25 Marzec 2019, 13:22:13

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.


Marvel Cinematic Universe

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 20 Kwiecień 2016, 18:10:52

Leon Kennedy

15 Marzec 2019, 03:08:52 #75 Ostatnia edycja: 15 Marzec 2019, 22:51:58 by Leon Kennedy
Małe pytanko. Czemu Thor ma znów swój młot, a nie topór, który jest wyjebiście lepszy od młotka.

LelekPL

Tzn? On ma przecież topór w scenie z Kapitan Marvel.

Juby

15 Marzec 2019, 12:47:58 #77 Ostatnia edycja: 16 Marzec 2019, 09:10:21 by Juby
Cytat: Leon Kennedy w 15 Marzec  2019, 03:08:52Małe pytanko. Czemu Thor ma znów swój młot, a nie topór, który jest wyjebiście lepszy od młotka. Ktoś wie?

Ma dokładnie tę samą broń, co w Infinity War (Stormbreaker). Zerknij jeszcze raz w trailer. :)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

15 Marzec 2019, 12:48:38 #78 Ostatnia edycja: 15 Marzec 2019, 22:52:50 by Leon Kennedy
Ogl na telefonie i byłem przekonany, ze to młot... Ale dobrze,  że się pomyliłem i faktycznie zerknę jeszcze raz.

Ogl na telewizorze raz jeszcze i faktycznie kochany topór to jest.

LelekPL

Warner Brothers zmienia swojego szefa, ale małe przypomnienie - jutro Disney już oficjalnie i ostatecznie przejmuje prawa do X-Menów, Galactusa, Silver Surfera i F4. Do tej pory nie mogli w żaden sposób zajmować się tymi własnościami, więc nie ma co liczyć na umieszczenie ich w Endgame (ewentualnie może wyrobią się z przygotowaniem kolejnej sceny po napisach). Poza tym, że tysiące osób straci pracę, to dla Marvela to chyba jednak bardzo dobra wiadomość. Zwłaszcza Galactus przyda im się jako kolejny przeciwnik po Thanosie.

Juby

Przejęcie F4, Srebrnego Surfera, Galactusa i innych postaci z nimi związanych to bardzo dobra wiadomość, bo po dwóch nieudanych próbach adaptacji FOXa, przydałaby się im udana seria. Poza tym, bohaterowie F4 pasują do MCU idealnie. Co innego X-Meni - ich świat jest tak ogromny i tak bardzo nie pasuje do reszty, że absolutnie nie chcę ich w MCU, ani teraz, ani nigdy.

W Endgame też nie powinni z niczym już mieszać. Ten film będzie zamknięciem "The Infinity Saga", jak to ostatnio określił Kevin Feige. Jeśli będą jakieś humorystyczne sceny podczas napisów, albo furtka do nadchodzącego Spider-Mana - okej, ale z zapowiadaniem nowego przeciwnika na koleją "sagę", czy też Phase 4, powinni poczekać. W ogóle po dwóch częściach Avengers w odstępie jednego roku, powinni zrobić przerwę od ponownego team-upu na kilka lat, co najmniej do 2023.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

X-meni są zbyt fajną i złożoną drużyną, żeby przystępować do tej plejady dziwnych ludków. FF z kolei świetnie w klimatach crossoverowych by się sprawdzili. Galactus, jako kolejny badass - nawet większy od Thanosa, idealnie by pasował do nowej części Avengersów. Chociaż film nie powinien już się wtedy tak nazywać. Przy tym połączeniu różnych drużyn nie ma mowy o szufladkowaniu nowego filmu mianem Avengers.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Niby czemu? Wszyscy łaczą siły pod jednym szyldem, a później wracają do swoich grupek.

X-Meni nie pasują przede wszystkim tym, że ich świat nie toleruje mutantów / dziwolągów, co przewija się przez setki historii z nimi, zarówno w komiksach, kreskówkach, jak i filmach. Jak pokazać brak zaufania, dystans i strach ludzi przed mutantami w świecie, w którym tłumy wiwatują na widok Hulka, Kapitana Ameryki i Thora? To sie nie klei zupełnie.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman