25 Marzec 2019, 12:37:36

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

Juby

O właśnie, dobrze że mi przypomniałeś. Planowałem wrócić do gry po kilku miesiącach, gdy udostępniony zostanie mod, w którym Batman ma mój ulubiony filmowy strój (z Batman Begins), a Batmobile jak Thumbler. Niestety, Thumbler był, ale Warner wydał sondę gdzie można było głosować, który strój z trylogii Nolana chcą fani. . . A ci wybrali ten gorszy. :( Szczupły kombinezon z TDK i TDKR w ogóle nie pasował mi do tego Batmana, przez co do gry nie wróciłem.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Wybrali ten lepszy... ups, poprawka, wybrałem ten lepszy bo byłem jednym z głosujących ;)

Ale i tak można mi dziękować za ten strój bo chciałbym przypomnieć, że Rocksteady najpierw próbowało wypuścić Tumblera bez stroju. Ja byłem jednym z najczęstszych krytyków tej decyzji,, udzielając się na oficjalnym forum i Twitterze i rozmawiając z ich Community Leaderem Gazem Deavsem w prywatnych wiadomościach.

Juby

Lepszy / gorszy - wiadomo, kwestia subiektywna. Dla mnie Batsuit z BB to chyba jego najlepsze filmowe wdzianko, z kolei strój z TDK jeden z brzydszych. Jednak, co by nie było, cieszyłbym się i na ten, gdyby pasował do sylwetki Arkhamowego Batmana. Z tym, że nie pasuje, bo to smukła wersja Batmana, o wiele lepiej pasowałby tutaj bardziej zwierzęcy, potężniejszy strój z pierwszego filmu i pierwszych 25 minut TDK.
- Morgan Freeman

LelekPL

Tak więc tym bardziej ten strój wyróżnia tego skina i czyni go unikalnym.

Juby

I jeszcze jedna rzecz przemawiająca za tym, że to kostium z Begins powinien się znaleźć w Arkham Knight - w filmach Nolana, Batman jeździł Thumblerem miesiącami właśnie w tym stroju. W drugim tylko podczas pościgu za Jokerem, kiedy pojazd został wysadzony. :P
- Morgan Freeman

LelekPL

Ten argument miałby sens gdyby nie używał Tumblera w ogóle w tym stroju. Używał, więc Tumbler pasuje do tego i tego.

Juby

Użył, nie "używał". ;) Do tego stroju mogli wstawić Bat-poda.
- Morgan Freeman

LelekPL