Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Funky

Słyszałem, słyszałem po prostu zawsze dmucham na zimne żeby później nie było żadnych niespodzianek. Eniłej Londyny, Pragi opadają.

franek

No najlepiej chyba u nas? Zlot można zrobić optymalnie w Łodzi, sam środek kraju, więc nie będzie że ktoś ma daleko bo jest z drugiego końca Polski. Podobno jest tam kilka sklepów z komiksami.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Ten zlot w Londynie mogłem dać w cudzysłów jednak. Nie chodziło mi o to żebyśmy planowali tam wyjazd, Funky. Po prostu wiem, że ja pewnie będę się tam wybierał na weekend i film w IMAXie podczas premiery Batman/Superman. Ale zdaję sobie sprawę jak fanatyczne to jest, więc tylko rzuciłem hasło, że gdyby ktoś z forum miał jeszcze na to samo ochotę to moglibyśmy się tam spotkać na takim mini-zlocie.

Amsterdam też rzuciłem tak sobie, bo to po prostu fajne miasto i pomyślałem już sobie w Poznaniu, że aby to przebić to fajnie by było zrobić zlot za granicą, taka dodatkowa przygoda. Natomiast jak większość będzie wolała zlot w Polsce to oczywiście się dostosuję. Właściwie cokolwiek tam wybierzecie, ja postaram się być.

Doctus

Ambitne i ciekawe pomysły, ale dla mnie osobiście (i myślę że też dla wielu innych) wyjazd tak daleko za granicę to po prostu zbyteczne koszty. Zlot fanów Batmana polega chyba na tym, żeby spotkać się w dobrej grupce ludzi i pocieszyć się wspólnie swoimi pasjami - przynajmniej tak to sobie wyobrażam, na pierwszym zlocie nie byłem, więc do końca nie wiem. W Polsce jest dużo dobrych miejsc, jak na przykład wspomniana przedtem Łódź, nasza narodowa stolica komiksów. Zlot w polskich fanów w Polsce, to moim zdaniem najlepsze wyjście, i na pewno szansa na zebranie większej ilości osób (jak choćby mnie czy Adolfa) przy następnym forumowym spotkaniu.

LelekPL

Jeszcze raz może - nie chcę żebyśmy zaczęli planować zlot do Londynu. Ja będę jechał do Londynu i jak ktoś będzie chciał się zabrać to może jak najbardziej się dołączyć. To wszystko.

A co do kolejnego zlotu to jestem otwarty na wszelkie propozycje. Ja swoją podałem (gdzieś za granicą) i odpadła najwyraźniej, teraz parę innych osób podało Łódź, która też mi pasuje.

Jednak prosiłbym głównie o udzielanie się ludzi, którzy na poważnie rozważali by przybycie, a nie tak jak ostatnio, że wielu podawało propozycje, a potem nawet się nie pojawiło.

BlackBat

Zaprosiłabym do siebie, do Krakowa niestety mam za małe mieszkanie i współlokatorów :( Ale jakby ktoś był przejazdem, to dawać znać- zawsze można skoczyć na jakieś dobre piwko i pogadać :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"