juby

Po pierwsze, witamy na forum :)

Po drugie, niepotrzebnie założyłeś nowy wątek. Wystarczyło napisać tutaj

Proponuję oba połączyć i przenieść do działu podrzędnego Batman: Arkham Asylum/City/Origins.


A teraz konkretna odpowiedź w sprawie nowej gry. Arkham Origins, mimo bugów i małej dawki innowacji, było "okej". Arkham Knight to dla mnie okrutne rozczarowanie, zdecydowanie najgorsza gra w serii, po której moje zainteresowanie jej przyszłością całkowicie zanikło. Od ponad dwóch lat nie mam swojego komputera, więc nawet nie za bardzo miałbym na czym pograć, ale czekam na konkrety, czy to rzeczywiście powstaje, bo wątek Trybunału sów wydaje mi się idealny do takiej rozgrywki i klimatu gier Arkham.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Nie ma żadnych przesłanek, że nową grą będzie coś z Beyond. To jest tylko plotka znikąd.

Gra będzie o Trybunale Sów. Ciężko sobie wyobrazić, żeby nie była o Batmanie w takim razie, ale niekoniecznie będzie to seria Arkham. Tego jeszcze nie wiemy. Może jakiś reboot.

Leon Kennedy

Reboot? Byłoby ciekawie, ale trochę w to wątpie. Tak czy siak daliby już konkretne info!!!

Hyper

W sumie racja, ale ten Temat o Trybunale sów jest dość długo przerabiany, ponieważ wszystko zaczeło się od Easter egg'a w Arkham Origins fabule, gdy po skończeniu walki z Bane'em zewnątrz Hotelu Royal można było zobaczyć w scenie z helikopterem oba posągi które wyglądały przez chwile jak wizerunek Talon'a. Dopiero w 2017 pojawiły się plotki o Batman Arkham Insurgency, dotyczące złych postaci z pierwszego Arkham Asylum które ukazały się w zagadkach Riddler'a i w skanie środowiska. Fabóła z Talon'em była dobrze rozpisana, do puki nie powrót Batmana z Court of Owls w 2019 zwany Arkham Crisis. Mowa była o 12 aktach w których jeden ma trwać 1 godzinę. 3x Większa mapa od GTAV (Nie mam pojęcia dlaczego porównuje się do GTAV ale myślę że chodzi o mapę w Arkham Knight.) Oraz dostęp do Batwing co ma raczej zdecydowanie największy sens po tym jak meliśmy dostęp Batmobil'u. Podsumowując to jedyny wiarygodny "Rumor" jaki można było usłyszeć aż do tego momentu.
Pisze na telefonie, bez klawiatury 😅

Juby

08 Luty 2019, 13:52:02 #20 Ostatnia edycja: 09 Luty 2019, 10:23:06 by Juby
W sumie, zielony jestem w temacie gier, bo od Arkham Knight nie grałem w nic dłużej niż kilka godzin, gdy popykam w coś u braci na kompie, lub starym PS2. Nowy Batman mógłby być dla mnie poniekąd przełamaniem, bo polatać na pelerynie zawsze lubię.

@Hyper, popracuj nad ortografią, bo te "u" i "ó" to trochę siara ;D
Cytat: Hyper w 08 Luty  2019, 13:32:40Fabóła z Talon'em była dobrze rozpisana, do puki nie powrót Batmana z Court of Owls w 2019 zwany Arkham Crisis.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Hyper

Kurczę byłbym zapomniał o mojej pisowni Polskiego. Zresztą nie miałem okazji się jeszcze przedstawić na pierwszym i ostatnim polskim forum o Batmanie i DC. Jestem fanem Batmana jak wszyscy inni, ale moją ulubioną postacią w Bat-family jest Dick Grayson jako pierwszy Robin. Mój najciekawszym komiksem jest Batman - Hush i film animowany Batman: Year One oraz gra Batman Arkham Origins. W każdym razie mam dobrą znajomość pisma i czytania języka Angielskiego, z tego powodu byłem członkiem oficjalnego forum gier o Batmanie WBPlay w 2017 roku, do czasu gdy zeszłego roku forum wydawcy WB Entertainment zostało z niewyjaśnionego powodu zamknięte i styczniu nie było dostępu do strony i zalogowaniem się ponownie. Więc to był mój powód do znalezienia innej strony. Tak czy owak chiałbym teraz poruszyć temat o zakończeniu fabuły w Batman: Arkham Knight.

SPOILER!


Batman od śmierci Jokera w Arkham City przerzywał strach utraty znanej dla siebie osoby.
 W Halloween'ową noc, jeden z Super-złodzyńców Batmana, Scarecrow chiał zemścić się na Batmanie po tym co zrobił mu w Arkham Asylum. Razem z innymi przestępcami zebrali pieniądze na wojsko i wyposażenie i zaatakowali Gotham City. Mieszkańcy zostali wywiezieni autobusami poza miasto. Gdy koszmar się zaczął, uratować mógł tylko jeden człowiek.

W innym razie Scarecrow był bardzo antygonistyczny wobec Batmana, zastraszając i manipulując dawką toksyny. Przechodząc do końca, Batman poddał się strachowi na wróble. Gdy został zdemaskowany i było już po wszystkim, Bruce uotpornił się na toksynę "Stracha" i powiedział że się nie boi. Końcem końca wszystko skończyło się dobrze. Strach został zatrzymany w GCPD i wszyscy uszli z życiem, ale jedyną konseksencją tego, wszyscy znają indetyfikację Mrocznego Rycerza. Kiedy Bruce wrócił do swojej rezydencji, wybuchła.

Prawdą jest to, że ta operacja Knightfall nie była improwizacją. Było to na wypadek ukrywania się. Myślę że Bruce przez ten cały czas ukrywał się w jaskini pod zrujnowaną rezydencją, ale przed końcem gry, zanim miały być napisy końcowe, autorów itd. Można było zobaczyć film gdy Batman jest ale inny. Jak czarny koszmar z czerwonymi oczami.

Jedyne na to wyjaśnienie jest nowy Batman. Biorąc pod uwagę inne źródła takim odpowiednikiem jest Batman Beyond.
Myślę czego spodziewać się można od studia odpowiedzialnego za Batmana, Rocksteady pracuje nad Sequel'em daleko postawionego w przyszłość, Batman: Arkham Beyond.
Pisze na telefonie, bez klawiatury 😅

LelekPL

Mój boże, drugi Night-wing się trafił. Q, czy możesz sprawdzić IP czy to nie ta sama osoba?

I po raz ostatni, Rocksteady nie robi gry z Batmanem. A już na pewno nie Batman Beyond.