15 Grudzień 2019, 03:27:36

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Titans

Zaczęty przez Doctus, 29 Czerwiec 2015, 17:01:20

Mr.G

Ian Glen jako Wayne w drugiem sezonie jest powodem do zastanowienia się, czy nie podjąć się tegoż serialu. A jeśli chodzi o wiek, to nie widzę przeciwwskazań, a nawet to rozumiem. Zawsze wychodziłem z założenia, że jeśli już miałby się pojawić Robin, to po ładnych kilku latach działalności Batmana, gdy ten już jest całkiem dojrzałym facetem. Dodajmy do tego kolejne lata ich współpracy. Nie wiem czy w serialu jest do tego dołożony jeszcze okres rozłąki pomiędzy Batmanem i Robinem (bo zdaje się, że w Titans już nie współpracują i ich relacja w ogóle jest taka sobie, choć wnioskuję to wyłącznie po pierwszym zwiastunie), ale tak czy inaczej Wayne miał czas, by się zestarzeć.

Z powyższych komentarzy widzę, że serial po prostu daje radę, niewiele ponadto. Jeśli ktoś oglądał i również chciałby zachęcić lub zniechęcić, to bardzo proszę.

Leon Kennedy

Titans zaczyna się w momencie gdy Dick postanowił opuścić Batmana i same Gotham. Dla mnie to bardzo przyjemny serial na dość dobrym poziomie realizacyjnym. Sceny walk są super, aktorzy zwłaszcza Robin dają radę, a jego historia jest najbardziej rozwiniętą. Pojawia się nawet Jason. Raven jak i Starfire również na plus. Pamiętam tą gówno burzę na jej wygląd, a jest to uzasadnione fabularnie. Czekam na drugi sezon. Ian Glen jest mi znany najbardziej z dwóch części filmowego Resident Evil część 3 i 6.

Obywatel Wayne

Ostatnio do sieci wyciekły zdjęcia nowych członków Teen Titans (Aqualad, Superboy) a także pierwsze spojrzenie na Deathstroke'a. Stąd moje pytanie, czy Bruce Wayne grany przez Iana Glena ma ubrać również kostium Nietoperza, czy wystąpi jedynie w "cywilu"? Nie mogłem się dokopać do potwierdzenia. Nie dalej jak wczoraj widziałem zdjęcie krzesełek aktorów, i było na nim "Bruce Wayne/Batman", ale może to być po prostu puszczenie oczka. Doczytał się ktoś z Was jakiejś wypowiedzi Johnsa lub Goldsmana, która konkretnie daje do zrozumienia że Wayne ubierze swój kostium na łamach Titans? Widziałem krótki screen test rozmowy Bruce'a i Dicka, i co mnie zawiodło to Glen na nim nadal był blondynem (liczyłem na wierniejszą komiksom charakteryzację).

Q

Na razie nic nie wiadomo, czy Ian Glen miałby też przywdziać kostium Batmana.

2. sezon startuje 6 września, więc pewnie już wkrótce będzie można się przekonać jak Ian wypadnie w roli Wayne'a.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Night_Wing

Czy Superboy i pies Krypto, których widzieliśmy w finale pierwszego sezonu "Titans", w końcowych ujęciach finiszującego sezon odcinka, wystąpią jako stała część fabuły, czy jako okazjonalny wątek? Najbardziej me fanowskie myśli i spekulacje nęci i podsyca ewentualny angaż Superboya i Krypto w historii rozciągniętej na drugą serię "Titans": projekt Cadmus. Ach, to by było dopiero coś! Jednak, jak ja to mówię, marzenie ściętej głowy!

Leon Kennedy

Ciekawe jak ich ukażą i jakie będą im efekty towarzyszyć, ale równie ciekawi mnie Deathstroke. Tak czy siak drugi sezon zapowiada się smakowicie.