Autor Wątek: Batman: Arkham Origins  (Przeczytany 20456 razy)

Offline cah

• Obywatel Gotham
  • *
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #210 dnia: 26 Październik 2013, 20:07:17 »
Cześć. Powinieneś dostać monit o kod przy instalacji. Ja też mam z tym problem. Dostałem Deathstroke'a, ale strojów nie mam. Nie ma ich ani w "przebieralni" w jaskini, ani w trybie wyzwań. Nie pojawia się też strój, który dostaje się za rejestrację na WBID. Może zostaną odblokowane po przejściu gry. No chyba, że to babol ;)

Małe pytanko, jak załadować te legendarne stroje ?? Gdzie mam wejść ? Gdzie wpisać ten kod na nie ?

Offline raven1233

• Obywatel Gotham
  • *
« Odpowiedź #211 dnia: 26 Październik 2013, 20:09:22 »
W oknie steama pod listą gier jest opcja dodaj grę. Znajdź tam opcje aktywuj produkt na steam i tam wpisz klucz.

Offline kelen

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #212 dnia: 26 Październik 2013, 20:27:30 »
Czy ktoś poza mną ma ten problem? Nie mam pojęcia jak  go rozwiązać.

Batman: Arkham Origins [PC] Glitch (Broadcast Tower Vent, Burnley)

Ok, nie ważne, widzę, że nie jestem jedyny. Tutaj jedno z "rozwiązań".

« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2013, 20:39:53 wysłana przez kelen »

Offline cah

• Obywatel Gotham
  • *
« Odpowiedź #213 dnia: 26 Październik 2013, 20:40:09 »
Nie tylko. Tu masz rozwiązanie, które wykorzystuje inny błąd w grze.

Offline raven1233

• Obywatel Gotham
  • *
« Odpowiedź #214 dnia: 26 Październik 2013, 21:18:53 »
Jezu dzięki, nie muszę czekać na patcha żeby zdobyć 100%.

Offline NeitalMike

• Obywatel Gotham
  • *
  • If you're good at something never do it for free.
    • Email
« Odpowiedź #215 dnia: 26 Październik 2013, 23:51:31 »
Witam. Mam mały problem z BAO Online, a mianowicie to że nie zapisuje mi się nic... gram gram gram.. wbija mi się lvl itp, ale gdy wyjdę z gry to wszystkie opcje, postać i wszystko się resetuje. Wie ktoś może jak ten problem rozwiązać? Multi bardzo fajnie jest zrobione i chciałabym sb pograć, ale to się mija z celem -.-

Offline kelen

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #216 dnia: 27 Październik 2013, 00:04:17 »
16 godzin i 5 minut (tak, wiem, ale jestem dokładny) gry za mną.
Po głównej fabule spędziłem 7 godzin na poboczne misje. Wszystkie poszły całkiem sprawnie. Wciąż jeden z przestępców jest dla mnie niewidoczny - ciekawe czy to niespodzianka, czy w to miejsce wejdzie rozwiązywanie spraw policji. Odnajdywanie
Spoiler for Hiden:
pakietów danych Riddlera
jest czasochłonne i momentami męczące - a razie 54% za mną.

Offline LelekPL

• Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
« Odpowiedź #217 dnia: 27 Październik 2013, 03:49:56 »
4 godziny gry, postęp fabuły głównej 36%, a bardzo mało pobocznych robiłem do tej pory. Mapa jest teraz naprawdę duża i co najważniejsze, jest co robić ciągle, trochę ciężko jest teraz połapać się w menu Batmana. Ogólnie bardzo na plus oceniam tę grę. Też niestety wpadłem na tego samego buga co wy. Powinni to jakoś niedługo naprawić, póki co skorzystam z tricku z youtube'a. Poza tym małym problemem nie mam na co narzekać póki co.

Choć w walce z Electrocutionerem się trochę zdziwiłem ;) natomiast walka z Deathstrokem była fantastyczna.

Offline kelen

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #218 dnia: 27 Październik 2013, 11:38:19 »
Walka z Electrocutionerem była boska <3 Uwielbiam takiego typu niespodzianki w grach :D

Ja też trochę musiałem się przyzwyczajać do menu, ale szybko poszło. Choć nie czytam w ogóle opisów upgradów, które biorę, tylko jadę po kolei jak leci, żeby odblokowywać wyższy poziom pancerza :P

Ten glitch wbrew pozorom jest prosty do wykonania, mnie się udał w kilka sekund.

Offline Adriann

• Stróż prawa
    • Email
« Odpowiedź #219 dnia: 27 Październik 2013, 15:15:26 »
A co myślicie o postaci Bane'a? Mi się baaardzo podobał chociaż..
Spoiler for Hiden:
myslę ze pod koniec zmarnowali jego potencjał..mógł mieć większą rolę w zakończeniu a tak to zrobili z niego jakiegoś hulkopodobnego stwora.No teoretycznie to było konieczne z powodu arkham asylum..ale mimo to jestem troszkę rozczarowany tym..

Offline kelen

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #220 dnia: 27 Październik 2013, 18:22:27 »
Moim zdaniem

Spoiler for Hiden:
końcówka idealnie nadawała się na złamanie kręgosłupa Batmana. Teraz to wychodzi na to, że Bane zrobi to będąc tym bezmóżgiem

kolejne 6h gry za mną i rozwaliłem wszystkie poboczne misje. W sumie 23 godzimy i 45 minut. Zostały mi tylko te wyzwania, których nie udało mi się wszystkich zrobić podczas gry, odnalezienie wszystkich znaków Anarky'ego, odblokowanie ostatniego profilu (ciekawe kto to?), game+ no i mapy wyzwań.

Co do zbierajek, to
Spoiler for Hiden:
zawiodłem się, że Riddler kompletnie nic nie powiedział, gdy znalazło się wszystkie o odkryło się jego pokój :(
.

Offline LelekPL

• Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
« Odpowiedź #221 dnia: 27 Październik 2013, 19:26:34 »
Dograłem fabułę do końca, no i cóż...

Jest to najlepsza gra w tej serii! Spokojnie daję 9/10. Jeśli uda im się naprawić wszystkie błędy techniczne (a niestety jest ich kilka) i jeśli misje poboczne również dostarczą mi podobnej rozrywki, zasłużyli sobie nawet na 10. Bardzo podoba mi się jak wiele jest do zrobienia w Gotham, ilość zagrożeń które na nas czekają, a jednocześnie bardzo udana końcówka, która cofnęła nas niejako do pierwszej odsłony serii Arkham Asylum. Świetnie pokazany Batman i jego relacje z sojusznikami i wrogami. Według mnie Roger jest znacznie lepszy w swojej roli, a niżeli Kevin Conroy, bardziej emocjonalny, dość nerwowy. Troy jako Joker spisał się bardzo dobrze, nie jest to najlepszy występ Jokera ever, ale naprawdę udany, no i idealnie dopasował się do kreacji tego co wcześniej robił Hamill.

Choć tutaj mój zarzut, WBGM trochę za bardzo starali się wpasować swoją grę w świat poprzedników, tak aby na koniec wszystko koniecznie się zgadzało. To co spotkało Bane'a na końcu, według mnie nie było konieczne, byłbym bardziej zadowolony gdyby zostawili go "naprawionego", bo rzeczywiście wyszedł im w tej części fantastycznie. No i naprawdę stworzył, podobnie jak i paru innych złoczyńców prawdziwe problemy Batmanowi. Żaden z zabójców (no może poza jednym ;) ) nie był dla niego niedogodnością tylko prawdziwie wymagającym przeciwnikiem, który był w stanie go zabić.

Nagrałem się sporo, a mam jeszcze mnóstwo do zrobienia w mieście. Jest jednak całkiem sporo nowych animacji walki, jest dynamiczniejsza, szybsza, kostium jest rzeczywiście o niebo lepszy niż w poprzedniej grze. A propos, czy komuś udało się ściągnąć skin One Million. Ja mam konto WBID, ale tam gdzie każe mi podać swojego maila nigdzie nie mam pola, żeby to zrobić. Może ktoś mi pomoże. No i z tego co widzę, część kostiumów można odblokować:
http://uk.ign.com/wikis/batman-arkham-origins/Costumes Czy ktoś z Was zdobył już kostium Noel chociaż? Ja przeszedłem całą fabułę, ale go nie mam. Może dlatego, że grałem na Normal, a nie Hard.

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tej gry, każdy fan poprzednich części powinien być zachwycony, ale nadal czekam na łatkę tych wszystkich błędów.

Fabuła jest dla mnie bardzo fajna, ale tylko ten jeden szkopuł mnie irytuje, który wspomniałem w tagu spoilerowym. Biorąc pod uwagę dyskusję na temat całej serii, którą pamiętam, to ty też chyba nie będziesz nim zadowolony, niestety.

A widzisz, jednak nie miałem z tym problemu. Bardziej by mnie to rozwiązanie drażniło w sequelu AC, ale w prequelu uważam, że
Spoiler for Hiden:
Joker zasługiwał ponownie na główną rolę - bo ta gra jest wstępem nie do Batmana, a właściwie do relacji tej dwójki - na niej bazuje ta seria. Teraz, owszem, najchętniej zobaczył bym kogoś nowego w dalszych częściach, ale jak mówię, jako dopełnienie tej serii, był to udany zabieg.

Co do Bane'a to według mnie on już Batmana nie złamie - to co widzieliśmy w grze, to przełożenie przez kolano, to byłoby już chyba wszystko. Nie jest to równie dramatyczne jak Knightfall, ale i tak zrobili z niego godnego i pamiętnego przeciwnika - no i był przecież ostatnim bossem... w takim wydaniu jakim był, ale to co wcześniej udało mu się zrobić - rozszyfrować Batmana, włamać się do jaskini - budzi podziw

Gdybym ja miał wskazać jakiś mały zawód? To byłby to
Spoiler for Hiden:
Killer Croc. Liczyłem, że trochę nas nim nastraszą, podobnie jak w pierwszej części, a tak wydawało mi się, że bardziej walczyliśmy z Lizardem.
Ogólnie, szkoda, że znowu zabrakło upiorności z AA - tam, ci lunatycy naprawdę potrafili człowieka wystraszyć od czasu do czasu, a bardzo lubię ten aspekt u Batmana - lekką nutkę horroru.
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2013, 19:41:02 wysłana przez LelekPL »

Offline kelen

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #222 dnia: 27 Październik 2013, 20:41:08 »
Co do Bane'a, to czy przypadkiem
Spoiler for Hiden:
bios z "Batman: Arkham Asylum" nie mówił o tym, że raz Batmana pokonał (złamał)?

Mam kostium z Noel (ale nie pamiętam kiedy mi się odblokował), przechodziłem na normalu. Za zdobycie wszystkich pakietów danych dotałem strój z New 52. W ogóle to przypadkowo w batcave odkryłem w jaki sposób się te stroje zmienia :D Fajny motyw.

Ile zajęło Ci przejście fabuły?

Musiałem koniecznie wrócić do gry (kolejne półtora godziny, czyli w sumie już 25 godzin i 10 minut) po tym, jak moje przypadkowe odkrycie w trkacie poprzedniej gry okazało się mieć ogromne znaczenie!! W Gotham są ukryte dzienniki. Jeśli chcecie mieć dobry punkt zaczepu, to podaje lokację pierwszego:

Spoiler for Hiden:
obok budynku sądu jest statua, za nią jest plakietka upamiętniająca architekta Gotham - tryb detektywa i zeskanujcie
.

Dla mnie spora niespodzianka. I niezłe wzywanie, żeby wszystko znaleźć (ja się poddałem tylko przy jednej lokacji i sprawdziłem w internecie, ale pozostałe odnalazłem sam). Duży plus dla twórców za ten motyw.

Offline LelekPL

• Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
« Odpowiedź #223 dnia: 27 Październik 2013, 23:08:29 »
Co do Bane'a, to czy przypadkiem
Spoiler for Hiden:
bios z "Batman: Arkham Asylum" nie mówił o tym, że raz Batmana pokonał (złamał)?

Biosu nie pamiętam, ale na pewno Batman wspominał o tym kiedy razem walczyli
Spoiler for Hiden:
"This time, I break you" Natomiast kto wie, Bane właściwie złamał psychicznie Bruce'a włamując się do jaskini, zgadując jego tożsamość. Równie dobrze mogło o to chodzić.

Mam kostium z Noel (ale nie pamiętam kiedy mi się odblokował), przechodziłem na normalu. Za zdobycie wszystkich pakietów danych dotałem strój z New 52. W ogóle to przypadkowo w batcave odkryłem w jaki sposób się te stroje zmienia :D Fajny motyw.

Ok, a dostałeś powiadomienie o odblokowaniu, czy tylko sprawdziłeś w jaskinii? Ja w sumie nie sprawdzałem jeszcze po ukończeniu gry. A jak masz z tym Batman One Million? Bo to mnie nadal zastanawia, gdzie ja mam mojego maila podać.

Ile zajęło Ci przejście fabuły?
Nie liczyłem dokładnie, ale spokojnie 10 godzin, pewnie więcej. W międzyczasie wykonywałem nieliczne misje poboczne, przeszedłem tylko Mad Hattera i powstrzymywałem Crime in Progress (nie mogłem nie reagować jako Batman), a pozostałych kilka mam raptem tylko rozpoczęte. Także większość tego czasu to sama fabuła główna. Gra jest zdecydowanie wystarczająco długo.

Dzięki za cynk.

Offline kelen

• Moderator
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #224 dnia: 28 Październik 2013, 00:27:14 »
Zdaje się, że miałem powiadomienie. Też nie wiem, gdzie tego maila trzeba wpisać, ale jeśli dobrze pamiętam, to to jest glitch, który będzie naprawiony. Lista bugów, które mają być poprawione i ekipa ma o nich świadomość była trochę długa i już nie pamiętam.

Ja właśnie niecałe półtora godziny spędziłem na game+ po odnalezieniu wszystkiego, co tylko można w normalnym trybie. Przy okazji nałapałem chyba wszystkie możliwe easter eggi z początku gry.