03 Kwiecień 2020, 19:41:29

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Ben Affleck nowym Batmanem

Zaczęty przez b.p., 23 Sierpień 2013, 07:09:26

LelekPL


Leon Kennedy

Cytat: Juby w 22 Luty  2019, 07:05:24W JL w większości błąkał się bez celu ze zmęczoną miną, a w scenach z dokrętek wyglądał nie na potężnie zbudowanego, tylko na Fatmana (ta napuchnięta twarz!). Sorry, ale tak słabego Batmana w filmach nie było od lat. Poniższy meme idealnie obrazuje jego przemianę na przestrzeni zaledwie dwóch filmów.

Mnie się tam i tak w tym błąkaniu podobał  :-*, a że w dokrętkach było widać brzuch i  napuchniętą twarz, to chyba kazdy... widział :D. Tak czy siak tak potężnego BATMANA jak w BvS nigdy nie było.

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 23 Luty  2019, 00:15:10Mnie się tam i tak w tym błąkaniu podobał  :-*

Jak wszystko związane z Batmanem poza filmem z Westem i B&R. :* Twoje opinie niewiele więc nam mówią.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Aha, przepraszam Was bardzo, ale z drugiej strony byłem negatywnie nastawiony do jego wyboru... A gościu po prostu wybronił się aktorsko i wyglądem w BvS. W JL z tym wyglądem było różnie, ale aktorsko dalej dawał radę i wcale nie podoba mi się wszystko!!! Jestem po prostu mniej krytyczny niż Wy i
wolę koncentrować się na tym co dobre!

Johnny Napalm

Szkoda żbika, ale nawet i farbowany Gosling by nie pociągnął tych filmów. I po co tu się nakręcać na wybór aktora, skoro niedorzeczny scenariusz z każdej gwiazdy zrobi żenującego głupka? Twarz Afflecka bardzo pasowała do Bruce'a, ale co z tego, skoro film nie był odpowiednio przygotowany w kwestii fabuły?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...