28 październik 2020, 03:17:56

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Marvel Cinematic Universe

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 20 kwiecień 2016, 18:10:52

Juby

29 sierpień 2020, 20:17:18 #135 Ostatnia edycja: 30 sierpień 2020, 09:52:31 by Juby

Młodszy brat obudził mnie dziś smsem z tą informacją. Autentycznie jest mi przykro. :( Tak bardzo utalentowany człowiek, taka kariera przed nim. Wielki szacunek z mojej strony za nie afiszowanie się z informacją o chorobie i dawanie z siebie absolutnie wszystkiego przy superprodukcjach. Może za wcześnie na pisanie o takich rzeczach, ale nie wyobrażam sobie żeby mieli robić recast Czarnej Pantery, nie w tej dekadzie, nie w obliczu takiej tragedii (uznałbym to za niesmaczne). Niech odłożą sequel na fazę piątą lub jeszcze dalej, a wtedy nowym obrońcą Wakandy niech będzie jego syn, albo siostra (pewnie tak też było w komiksach). Wiem że Disney ma w rękach miliardowy hit, w którego już włożono sporo pracy, ale liczę na to, że coś wykombinują, zrobią serial na Disney+ z Okoye i Shuri, albo wstawią je gościnnie do innych widowisk MCU, a Król T'Challa niech przez kilka lat spoczywa w spokoju. Ty również, Chadwick.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Cytat: Juby w 29 sierpień  2020, 20:17:18Może za wcześnie na pisanie o takich rzeczach, ale nie wyobrażam sobie żeby mieli robić recast Czarnej Pantery
Zdecydowanie za wcześnie na to. Zarówno dla rodziny, jego kolegów z planu i fanów. Będą nad tym myśleli znacznie później, aczkolwiek według mnie nie są w takiej trudnej sytuacji fabularnie. T'Challi nie było na świecie przez 5 lat po snapie. Ktoś wtedy musiał rządzić Wakandą i podejrzewam, że teraz T'Challa uzna, że ta osoba (Suri albo M'Baku) sprawdziła się bardzo dobrze i pozostawi jej panowanie nad krajem, a on sam niczym Paul Walker może poza ekranem szukać spokoju i szczęścia w życiu rodzinnym i przysłowiowo odjechać w stronę zachodzącego słońca.

Juby

29 sierpień 2020, 21:46:53 #137 Ostatnia edycja: 30 sierpień 2020, 09:52:41 by Juby
Shuri zginęła po pstryku Thanosa. Jej również nie było przez 5 lat.

- Morgan Freeman

LelekPL

My bad... Ale nie ma tego w filmie pokazanego, jedynie potwierdza to kampania marketingowa. Nawet jeśli, to zostaje jeszcze M'Baku. Choć nie zdziwiłbym się gdy Disney użył Multiversum, żeby zrobić z Killmongera nową Panterę. MBJ i tak był za dużym hitem w jedynce, żeby użyli go raz.

Juby

Jest to pokazane w Endgame, Shuri wyświetla się jako osoba, która zniknęła w pierwszych minutach filmu.

Pomysł z multiwersum ciekawy, ale ten film trafi do kin dopiero w 2022 (Dr Strange 2), a twórcy BP2 będą musieli teraz przepisać scenariusz i przemyśleć kierunek filmu / serii, więc i tak spodziewam się przesunięcia premiery na najwcześniej za 3 lata.

- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Kurde, szkoda wielka. Niech spoczywa w Pokoju. Nie tak dawno po raz pierwszy zobaczyłem Czarną Panterę. Bardzo kiepska sprawa. Zdaje się, że w sumie planowano z nim przynajmniej pięć filmów w tej roli. Zagrał w trzech zbiorczych – o bohaterach Marvela – i tylko w jednym solowym. Wychodzi na to, że T'Challa miał mieć jeszcze jeden własny film. Pewnie odnosząc kolejny sukces byłaby i trójka, chociaż nie wiem czy bez połączenia z Avengers starczyłoby dostatecznie ciekawych przeciwników dla tego bohatera.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...