Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Injustice 2

Zaczęty przez Leon Kennedy, 08 Czerwiec 2016, 16:07:55

Leon Kennedy

No i stało się to co stać się musiało! Injustice 2 oficjalnie potwierdzone i z pierwszym trailerem  :). Jest na co popatrzeć, oby gameplay trzymał równie świetny poziom.

http://naekranie.pl/video/injustice-2-announce-trailer

LelekPL

Nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia. Fabuła oryginału była ciekawa jak na nawalankę, niezłe zwroty akcji... Ale gameplay był wtórny i po dosłownie kilku pojedynkach przestało mi się chcieć grać. Resztę fabuły zobaczyłem na youtubie.

Tutaj nie liczę na nic więcej... Jedynie może być gorzej chyba, jeśli fabuła nie będzie równie dobra i zostanie nam zwykła nawalanka bohaterów.

Leon Kennedy

#2

Doctus

Jak na razie nie wiemy dalej nic o fabule, a ona ciekawi mnie znacznie bardziej niż tryb rozgrywki i nowe zabawki (jak widzimy będzie nim ewolucja kostiumów w kolejne zbroje). Na plus zaliczam wprowadzenie Atrocitusa, żałuje jednak że nie zapowiedziano na razie innych członków Red Lantern Corps. Naprawdę nie wiem po co Supermanowi zbroja - być może to będzie zabezpieczenie przez Batmanem którego nowy kostium jak widzimy jak zasilany kryptonitem.

Leon Kennedy

Gra w ogole ktoś? Gra wyszła kilka dobrych miesięcy temu... A bodajże od wczoraj jest dostępne demo na ps4 i X. Właśnie pobieram.

Leon Kennedy

Serio? Nikt? Kompletnie nikt?! Nawet demo nikogo nie zainteresowało? Dziwne. W demko pograłem tylko trochę, ale śmiało mogę stwierdzić, że MK ma bardzo, ale to bardzo trudnego przeciwnika. Walki są bardzo dynamiczne, efektowne, ogólnie świetnie się prezentują i masa postaci do obicia.

LelekPL

Jedynka była nudna gameplayowo. A dwójka ma znacznie gorszą fabułę... więc w ogóle mnie nie interesuje. Zapraszam do rozmawiania o Batman The Telltale Series ;)

Leon Kennedy

W sumie to najbardziej liczę na fabułę, same walki nigdy szczególnie mnie nie interesowały. Co do Gacka od Telltale, to przykro pisać, ale dalej jestem po pierwszym epizodzie pierwszego sezoniu, a tu drugi jakoś kiedyś będzie. W sumie mam im dalej za złe, że tak ni z dupy podnieśli cenę od drugiego epizodu... Lecisz, dołodowujesz, a tu 2 głupie złote więcej... I nie ściągnąłem następnego epizodu i tak do teraz