Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seria Tekken

Zaczęty przez bart-allen, 30 Grudzień 2012, 20:54:48

bart-allen

Jedna z największych nawalanek w historii gier to właśnie Tekken. Na razie pogrywam sobie w szóstkę i przeszEDłem 6 trybów historycznych. Moje ulubione postacie to: Leo Nielsen, Lars Allexanderson, Alisa Bosconovitch, Yoshimitsu, Sergiei Dragunov i Raven. A wy jakie macie staty?
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Rado

#1
Mój Boże, ależ to ja mam masę wspomnień z Tekkenem numer trzy. Zagrywaliśmy się z kolegami w tę grę miesiącami i latami. Żadna inna bijatyka dla mojego środowiska nie istniała. Te wszystkie turnieje, zarwane nocki, zakłady - to były piękne czasy. Pamiętam polowało się na wersję NTSC, bo ta była "szybsza". Faktycznie tak było, gra w tej wersji była dynamiczniejsza.

Każdy miał po kilka ulubionych postaci. Do moich zaliczał się np. King. Pamiętam, że siedziało się z gazetką o konsolach (bodajże Neo albo PSX Extreme) na kolanach i wkuwało na pamięć te kombosy Kinga zwane multipartsami. Po jakimś czasie człowiek już umiał na pamięć wszystko i jak już raz złapałem kogoś Kingiem w kombosa, to przeciwnik wychodził z tego naprawdę uszkodzony, heh. Lubiłem też Jina, Lawa, Paula, Leia, generalnie to chyba wszystkim się grało, może oprócz Pandy i tego ostatniego bossa demona. Nawet Gonem się pierdziało w przeciwników, heh.

Nie wiem jak to obecnie wygląda, ale wtedy Tekken 3 miał parę naprawdę świetnych trybów rozgrywki, poza samymi klasycznymi starciami. To odbijanie piłki, survival, time attack i coś na kształt "chodzonej"  bijatyki. Duuużo czasu spędziłem przy tej grze.

Następcy trójki jakoś mi nie przypadli do gustu. Co prawda, sam przerzuciłem się na gry na kompa, ale miałem okazję grać w inne części Tekkena i to już nie było to.

franek

Ja jakoś nigdy nie lubiłem Tekkena, wolałem Mortal Kombat ;)


Show Must Go On!!!

Altair

Głębia świata stworzonego - Mortal Kombat
Lepsze postacie - tu raczej remis
Grafika - Ciekawsza w serii Tekken
mechanika walki - TEKKEN!!!!! <3
Oj się grało wiele latek. Ja wymasterowałem Ravena, Hworanga, i Marduka, ale najlepiej zawsze grało mi się Kazuyą. ;)

Deuce

W sprawie serii Tekken jestem zielony, jak pier?cienie Latarników z OA  ;D .
"Bijatyk?", na której si? wychowa?em, by? Street Fighter. Poczynaj?c od Pegasusa, przez wszelkiego rodzaju automaty, Game Boye, na PS'ach ko?cz?c.
Mia?em jednak okazj? gra? w ods?on? Tekkena opatrzon? cyfr? 6. Bardzo mi si? ona spodoba?a. To co mnie najbardziej przekonywa?o do Street Fightera, to to, ?e do postaci s? przypisane konkretne sztuki walki oraz prawie zerowe korzystanie z ró?nego rodzaju broni w trakcie walki. Tekken równie? zachowuje, wspomniane wy?ej, cechy.
Dodatkowo, gra mia?a ?wietny tryb Storyline, gdzie przemierza?o si? ró?ne miasta, walcz?c przy okazji z przeciwnikami. Tryb ten by?by jeszcze lepszy, gdyby drug? postaci? móg? kierowa? drugi gracz.
Co do postaci, to najbardziej spodoba? mi si? Eddie Gordo, ubrany w brazylijskie barwy. Je?li dobrze rozpozna?em, to jego stylem walki jest Capoeira.
Z pewno?ci?, w przysz?o?ci, jeszcze si?gn? po tytu?y tej serii.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

bart-allen

Ja muszę mieć Tag Tournament 2. Płynne filmiki, super Tag Combosy, dużo postaci itp. Muszę to mieć.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Michaell186

Ja pogrywałem w Tekkena 3 jeszcze na starym PSX wada tej gry tylko jedna nie ma jej na PC. A już za 2 tygodnie nowy Mortal Kombat zawita na PC tylko pada kupić i nawalanka. Ja uwielbiałem postać Hworanga - może inaczej się pisze.