21 Kwiecień 2019, 10:56:18

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM
(brak informacji o powiadamianiach, a także maili o rejestracji na forum)

Napisy

Zaczęty przez Vigilante, 15 Czerwiec 2015, 16:37:59

Vigilante

15 Czerwiec 2015, 16:37:59 Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2015, 16:48:11 by Vigilante
Witam. Możliwe że ten temat był już wielokrotnie poruszany na forum.  Mam wszystkie cztery części Batman: The Animated Series wydane na DVD w roku 2005. Jakość obrazu i dźwięku jest na prawdę bardzo dobra, nie brakuje również dodatków w postaci wywiadów z twórcami. Odcinki są w formacie MKV i całkowity rozmiar folderu wynosi 52, 2 GB. Poszukuję napisów, jednak te które pobrałem ostatnio nie działają. Chodzi mi o całkowite spolszczenie wszystkich odcinków, ponieważ chciałbym zrobić wstawkę i wrzucić serial + wgrane napisy na torrenty bądź na jedną ze stron np. cda.pl albo inna. Jeśli znalazłby się ktoś, kto byłby zainteresowany spolszczeniem serialu albo zna stronę gdzie można znaleźć polskie napisy to proszę pisać :)

kubala102

W wersji na dvd są dostępne napisy do pierwszych dwóch sezonów ale niestety nikt ich jeszcze nie udostępnił w internecie