23 Lipiec 2019, 15:37:00

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Batman The Telltale Series

Zaczęty przez LelekPL, 04 Sierpień 2016, 16:07:24

LelekPL

Popraw te znaki zapytania w międzyczasie. A jak skończysz to daj znać, będę miał z kim porozmawiać w końcu o niej tutaj.

Leon Kennedy

Jakie znaki zapytania? Mi normalnie wyświetla posta, chodź ostatnio mam problem i jak piszę z telefonu, to rozwala mi posta, potem muszę go edytować... Nie wiem czemu tak jest.

Oczywiście jak o gram dam znać, ale nie wiem kiedy to będzie...

Leon Kennedy

Jestem po dwóch epizodach. Wra?enia s? raczej pozytywne, fabu?a jest ciekawa i fajnie si? rozwija. Mocno si?  zdziwi?em z Falconem i zrobienie z rodziny Bruce'a gangsterów wychodzi na plus, chod? bankowo ma to drugie dno. Co mnie po prostu w kurwia,  to sam gameplay... W jednym momencie podczas walki po prostu od?o?y?em pada, a Gacek sam rozprawi? si? z przeciwnikami... No jak tak mo?na??!! Pewne niedopracowania równie? rzucaj? si? w oczy... Tak czy siak historia , klimacik  i pewne wybory daj? rad?.

MR.JACK

Na prawdę zainteresowały mnie te produkcję (dwa sezony po 5 odcinków), niestety, mam na swoim PS4 dopiero przedsmak zabawy, bowiem pobrałem jedynie dwa dostępne bezpłatnie odcinki. Co dalej - chciałbym kupić fizyczny zbiór wszystkich epizodów na płycie Blu ray, a nie pobierać z PSNa.
Wiecie może czy poza pierwszym sezonem dostępnym na płycie, można kupić też drugi, w zestawie bądź osobno?

Leon Kennedy

Nie wiem czy warto ci kupować na płytce, bo i tak na niej znajduje się tylko jeden pierwszy epizod, a resztę trza pobrać. A czy drugi sezon został tak wydany, nie mam pojęcia...