03 grudzień 2020, 21:27:32

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 marzec 2014, 16:41:49

Q

Cytat: Juby w 18 marzec  2020, 21:27:44Wydałem na tę grę kupę kasy, a zagrałem raz, utknąłem na 90% fabuły i nigdy do niej nie wróciłem.

Przy którym momencie utknąłeś?

Gdybym przy"Arkham Knight" miał tak wielkie problemy jak niektórzy wspominają, to pewnie bym jej nie dokończył, ale mimo pewnych wad uważam, ją za całkiem fajną rozrywkę.

Co zaś tyczy się recenzji, to też głosy są podzielone - http://www.batcave.com.pl/gry/batman-arkham-knight/recenzje/recenzja-1-pc/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

19 marzec 2020, 09:20:07 #316 Ostatnia edycja: 19 marzec 2020, 09:56:16 by Juby
Wiesz, to było latem 2015, nie pamiętam już dokładnie. Pamiętam, że byłem na 90% fabuły (bo zapisałem to w recenzji i przy ocenie na Filmwebie) i chyba nie doszedłem jeszcze do "twistu", kim jest Arkham Knight. To chyba było tuż po wejściu na dach jakiegoś budynku (policji?), gdzie toczyło się walkę jeden na wielu, której nie mogłem przejść. Od początku grałem na najwyższym poziomie trudności (bo na takim przeszedłem poprzednie części, Asylum nawet zdobywając 100% gry, przy City 100% w w fabule i fabule+, jedynie trybów nie miałem już ochoty przechodzić wszystkich) i chyba przy AK mnie to przerosło. Jeśli kiedyś do tej gry wrócę to na pewno na niższym poziomie trudności, aby tym razem przejść chociaż raz całość.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Rozpoczęcie od najwyższego poziomu może stwarzać problemy, ja gram na normalnym, bo zbyt sporadycznie gram, żeby utrudniać sobie przyjemność z gry. A w "Arkham Knight" wprowadzenie nowych typów przeciwników czyni walki trudniejszymi niż we wcześniejszych grach.

LelekPL

Ja zaczynam na poziomie normalnym, ale w tym roku mam do zakończenia wszystkie sloty na hard na 100% w każdej grze w serii. Zostało mi po jednym slocie na Origins, Asylum i City... i 2 z kawałkiem na Knight (gdzie trzeba zrobić 240%  :'( )

Dla tych którzy się dziwią po co aż tyle... Arkham i NBA 2K to jedyne gry w które gram! Mam kupione pełno na promocjach na steamie, niektóre nawet zaczęte... Ale żadna powyżej 5% :P

Gothamite

19 marzec 2020, 13:16:47 #319 Ostatnia edycja: 19 marzec 2020, 13:27:32 by Gothamite
Gracie w standardowe wydanie czy GOTY? Ja grałem w GOTY i skompletowałem 240% + fabularne DLC. Niektóre historie DLC były całkiem fajne ale szkoda że takie krótkie.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Juby

Wszystkie z gier Arkham mam w standardowych wydaniach PC. Do AK dostałem darmowe Arkham Asylum GOTY, ale oddałem starszemu bratu, więc nawet nie wiem czym się różniło.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Gothamite

19 marzec 2020, 14:02:09 #321 Ostatnia edycja: 19 marzec 2020, 14:52:11 by Gothamite
Asylum GOTY zawiera parę dodatkowych map w trybie wyzwań ale nie ma znacznej różnicy między standard a GOTY. Knight GOTY jest znacznie bardziej rozbudowany. Więcej map w trybie AR, wszystkie skiny, odblokowanie postaci, epizody DLC. Fabularne DLC są dosyć krótkie ale ich łączne skompletowanie zajmuje jakieś 1,5 godziny ekstra a przynajmniej tyle mniej więcej mi to zajęło.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Q

DLC dość krótkie ale razem łącznie to już jest nazbiera się więcej. Najlepiej wypadaj DLC z Batgirl oraz Season of Infamy: Most Wanted, co nie tylko zapewnia dobrą rozrywkę, ale też ciekawe fabularne rozwiązania m.in. w sprawach Mr. Freeze'a i Ra'sa.

Jeśli zliczymy mapy i możliwość gry różnymi postaciami, to robi się tego naprawdę dużo, aż za dużo, bo mimo wszystko po jakimś czasie można mieć odczucie monotonności, niemniej jednak by wszystko przejść potrzeba będzie dużo czasu.

Co do dodatków to też plus za różne batmobile za to, że nie są to tylko skórki, ale każdy z nich prowadzi się jednak trochę inaczej.