Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Rado

10-lecie naszej ulubionej stronki za pasem, więc wypadałaby zrobić jakiś zlot. Przy okazji premiery TDKR to się nie udało za bardzo, więc now or never ludzie! Rocznica przypada na 2 maja, ale nie ma co się spinać i umawiać się dokładnie tego dnia, tym bardziej, że maj to jeszcze nie do końca wakacje. Dlatego też proponuję datę zlotu na ostatni weekend czerwca, czyli na 29 i 30. Zgrałoby się to z premierą MAN OF STEEL, który sam w sobie będzie na pewno warty obejrzenia, a jak będzie jakaś wzmianka o JLA lub (daj Boże) chociaż o samym Batmanie to już w ogóle będzie o czym dyskutować. Po seansie jakaś seksualna orgia, eee pardon, mała imprezka oczywiście i klimacenie o sprawach około batmanowych. Nocleg, zwiedzanko i znowu biesiada. Koniec czerwca to chyba dobry termin. Sesje pokończone, urlop można zaplanować, no i premiera filmu z uniwersum.

Na miejsce spotkania proponuje Poznań. Imax jest, miasto ładne, a i paczkę z MvM będzie można odebrać osobiście, heh. Wiadomo, że rezerwację biletów, jakąś miejscówkę, nocleg itp. można załatwić telefonicznie, ale zawsze dobrze mieć kogoś kto mieszka na miejscu i wie co i jak. A myślę, że kelen (bo o niego tu chodzi), który pomieszkuje w Poznaniu, nadaje się do organizacji tego typu rzeczy. Jak go ładnie poprosimy, to może się chłopak zgodzi i zajmie organizacją  ;) a w zamian nie będzie musiał nigdzie tyłka ruszać i całe forum przyjedzie do niego. Do tego, myślę, że i Rafalinda też pomoże, więc już w ogóle byłoby wszystko obcykane.

Wiadomo, że do Poznania nie każdemu blisko. To tylko moja propozycja. Chętnie wysłucham jakiejś innej. Może by nad morze? Sam mogę jechać i do Zakopanego jeśli taka będzie wola ludu.

Mel

Zjawię się wszędzie - o ile będę miała zagwarantowany nocleg :D

LelekPL

Poznań i data w sumie pasują. Pomysł, żeby to było zgrane z MoS też całkiem niezły, więc sądzę, że bym się pojawił gdyby coś takiego zostało zorganizowane

kelen

Niestety nie mogę zapewnić noclegu - moje mieszkanie obecnie jest pełne :(
Ale jeśli by wam pasował Poznań to wyśmienicie.
Tak w ogóle - to mam w planach specjalny event komiksowy związany z urodzinami BatCave właśnie w Poznaniu, ale jeszcze wszystko jest w fazie dopytywania się i rozglądania za możliwościami. Coś na pewno będzie, ale nie wiadomo jak dużego.
W każdym bądź razie, jeśli dacie rade chociaż wpaść na jeden dzień, żeby pogadać to będę się cieszyć :) Ja też mogę swobodnie podróżować pomiędzy miastami, więc mi to obojętne.

LelekPL

Pomysłodawcy zapewne nie chodziło o to żebyś nas przenocował, bo to raczej dość absurdalne by było, ale raczej żebyś może zbadał teren co do jakiegoś noclegu... skoro jesteś na miejscu i być może wiesz co gdzie załatwić dla, mam nadzieję, większej grupy i w rozsądnej cenie.

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

W takim bądź razie podpytam i poszukam.

Johnny Napalm

Również jestem za tym pomysłem. W Poznaniu jeszcze nigdy nie byłem, więc czemu by nie? :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Też za, ze Szczecina do Poznania ok 2 godzin drogi. :) Nie wiem czy bym zostawał na noc ale seans MoS i orgia jak najbardziej :)

Rado

Tak jak powiedział Air, z tym noclegiem chodziło mi żebyś znalazł jakiś tani motel, albo coś w tym stylu. Być może jakieś pole namiotowe jeśli by ktoś chciał w ten sposób przenocować. Coś się na pewno skombinuje.

Mel

U mnie sprawa z noclegiem już załatwiona (silly Mel zapomniała, że ma najbliższą rodzinę w okolicach Pyrlandii) :) Zatem zjawię się na pewno.

Kujaw

Może być i Poznań, choć opcja dotyczące Zakopanego lub morza byłaby naprawdę świetna. W końcu taki jubileusz zasługuje na niebanalne miejsce. Nie żebym miał coś do Poznania :D Ja tam się dostosuję, byle tylko było połączenie z Krakowem w miarę dla białych ludzi.... :) 

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Altair

Morze to też świetny pomysł szczególnie, że końcówka czerwca pewnie będzie dość ciepła. Nie wiem za to jak tam z kinami.

kelen

Z Krakowa do Poznania powinno być połączenie, kolega ze studiów nim jeździ. Kiedyś ja z Tarnowskich Gór jechałem pociągiem wyjeżdzającym z Krakowa do Poznania, ale chyba zmienili mu teraz trasę.


Kujaw

No, akurat Kraków ma dobre połączenie. Z Woodstocku wracałem właśnie przez Poznań.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"