21 Sierpień 2019, 22:16:28

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Joker wedlug Nolana

Zaczęty przez (A)nonim, 09 Kwiecień 2008, 13:39:07

MJ

Prawda li to szkoda wielka, a zwłaszcza że 3 część trylogii wyglądałaby zupełnie inaczej. Sądzę że oscara dostałby tak czy siak, więc jego kariera i możliwości dopiero by rozkwitły, szkoda talentu. Co do Jacka Nicholsona to życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję że jeszcze zobaczymy go jak błyszczy na ekranie w remaku Toni Erdman , nie chciałbym żeby jego ostatnią rolą była ta z How do you Know, Jack powinien zakończyć karierę filmową z hukiem.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Johnny Napalm

Cytat: Q w 24 Styczeń  2018, 15:05:47
Wystarczy wej?? do archiwum newsów - http://www.batcave.com.pl/old/ramka.php?subaction=showcomments&id=1201039753&archive=1201820432&start_from=&ucat=8&show=arch108

Dzi?kuj?,
nie by?em pewien, ?e FORUM Batcave wówczas ju? istnia?o. Dlatego nie szuka?em nic w archiwum news'ów. A chyba tylko przez rejestracje na forum BC mo?na by?o wtedy zostawia? komentarze w njusach. Zdaje si?, ?e forum chyba ruszy?o dopiero miesi?c pó?niej. W regulaminie BC jest napisane, ?e istnieje dopiero od po?owy lutego 2008 r.

Niewa?ne, poczyta?em troch? tych komentarzy. Jezu! Zawi?? i niegodziwo?? ludzka jest gorsza ni? islam.
By?o naprawd? wiele NORMALNYCH komentarzy, o g?upich szkoda wspomina?.

Cytujzw?aszcza ?e 3 cz??? trylogii wygl?da?aby zupe?nie inaczej.

Nigdy si? ju? tego nie dowiemy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

MJ

No niestety, ale pamiętam taką wypowiedź Nolana lub Goyera gdzie było powiedziane że Joker w Mrocznym Rycerzu był jak rekin w Szczękach, przewijał się i krążył w okół, a dopiero w 3 części miał w pełni rozwinąć skrzydła. Ciekawe czy jest jakiś wczesny zarys scenariusza do 3 części przed zmianą villaina.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

kelen

Cytat: MJ w 26 Styczeń  2018, 11:21:10
Ciekawe czy jest jakiś wczesny zarys scenariusza do 3 części przed zmianą villaina.

Nie ma, Nolan zaczął prace nad 3 filmem po zakończeniu ogarniania "Incepcji".

Johnny Napalm

Cytat: MJ w 26 Styczeń  2018, 11:21:10
pami?tam tak? wypowied? Nolana lub Goyera gdzie by?o powiedziane ?e Joker w Mrocznym Rycerzu by? jak rekin w Szcz?kach, przewija? si? i kr??y? w okó?, a dopiero w 3 cz??ci mia? w pe?ni rozwin?? skrzyd?a.

Szkoda, ?e nie oddano pewnego rodzaju ho?du Ledger'owi w TDKR. Tak jak kiedy? kto? z Batcave wspomnia? wspaniale, ?wietnym rozwi?zaniem by?aby scena, kiedy zbiry Bane'a otwieraj? wszystkie cele za wyj?tkiem tej z numerem 0801. Nie naruszono by tabu zwi?zanego ze ?mierci? poprzedniego odtwórcy tej roli, a jednocze?nie ka?dy by wiedzia?, ?e chodzi w?a?nie o niego.
Niestety, show must go on!

Leon Kennedy

No cóż Nolan nie odważył się poruszyć kwestii Jokera w zwieńczeniu trylogii i w sumie szkoda, chodź z drugiej strony było to jasne praktycznie od samego początku. Ciągle się zastanawiam jakby to się wszystko potoczyło gdyby nie jego niespodziewana i nagła śmierć.

Johnny Napalm

Heath Ledger kończyłby dzisiaj równe 40 lat. Szkoda, że od tylu lat już go nie ma. Ile ciekawych ról ominęło przez ten czas kino i nas, zwykłych oglądaczy filmów.  :'(

LelekPL

Podobno Heath miał zagrać Mad Maxa w Fury Road i dostać rolę Leonardo w Incepcji. To jest ciekawa równoległa rzeczywistość, którą chciałbym zobaczyć. No i oczywiście byłby Jokerem w trzeciej części Mrocznego rycerza.

Wielka szkoda, że już go z nami nie ma, bo mógł pokazać szerszej widowni, którzy do tej pory znają go głównie z roli Jokera, jaki miał talent. Jeśli ktoś chce poznać więcej dobrych ról Ledgera to polecam jego grę w filmach:
1. Brokeback Mountain
2. Lords of Dogtown
3. Candy
4. Zakochana złoźnica
5. I'm Not There