Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Leon Kennedy

W sumie gdyby pisać o wszystkich plotkach to trochę by tego było. A jak na razie cisza w temacie. Trza czekać.

Juby

Dzisiaj news o Gibsonie i SS2! XD To tyle odnośnie niepowtarzania plot. ;) :P

LelekPL

Hehehe. Pisałem, że mogliby być bardziej konsekwentni :P Tym bardziej, że Gibson tak krytykował BvS.

Ale z drugiej strony Variety i The Hollywood Reporter to poważniejsze źródła niż "John Campea z ColliderVideos"

Q

Co w tym, że WB rozmawia z Gibsonem miałoby być plotką? Poważne serwisy podały tę informację, a jakby tego było mało, to sam Gibson potwierdził, że rozmawiali na ten temat.

! No longer available

W sprawie "SS2" Moderator zapytał Gibsona: "So is this getting close to a deal or is it a first date?" a ten odparł, "It's kind of a first date".


Inna sprawa na ile są realne szanse by coś z tego wyszło.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Napisałem tylko, że nie każda plotka musi trafić na stronę, a ta z Melem jest już poteierdzona. Pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale bardzo bym chciał żeby dostał ten angaż !!

Johnny Napalm

Mogłoby to być ciekawe, chociaż też uważam, że raczej nic z tego nie będzie. No i plotki plotkami, można/trzeba o nich rozmawiać tu na forum, ale niekoniecznie pisać o nich na stronie głównej. No i wtedy jest dobrze.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

No i w końcu mamy reżysera "The Batman"!! Wybór świetny! Matt Reeves to świetny wybór, cieszy mnie nawet bardziej niż Ben na stołku reżysera. Do tego dochodzą informacje o solowym filmie Nightwinga... Ciekawe i bardzo fajne są to wieści. Co sądzicie? Czy Matt da radę i potrzebujemy filmu o pierwszym pomocniku Gacka ? Ja chętnie do kina na starego Robina się wybiorę. Jeszcze tylko Gibson na stołek reżysera SS i będę w siódmym niebie!!

Kmitz

Pomysł na film o Nightwingu brzmi tak samo mało rozsądnie jak spin-off Deadshota, Birds of Prey i Black Adam z The Rockiem. Przecież żadne z nich nigdy nie otrzymało nawet głupiej animacji, ciężko też znaleźć solowy odcinek w najbardziej tasiemcowych serialach animowanych. Komiksy z nimi, ich własne mini-serie, mają o tyle sensu, że jest to zazwyczaj odprysk bardziej ikonicznych nazwisk i serii.

Skok z Nightwingiem mi się nie widzi, chyba, że chcą przekazać pałeczkę Batmana Graysonowi i w ten sposób się rozstać z Affleckiem. Wtedy wszystko zależy od aktora. To może tym razem Scott Adkins?!

Natomiast angaż Reevsa na stołek reżyserski cieszy, w końcu coś dobrego. W dzisiejszej erze rebootów, prequeli i spin-offów, jego "Planety Małp" wypadają naprawdę nieźle. Lubię te filmy, zdecydowanie bardziej od całej reszty Star Treków, Warsów, Bayformersów i tak dalej. Ich twórcy mogliby się uczyć. Także liczę na najlepszy film o Batmanie.
You can't hurt what you can't see

Q

Nightwing ma spore grono fanów, więc osobny film nie jest złym pomysłem. Być może nie jest to bohater, który sam mógłby pociągnąć całą serię filmów, ale jeden film, niczym dobrą miniserię, na pewno.

Mogą też jego wprowadzenie wykorzystać do pokazania na dużym ekranie Titans.

Wątpię by planowali, by kto inny niż Bruce Wayne był Batmanem. W komiksach tego typu zmiany nie trwały długo i zawsze Bruce gdzieś tam był. Biorąc pod uwagę, że filmy nie są tworzone tylko pod kątem fanów komiksów, raczej takiego ryzyka nie podejmą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Normalnie bym pisał o Nightwingu, że nie, samymi capa lockami, że on ssie, utd. Ale z racji, że to kontynuacja DCEU to mnie to tak nie przeszkadza. Skoro już jest na dnie, to czy będzie gorzej niż dno większej różnicy to nie robi.

Kmitz

Q
Oczywi?cie, ?e film z Nightwingiem nie jest z?ym pomys?em, o ile mówimy o uniwersum jako ju? dawno uznanej marce. Na to potrzeba wielu lat konsekwentnej budowy z ma?ych cegie?ek, jakimi s? poszczególne filmy o najwi?kszych ikonach danego wydawnictwa. Dopiero jak ju? wszystkie znane nazwiska zosta?y wyczerpane, mo?na zacz?? my?le? o tych mniej znanych (Ant-Man z MCU to dobry przyk?ad) no, albo przynajmniej w po?owie drogi.

Nie mam nic przeciwko Nightwingowi, ale to po prostu kiepska polityka i ?aden biznesplan. Debiut takiej postaci jak Nightwing, od razu we w?asnym filmie, w uniwersum w którym nawet wszyscy cz?onkowie ligi nie doczekali si? swoich w?asnych filmów, brzmi wr?cz jak kiepski ?art i brak pomys?u na dalszy rozwój ca?ego przedsi?wzi?cia. Ju? du?o lepszym pomys?em by?oby zrobienie filmu o Red Hoodzie i skonfrontowanie go z Batmanem w kolejnym filmie. Sami fani Nightwinga nie wykr?c? dobrego wyniku w Box Office. Od kiedy nie ma na czym bazowa?, pozostaje jedynie zapo?yczenie kreacji z innych filmów, (jak to robi CW) wykorzystanie supergwiazdy do tytu?owej roli (Deadshot), czy zrobienie z postaci kogo? zupe?nie innego, ?eby projekt pt. "Nightwing" si? sprzeda? i spodoba? ludziom, którzy nie maj? zielonego poj?cia, ani o komiksach, ani o tytu?owym bohaterze.

Co do porzucenia B. Wayne'a, tak sobie gdybam, kto? dzisiaj w komentarzach na stronie zapoda? podobny pomys?, na podstawie tych doniesie? o odej?ciu Afflecka. Niestety, gdyby mia?o do tego doj??, to obsadzanie w tej roli Nightwinga by?oby chyba jedynym rozs?dnym wyj?ciem. Osobi?cie jednak nie chc? widzie? nikogo innego w tej roli, dla mnie Affleck jest genialny.
You can't hurt what you can't see

Q

Je?li maj? dobry pomys? na film z Nightwingiem to nie ma potrzeby czeka?. To nie jest nieznana posta?, która wymaga?aby specjalnego wprowadzenia, a nie wykluczone, ?e pojawi si? w "The Batman". Chyba wi?cej osób zainteresuje historia Nightwinga ni? zapowiedziany film o Cyborgu.


Gdyby zak?adali, ?e skupiaj? si? tylko na najwi?kszych bohaterach, to nie powsta? by "Suicide Squad" (co nie by?oby takie z?e) a wynik tego filmu pokazuje, ?e mniej znani bohaterowie nie s? dla widzów mniej interesuj?cy, bo jest to co? czego wcze?niej nie by?o. WB stawia na uniwersum Batmana, dlatego przynajmniej w planach pragn? wykorzysta? ten potencja?.

Uniwersum mo?na te? budowa? o poboczne postacie, a nie tylko o g?ównych rozgrywaj?cych. Chocia? najlepiej gdyby powstawa?y po porostu dobre filmy a nie kolejne elementy s?u??ce tylko po to by by?o filmowe uniwersum.

Je?li mieliby zast?pi? Wayne'a, to ju? w roli Batmana wola?bym zobaczy? Jean-Paula Valleya, ale pr?dzej inny aktor zagra Batmana ni? wprowadz? co? takiego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

newtime

Również uważam że wprowadzenie postaci Nghtwinga za fantastyczny pomysł ta postać zasługuje na to aby w końcu dostać swój własny film i chętnie bym zobaczył za parę lat  ja  staje się kolejnym batmanem.

Kmitz

Cytat: Q w 25 Luty  2017, 01:24:07
Je?li maj? dobry pomys? na film z Nightwingiem to nie ma potrzeby czeka?. To nie jest nieznana posta?, która wymaga?aby specjalnego wprowadzenia, a nie wykluczone, ?e pojawi si? w "The Batman". Chyba wi?cej osób zainteresuje historia Nightwinga ni? zapowiedziany film o Cyborgu.

S?owo klucz: Je?li. Ja niestety nie mam zaufania do takich projektów, bynajmniej nie dlatego, ?e poprzednie filmy DCEU uwa?am za z?e. Dla laików (którzy nap?dzaj? ten biznes) to anonim, do tego ma?o charyzmatyczny, zawsze w cieniu Batmana. Cyborg jest cz?onkiem Ligi, jest czarnoskóry, stoi w kontra?cie do innych, dodatkowo ma swój target...

Nie by?bym przeciwnikiem takich pomys?ów jak film o Nightwingu, ale jestem po prostu realist?. Batman vs Superman zosta? zrobiony przez marzyciela i niestety si? nie przyj?? (nad czym ubolewam, bo jest coraz mniej takich filmów). Suicide Squad si? sprzeda?o, bo by?o zrobione na mod?? komedii Marvela, z kampani? reklamow? o twarzy Jokera i hehe "pozytywnie zakr?conej" Harley.  To mo?e si? uda? tylko raz, a i fani s? ju? zdecydowanie mniej zadowoleni z takiego efektu. Dlatego s?abo to widz?, o ile Nightwing nie dostanie kogo? do pary, albo nie zostanie totalnie przemodelowany, ale - po?yjemy, zobaczymy.

Cytat: newtimeRównie? uwa?am ?e wprowadzenie postaci Nightwinga za fantastyczny pomys? ta posta? zas?uguje na to aby w ko?cu dosta? swój w?asny film i ch?tnie bym zobaczy? za par? lat  ja  staje si? kolejnym batmanem.

Nie tylko on. Jest ca?a masa postaci, które na to zas?uguj?, ale to Deadpool bije rekordy popularno?ci - nie Deathstroke. Taki ?wiat, có? poradzi?. Fajnie, ?e DCEU jest projektem ?ci?le fanowskim, ale wyczuwam tutaj kompletny brak ?wiadomo?ci rynkowej. Teraz BvS dostaje maliny, a ludzie kupuj? DVD z Doctorem "Beyonce" Strange'm.
You can't hurt what you can't see

Q

Cyborg jest członkiem Ligi, ale czy to automatycznie robi z niego bohatera, który zainteresuje widzów na całym świecie?

Nightwing może nie jest tak rozpoznawalny, ale należy do Bat-rodziny, a to daje duży potencjał. Od czego jest też kampania reklamowa by zainteresować widzów bohaterem, którego może nie znają. Dodatkowy jego atut, to to, że nie ma żadnych supermocy. Więc w zalewie różnych superbohaterów z niezwykłymi mocami, bohaterów, który mierzy się z przestępczością, a nie z zagrożeniem zniszczenia całego świata, mógłby się spodobać. Na pewno byłoby to coś innego.

Zawsze też mogą dodać do filmu np. Batgirl, gdyby obawiali się, że Nightwing to za mało.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)