Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najlepszy rysownik

Zaczęty przez Spider-Fan, 25 Maj 2008, 09:41:04

Johnny Napalm

Michael Netzer - wyróżniłem go w swojej recenzji, bo robił pozytywne wrażenie. Nie był mistrzem, ale miał jakiś pomysł, np te gwiazdkowane cienie. Ale całej anatomii postaci w pełni nie opanował, co było widać.
CytatKELLEY JONES- KOCHAM GO!!!!!!!! Cokolwiek zrobi jest ZAWSZE na poziomie
Też go lubię, Mr. Freeze nigdy nie wyglądał lepiej jak spod jego ręki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

Mark Waid i Judd Winick rządzą
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

nighty

o rany, jest tego trochę, taka absolutnie trójka ulubieńców to jim lee (argumentować chyba nie trzeba XD), marcus to (uwielbiam sposób, w jaki rysuje batrodzinę, jego dick, tim i damian są po prostu najlepsi ♥) oraz kenneth rocafort (anatomia czasem kuleje, ale twarze, kolory, dynamika~ ubolewam tylko, że współpracuje głównie ze znienawidzonym przeze mnie lobdellem ;-;). poza tym uwielbiam prace marcio takary i kerschl zauroczył mnie swoimi teen titansami :)

bart-allen

Kenneth zapomnia?em o nim ale Scott Lobdell fajnie wymy?li? Teen Titans i Red Hood 'n' Outlaws a z
Superboyem przesada!
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

nighty

wow...serio jest coś dobrego w outlawsach poza kreską i ewentualnie całkiem fajnie przedstawioną relacją pomiędzy jasonem i royem? XD

BlackBat

Cycki Starfire, raczę nadmienić xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

no właśnie miałam dodać, że może co mniej wymagającym panom wystarczy sam fakt, że z miłej i troskliwej dziewczyny o dobrym sercu zrobili rasową puszczalską sukę z biustem większym od jej własnej głowy XD lobdell coś tam niby mówił o jakiejś głębi postaci, ale chyba nie chcę wiedzieć, jaką głębię miał na myśli...

za to żeby nie było całkiem offtopowo dodam, że jestem świeżo po streets of gotham i absolutnie zakochałam się w kresce dustina nguyena, i to zarówno tej w samym komiksie, jak i jego genialnych akwarelowych artach okładkowych! ♥

franek

Może jestem obłąkany ale... Frank Miller!!! Ten chłop na pewno wie że nie potrafi rysować (są wyjątki) a i tak nei wstydzi się pokazać całemu światu i robi furorę. Takie niepowtarzalne, inne bardzo mi się podobają.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Nie potrafi rysować?! Kurde, ten gość jest jednym z najlepszych fachowców w całych Stanach jeśli chodzi o znajomość komiksowego rzemiosła. Chociaż ma on ten sam problem co. Breyfogle - rysuje świetnie i świetnie komponuje kadry, ale zdaża mu się czasem coś machnąć od niechcenia, jednak i te rysunki ni są pozbawione uroku.  :P
Ok, mogę się zgodzić, że TDKR mu ewidentnie nie wyszedł. Ale tak gościu jest superfachurą. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Maskotka

Zbyt krótko czytam batmana, żeby mieć już swojego ulubionego rysownika, chociaż bardzo podoba mi się póki co Jim Lee i Breyfogle. Lubię też Kelleya i McKeana, ale obaj mają zbyt specyficzny styl, żeby tworzyć komiksy seryjnie. Malarskość McKeana sprawia, że Arkham Asylum jest jednym z najlepszych komiksów, jakie dotąd czytałam, ale do większości historii w ogóle by nie pasowała. Podobnie z Kelleyem. Chciałam się za to zapytać, co sądzicie o nowym rysowniku batmana z the New 52 - Capullo?

nighty

ja sobie nie wyobrażam snydera współpracującego z kimkolwiek innym przy batmanie :D uwielbiam jego kreskę i uważam, że jego rysunki nadały niektórym postaciom całkiem nowego wyrazu, idealnie uzupełniają się z tym, co pisze snyder :)

Nightrain

Cytat: BlackBat w 06 Sierpień  2012, 11:01:15Cycki Starfire, racz? nadmieni? xD
Cytat: nighty w 06 Sierpień  2012, 11:25:58no w?a?nie mia?am doda?, ?e mo?e co mniej wymagaj?cym panom wystarczy sam fakt, ?e z mi?ej i troskliwej dziewczyny o dobrym sercu zrobili rasow? puszczalsk? suk? z biustem wi?kszym od jej w?asnej g?owy XD lobdell co? tam niby mówi? o jakiej? g??bi postaci, ale chyba nie chc? wiedzie?, jak? g??bi? mia? na my?li...
Ju? zamawiam.

Z pocz?tku nie podchodzi?a mi kreska kiedy czyta?em The Astonishing X-Men #1, musia?o min?? na prawd? sporo czasu ?ebym u?wiadomi? sobie, ?e j? kocham. G?ównie za spraw? ?wietnie narysowanej panny Frost [Hihihihi] i Bestii. Dlatego ja typuj? John'a Cassaday'a. + Jim'a Lee, to wiadomo.

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Greg Capullo nigdy nie by? moim ulubionym rysownikiem, ale w jego dawnych rysunkach co? by?o. Go?ciu mia? w?asny styl i co? za co autentycznie mog? go pochwali? - fantastyczne wyczucie g??bi i w ogóle przestrzeni.
Ok, to by?y czasy z X-Menów. Potem Capullo chyba za mocno zapatrzy? si? na Todd'a, bo jego rysunki sta?y si? bardziej... mo?e nie tyle schematyczne co uproszczone, no i w bardziej ?miechowym stylu. Nie wysila si? przy okazji, bo nieraz wi?ksze wra?enie robi coloring ni? sama krecha.
Po przeczytanych "Sowach" mog? powiedzie?, ?e na szcz??cie Greg nie straci? jednej z najwa?niejszych cech ze swoich prac. S? one nadal dynamiczne tam gdzie trzeba.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

No Greg jest spoko, aczkolwiek ja wolałem go właśnie za starych, dobrych czasów Spawna, gdzie to Todd nakładał mu tusz. Jego rysunki teraz, jak dla mnie, straciły trochę polotu i nieraz wydają się być rysowane na szybcika. Są nadal dobre, ale bez trudu mogę sobie wyobrazić jak "Trybunał Sów" rysuje ktoś inny.

Johnny Napalm

Cytat: Maskotka w 28 Styczeń  2013, 21:45:17
Zbyt krótko czytam batmana, ?eby mie? ju? swojego ulubionego rysownika, chocia? bardzo podoba mi si? póki co Jim Lee i Breyfogle. Lubi? te? Kelleya i McKeana, ale obaj maj? zbyt specyficzny styl, ?eby tworzy? komiksy seryjnie. Malarsko?? McKeana sprawia, ?e Arkham Asylum jest jednym z najlepszych komiksów, jakie dot?d czyta?am, ale do wi?kszo?ci historii w ogóle by nie pasowa?a. Podobnie z Kelleyem. Chcia?am si? za to zapyta?, co s?dzicie o nowym rysowniku batmana z the New 52 - Capullo?
O Gregu ju? si? wypowiedzia?em. Mog? doda? do wcze?niejszej wypowiedzi jedynie to, ?e w przeciwie?stwie do Rada, okres kiedy Capullo ilustrowa? Spawna nie uwa?am za jego szczytowy w karierze. Za mocno zainspirowa? si? wtedy stylem McFarlane'a i zacz?? traci? swój w?asny. W ogóle to zastanawiam si? czy Todd nie wymusza? podobnego stylu do w?asnego na rysownikach ilustruj?cych za niego Spawna? Czasami mo?na by?o si? nabra? na pierwszy rzut oka. :)
No i co? jeszcze - zaraz po Spawnie jego rysunki stawa?y si? coraz prostsze i mia?y efekt robionych bardzo szybko.
Ten efekt to lubi?, ale np u takiego Norma, gdzie nawet prosta ilustracja ma klimat i dusz?. Tutaj z kolei widz? tylko szybk? ch?? odwalenia kolejnej strony - nie wsz?dzie, bo np ok?adki spod r?ki Capullo s? kapitalne, jednak ?rodek komiksu nie powala na kolana.
Te? jak Rado uwa?am, ?e w sumie oboj?tne jest to kto rysowa? "Sowy".
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...