26 styczeń 2021, 09:26:43

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Guardians of the Galaxy

Zaczęty przez Kwiatek, 12 sierpień 2012, 21:41:12

Leon Kennedy

Co ja mogę napisać o drugiej części?? Chyba tylko tyle, że bardzo mnie i mojego znajomego rozczarował, a ciągłe i niekończące się żarty dość szybko zaczynają drażnić... Za to ostatnie 30 minut jest wystrzałowe. Mega zawód!

LelekPL

Mi się tym bardziej podoba, im bardziej o nim myślę. Teraz awansował u mnie do solidnej 7/10 i do pierwszej szóstki filmów Marvela. Brak fabuły, okazuje się czasami lepszy od fabuły, jeśli da się czas postaciom na trochę rozwoju. Szkoda tylko, że to głównie Yondu dostaje ten czas i dobre rozbudowanie. Star Lord właściwie jest głównym bohaterem, ale w jego postaci nic na dobrą sprawę się nie zmienia jeśli porównamy koniec i początek filmu.

Leon Kennedy

Na oklaski zasługuje Yondu, ale i siostra tej zielonej ( zapomniałem jak się nazywała ), a reszta raz gorzej raz lepiej. W sumie te postacie tylko walą żartami na prawo o lewo, a normalna rozmowa między drużyną to mega rzadkość. I tak jak sporo osób narzekało, że postacie z BvS nie rozmawiają ze sobą normalnie, tak tutaj jest bardzo podobnie, bo to ciągłe i często po prostu słabe żarty. Może po drugim seansie w domku będzie lepiej. Teraz to zawód i najgorszy film tego roku jaki w kinie widziałem.