25 Marzec 2019, 13:03:46

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

Supergirl

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Maj 2015, 14:51:09

aneczka92

No to my?l? ?e te? tu mo?na wspomnie? ?e wyja?ni?o si? kim jest Hankshaw. Ze wzgl?du na to ?e nie wszyscy mogli doj?? do tego momentu to ukryj? to w spojlerze. Ja obejrza?am dalsze odcinki nie czekaj?c na napisy.

Spoiler
Martian Manhunter czyli J'onn .
[close]

Dla mnie to Jupi!!!

Leon Kennedy

Fianł sezonu mnie baardzo rozczarował. Chyba wszystko było w nim słabe,  a ten uber plan kompletnie do dupy i tak łatwo zniwelowany, że aż nawet śmiać mi się nie chce!! A z Supermana zrobiono kompletne pośmiewisko!! Dobrze, że ktoś poszedł po rozum do głowy i oficjalnie zobaczymy go w pełnej krasie w dwóch pierwszych epizodach drugiego sezonu! Ciekawe kto taki się w niego wcieli??

Leon Kennedy

Nowy serialowy Superman wybrany! Zagra go znany z serialu "Teen Wolf" Tyler Hoechlin.

Leon Kennedy

Fajowe!! https://m.youtube.com/watch?v=Kb638ItPBPw

PS: Ogl myślałem, że to będzie trailer drugiego sezonu  :D

Leon Kennedy

Przedstawiam... Supermana. Całość raczej standardowa, ale jakoś mi ta twarz nie pasuje  :-\ http://naekranie.pl/aktualnosci/superman-w-serialu-supergirl-zobacz-bohatera-w-kostiumie-1010488 A Wy co myślicie?

Leon Kennedy

26 Wrzesień 2016, 21:00:31 #35 Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2016, 22:02:52 by Leon Kennedy
Aha  :P Tak czy siak mamy go!  ;D http://naekranie.pl/aktualnosci/superman-w-akcji-pierwszy-fragment-2-sezonu-supergirl-1243205

Ps: Pięć oststnich postów są moje, hehe?  ;)

Post Merge: 27 Wrzesień  2016, 22:02:52

Kolejny trailer https://m.youtube.com/watch?v=vEb43yPDKms Superman daję radę i jest Gotham.

Leon Kennedy

Znów będę pisał sam ze sobą, ale co tam... Supergirl sezon drugi... Adventures of Supergirl  :) Odcinek fajny, lekki i przyjemny, a nawet kilka aluzji do Gacka się znalazły... Karę w jaskini ugryzł nietoperz  ;D, a jakąś tam rodzinka wraca do Gotham. Czyżby chciano nam coś zasugerować? W końcu On się pojawił, to może i Gacek również, kiedyś. Wracając do Supermana... Był świetny, zabawny, ciągle dosłownie ciągle uśmiechnięty i nieporadny jako Clark. Do tego jego strój na ekranie sprawdza się rewelacyjnie! Chciałbym go jak najwięcej, ale wiadomo to serial Supergirl. Mamy również adoptowaną siostrę Luthora, która jak na razie pragnie zmazać winy swojego brata, co Lexowi chyba niezbyt się podoba. No i Metallo! Nie mogę doczekać się kolejnego odcinka  :D

emitos7

a właśnie szukałem jakiegoś nowego serialu na dzis i cały weekend! niech będzie supergirl!
pogoda ma być kiepska więc piwko i serial :D

Leon Kennedy

25 Październik 2016, 12:59:09 #38 Ostatnia edycja: 25 Październik 2016, 13:44:12 by Leon Kennedy
Drugi epizod miał tyle fajnego, że aż żal pisać o tym co było takie se... A z dobrych , kilka rozmów, nowa praca i szef Kary, smaczków, forteca i końcowa walka, rewelacyjna. Szkoda, że "Es" wraca już do siebie, ale z jego szybkością i stwierdzeniem, że będzie ciąg dalszy, jeszcze go zobaczymy w tym sezonie. No i Cat się z nami żegna, oby nie na długo/ na zawsze.

Doctus

Leon Kennedy

Nie muszę wchodzić, aby wiedzieć, że chodzi o Cyborg Superman, ciekawe czy Dean się nim okaże??!

Night_Wing

Dobra: nie b?d? przewija? i czyta? wcze?niejszych wypowiedzi o serialu: bo sam mam tak? wr?cz niebotyczn? chrapk? na obejrzenie sobie supergirl! nie chc? Spoilerowa?  ;D ;D ;D

Ju? wcze?niej z pó? roku temu mia?em si? wzi?? ogl?da? Supergirl, ale pojawi?y si? nowe odcinki: Flasha, Gotham, Zacz??em ogl?da? under the dome - na podstawie powie?ci S.Kinga o tym samym tytule, pojawi?o si? te? DC's Legends of Tomorrow - którego ogl?daniem poch?oni?ty jestem teraz ca?kowicie: na razie jestem na ko?cu pierwszego sezonu: Irytuje mnie Kendra i Vandal Dzikos - który mo?e odrodzi? si? z ka?dej komórki, a Kendra Hawk Woman mia?a ostateczn? okazj? zg?adzi? Dzikosa i nie zrobi?a tego bo zobaczy?a ukochanego Cartera - jest taka nieobecna w tym wszystkim. Ciekawe ile jeszcze razy b?dzie mia?a okazj? zabi? Vandala i ile razy tego nie zrobi - je?li tylko ona chyba to mo?e uczyni??

DC's Legends of Tomorrow i spot reklamowy zapowiadaj?cy kolejne sezony supergirl , DC's Legends i Flasha, Arrowa itd. (ca?e DC które jest serialowane ), na którym Arrow: Flash, Supergril, i chyba kto? z DC's Legends  stoj? na ?rodku sali treningowej STAR Labs i czekaj? na to co w??czy im Cisco? Wtedy wkracza Gorilla Grodd - przekona?o mnie to ostatecznie do obejrzenia wkrótce ,,SuperGirl"

Dla fana DC: i seriali Arrow , Flash, DC's Legends of Tomorrow - Czy warto po?wi?ci? troch? czasu i obejrze? SuperGril? Przyznam szczerze: interesuje mnie przedstawienie historii Kary Zor-El

Leon Kennedy

Legendy w pierwszym sezonie jednak bardziej rozczarowali ni? zachwycili... Szkoda. Za to drugi sezon jest o wiele, wiele lepszy. Dra?ni?ce postacie odesz?y jak Kendra i Carter, bo?e jacy Oni byli s?abi, za to Vandal dawa? rad?. W drugim sezonie nowe postacie s? bardzo trafione, Sara rz?dzi, ale to  Mick potrafi co nieco skra??. Do tego g?ówni villaini...

CytujDla fana DC: i seriali Arrow , Flash, DC's Legends of Tomorrow - Czy warto po?wi?ci? troch? czasu i obejrze? SuperGril?

Raczej tak, bo chod? czasem po pada w sztamp?, a pierwszy sezon z nogami Supermana i fina?owym rozwi?zaniem zabija ?miechem, to jednak s? tam i fajne postacie, niektóre motywy oraz lekki przyjemny kilimat i par? zar?bistych smaczków. Dodam równie?, ?e drugiu sezon jest jak na razie lepszy.

PS; Crossover nadszed?!!!

Night_Wing

W?a?nie sko?czy?em ogl?da? sezon 1 DC's Legends of Tomorrow i musz? przyzna?, ?e jestem tak samo rozczarowany naiwno?ci? i s?abo?ci? psychiczn? Kendry i Cartera (Ksi?cia  Khufu). Nie mówi? tu o jaki? ograniczeniach w mocy Hawk Woman i Hawk Man-a bo s? to superbohaterowie o na prawd? du?ym zasi?gu mocy - skoro s? tak samo  prawie nie?miertelni co Vandal Dzikos i ?yj? na ?wiecie ju? od ponad 4000 lat a obecnie s? w chyba Dwie?cie którym? tam wcieleniu. Je?li dane im by?o skorzysta? z Mocy 1 z 3 meteorów Thanagaru i je?li Meteor czy tam Meteoryt (nie wiem jaka jest pomi?dzy tymi rodzajami cia? niebieskich ró?nica) nie przemieni? ich w Wampiro Or?y - Czyli taki Carter lub Kendra ale jakby bardziej agresywni to oznacza jedno, ?e maj? na prawd? pot??n? Moc.

Mówi?c krótko Carter i Kendra mieli z miliard miliardów okazji by wbi? ?wi?ty, staro?ytny sztylet - jedyne co? co  Dzikos podarowa? Kendrze i jedyne co chyba j? i Cartera z nim ??czy?o - w cia?o Vandala.
Totalnie zaskoczony by?em jak sprytnie Rip Hunter wraz z ekip? Legend z?apali w pu?apk? Vandala : u?miercenie Dwóch Dzikosów w 2-óch punktach czasu i a ostatniego 3-go : zabicie: wbiciem jak osikowy ko?ek - sztyletu. Sezon 1 - Done :) a teraz Drugi. I mo?e dobrze, ?e Dzikos( czy Dzikus?) zgin?? i nie wymaza? czasu do punktu, w którym na nowo móg?by napisa? histori? Ziemii. Dlaczego dobrze, ?e ju? go nie b?dzie: bo nu?y?o ju? to uganianie si? za Dzikosem z odcinka na odcinek, nu?y?a ta melancholia, w któr? popada? Hunter: totalnie jako by?y mistrz czasu Da? si? wyko?owa? innym mistrzom Czasu, którzy z kolei naiwnie ulegli Dzikosowi : Cyniczni stra?nicy Lini Czasu :( :( :(

Trailer 2 sezonu DC's Legends of Tomorrow obejrzany: i nied?ugo si? zabieram za 2 sezon: B?dzie ?miesznie, i ciekawie: Liga Bohaterów??, mign?? w trailerze Reverse Flash i jak zwykle prof. Stein , który zawsze z werw? podjarany ka?dym przemieszczeniem si?  w czasoprzestrzeni, ka?d? napotkan? tam osob? i technologi?.

Je?li DC's Legends by?o a? tak dobre to jaka b?dzie ,,supergirl" hohoh:D

chris3z8

Ogl?dam ,,Flasha'' i jest dobrze. ,,Supergirl'' jako posta? - nie wydaje si? za interesuj?ca. Agresywniejsza wersja Supermana. Czy w serialu jest bardziej stonowana i nie rzuca si?, jak nastolatka na ciacha?