Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Q

Zestaw 32 wygląda o wiele lepiej. To teraz czekamy na tabelkę i możemy zaczynać.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

ok, nie wyrobiłem się, wiem.

Ale podobno jakieś mistrzostwa świata są w wakacje to można to wtedy zrobić, to od razu Infinity War i Deadpoola 2 dodamy (także przyjdzie nam pożegnać się niestety z Bladem i Pierwszą Klasą). Co ciekawe, Czarna Pantera już wyprzedziła w klasyfikacji Mrocznego Rycerza i teraz on będzie numerem jeden w dywizji Justice... aż wyprzedzi go Infinity War :P

Leon Kennedy

Gdy dowiedziałem się, że będzie grał moją ukochaną postać, byłem bardziej na nie. Jednak po dwóch filmach i jednym krótkim występie uważam, że Ben daję sobie świetnie radę i chcę, aby pozostał Batmanem na następne części. Jeszcze dodam, że ta cała sytuacja zagra, nie zagra jest bardzo irytująca.

LelekPL

Mnie już to nie obchodzi, ale zaznaczyłem oczywiście "NIE", bo jeśli zrobią reboot albo chociaż oddzielny film o Batmanie nie z uniwersum (tak jak robią to z Jokerem i Phoenixem) może się znowu zaciekawię.

Leon Kennedy

A to ten Joker z Phoenixem jest jeszcze brany pod uwagę? Przecież z Leto ma ponoć powstać.

Q

Film z Leto nie wyklucza powstania filmu o Jokerze w reżyserii Todda Phillipsa.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Oczywiście. Zastanawiałem się tylko czy dalej oba są brane pod uwagę...

Q

Tak,

ale czy oba powstaną i kiedy to już inna kwestia. Podobno zdjęcia do Jokera Phillipsa mają się rozpocząć jesienią.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Kusiło, aby zagłosować na Batmobil, ale wolałbym o pasie Gacka. A tak serio to głos poszedł na Jasona Todda.

LelekPL

Średnio chciałbym zobaczyć serial o kimkolwiek z nich. Ale zagłosowałem na Azraela. Red Hood byłby spoko, gdyby pominąć całkowicie bycie robinem, i jest po prostu takim Punisherem w świecie DC.

Z pomocników to w obecnych czasach najciekawiej mógłby wypaść oryginalny Batwing, David Zavimbe. Mógłby być odpowiedzią DC na Black Panthera.

Johnny Napalm

Q nie przestaje zaskakiwać, zestaw odpowiedzi na pytanie robi wrażenie. Ja chciałbym zobaczyć film o rękawiczce... przepraszam, batrękawiczce Batmana.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

O tak! Trylogia mówiącą o pasie Gacka, batrękawiczce  ;D i pelerynie, to by było coś! Nową trylogię mógłby otworzyć batarang, a co?  :D

Q

A może zamiast garderoby Batmana film o jego największym pomocników, który zna odpowiedź na wszystkie pytania - batkomputerze  8)

Jako, że już zakończyła się ostatnia sonda, to może macie jakieś propozycje na kolejne?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Co WB powinno zrobić z filmami DC:
Całkowity Reboot
Kontynuować bez zmian
Zmienić aktorów, ale zostawić uniwersum
Robić tylko pojedyncze filmy spoza uniwersum

Najlepszy nowy złoczyńca w uniwersum Batmana:
Trybunał Sów
Dollmaker
Karma
Gotham
Imperator Pingwin
ktoś jeszcze może?

Q

Trybunał sów to jedna cała organizacja, więc można by z tego z robić dwie sondy. Czyli najlepszy nowy złoczyńca z New 52. I najlepsza organizacja złoczyńców (Court of Owls, Leviathan, Black Glove, czy Falcone Crime Family etc.).

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

1 października dodana zostanie sonda "Co WB powinno zrobić z filmami DC".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)