01 Czerwiec 2020, 11:26:53

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Justice League - PBF

Zaczęty przez skowson95, 10 Luty 2014, 18:17:43

skowson95Było sobie Niebo. A jak Niebo... To i Otchłań Piekielna.
Władzę w niej sprawował zaś Lucyfer.

Lucyfer zamknął jednak Piekło, wygoniwszy z niego uprzednio wszystkich mieszkańców, którzy musieli się gdzieś podziać. Zaczęli się błąkać po różnych światach, przemierzając kosmos wzdłuż i wszerz - część z nich trafiła na Ziemię. Problem był taki, iż umarli, którzy się na niej zjawili, to dusze złe i zepsute. Ci dobrzy mieli przecież dokąd pójść - Bóg nie porzucił Królestwa, pozostawało również Limbo. Ale Jahwe, jak to Jahwe, nie zamierzał się mieszać w to, co się dzieje na Ziemi. Dawno przestał.

Hulaj duszo, piekła nie ma? Coraz częściej pojawiają się informacje o przestępstwach, rośnie fala rozbojów i morderstw. Mówi się też, że widziano sporo osób zachowujących się jak... Zombie. Puste oczy, totalna zmiana osobowości. Nie da się tego zauważyć od razu, jeśli nie zna się jakiejś osoby. A co, jeśli demon opętał kogoś bliskiego? I to naprawdę potężny demon...? Niektóre z nich nie mają oporów, by przemierzać ulice w swoich prawdziwych formach. Dlatego na pomoc zostaje wezwana Liga Sprawiedliwych.

Trzeba nie tylko powstrzymać inwazję z piekła rodem, ale i odnaleźć klucz do bram Otchłani, by dusze mogły wrócić tam, gdzie ich miejsce. Wpierw jednak należałoby nawiązać kontakt z Lucyferem - a to nie będzie takie proste. Zwłaszcza, że ktoś wypuścił wszystkich popaprańców przebywających do tej pory w Azylu Arkham...


~~~~~~~~~~~~


Jako że wiele osób zagadywało o reaktywację - oto i ona. Forum zostało wyczyszczone, nieco zmodyfikowane i teraz jest już gotowe, aby znów przyjąć graczy. Świeżo zaangażowani Mistrzowie Gry tylko czekają, by wystartować ze swoimi misjami.

Z otwartymi ramionami powitamy zarówno postaci OC, jak i kanoniczne - których w komiksach, bajkach, serialach i filmach są praktycznie setki. Jeżeli ktoś nie będzie mógł się zdecydować, to chętnie doradzimy i pomożemy coś wybrać - lub też stworzyć od podstaw. Stare karty są wciąż dostępne, ale oczywiście chętni będą mogli je sobie zedytować.

Serdecznie zapraszamy!