Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ChatCave

Zaczęty przez Tengu, 25 Luty 2013, 17:01:05

LelekPL

#135
Cytat: LelekPL w 13 Sierpień  2017, 20:20:34
To jest Neverending Story tłumaczenia oczywistych rzeczy i totalnego braku skrótów myślowych. Mógłbym tak przy piwie, ale przez internet jest to bezcelowe i nudne w cholerę.

Co do światopoglądu to nie miał tutaj nic do rzeczy, z mojej strony. To kibice upolityczniali tym transparentem, a mi chodziło, żeby tego nie robić na meczu. Chodziło o czas i miejsce takiego transparentu, za które UEFA słusznie ich ukarała. Mogą sobie takie transparenty wywieszać na wiecach, rocznicach, miejscach temu poświęconych. Nadal nie rozumiem widoku dziecka z bronią u skroni, zamiast upamiętniać bohaterstwo powstańców, ale whatever, na zbiórkach młodzieży wszechpolskiej też sobie niech takie wywieszają. Natomiast widowisko sportowe powinno być jak najdalej od polityki i politycznych przesłanek. The End. To jest trzymanie się tematu, to jest argument merytoryczny, który na litość boską, powtarzam Ci po raz kolejny i ostatni.

Resztę tych politycznych i historycznych pierdół mogę przedyskutować tylko i wyłącznie przy piwie... może nawet pomogę Ci napisać list do Merkelowej, żeby wysłała Ci pieniądze, które ci się tak niewątpliwie należą :P

Johnny Napalm

Przepraszam, że odpisuję, bo trochę mi Ciebie szkoda, bo wiem, że masz dużo na głowie.

Światopogląd nie jest równoznaczny z polityką. To, że kogoś drażnią konkretne transparenty na meczach, historia, merytoryczne argumenty faktograficzne, czy jest za związkami homo, nie oznacza, że jest politykiem. Po prostu ktoś ma takie a nie inne poglądy, jednak zamknięty światopogląd jest z kolei gorszy od islamu, nie dopuszcza żadnej dyskusji.

Cytat: LelekPL w 08 Wrzesień  2017, 21:01:09
Chodziło o czas i miejsce takiego transparentu, za które UEFA słusznie ich ukarała.
Akurat UEFA nie ukarała nas za transparent, tylko za zastępcze "przewinienie", czyli za brak przejścia na trybunach, co i tak nie było faktem. Po prostu nie odważyli się na bezpośredni atak za transparent. Za dużo osób pozytywnie się o nim wyrażało, nawet poza Polską, o czym wcześniej już pisałem.

CytatResztę tych politycznych i historycznych pierdół mogę przedyskutować tylko i wyłącznie przy piwie...
A zapraszam.  :)

Cytatpomogę Ci napisać list do Merkelowej, żeby wysłała Ci pieniądze, które ci się tak niewątpliwie należą :P
Na początek niech każdy Niemiec odda to co ma w domu, a zostało to zrabowane. Nie, nie chodzi mi o imigrantów ekonomicznych.  ;)
A na serio, nawet Hans Frank powiedział, że Niemcy i przez tysiąc lat nie zmażą winy za to co nam zrobili. No ale są ludzie z mniejszą refleksją niż właśnie Hans Frank, który jednak na koniec przyznał się do prawdy. Nie widzę więc problemu z nawet corocznym przypominaniem Niemcom swojej przeszłości, bo coś zaczęli cierpieć nie tylko na chorobę Alzheimera, co poczuli się zbyt pewnie i zaczęli pisać historię na nowo.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

#137


Ja tu piszę, że to nie czas i miejsce, a Ty nadal swoje. Że mogą to robić w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze, że nikt im tego nie zakazuje, a Ty swoje. Ja Ci piszę, że nie będę już tutaj dyskutował o tej jałmużnie, a Ty piszesz o jakiś Hansach Frankach czy bóg wie kim.

Chcesz iść na piwo? Fajnie... ale na boga, przestań gadać do siebie o tym tutaj.

LelekPL



Wesołego Halloween!

A jutro bezpiecznej podróży.

Doctus

Dzieciaki mi dzwoniły dzwonkiem ciągle. Oszaleć można. Oczywiście nie otworzyłem. Sam sobie cukierków żałuje, a mam jeszcze rozdawać? :P Żart, nie jestem aż takim bezdusznym skąpiradłem... ale i tak nie otworzyłem drzwi ani razu :P Moi współlokatorzy jak widać podobnie cyniczni, bo jak dzwonek tarabanił to nie słyszałem żeby ktokolwiek się wynurzył z pokoju.

Lelek Ty taki amerykański zawsze byłeś, pewnie miska pełna łakoci czekała zaraz obok drzwi :P

LelekPL

Czekała na stole.

Mam nadzieję, że dzieciaki się odwdzięczyły jakimś psikusem.

Doctus

W poprzednim mieszkaniu na osiedlu na którym wynajmowałem, dzieciaki jak nie otworzyłeś drzwi do kradły wycieraczkę :D

Funky

Tak skojarzyło mi się z Halloween ;)



A u mnie na osiedlu nikogo nie widziałem w przebraniu, i całe szczęście bo faktycznie pewnie można wylądować w Arkham od dzwonienia do drzwi.

LelekPL

Wesołych i pogodny H świąt i co najważniejsze... żywych rodziców ;)



Ja w sam raz na Święta dostałem Batman Noel. A Wy co?

Funky

Z brodą wyglądasz na Świętego Mikołaja ;D, w temacie Batmana dostałem kubek. A tak w ogóle to kupiłem sobie Old Spice Original (woda po goleniu) oraz krem nawilżający Ziaja. Święta pachnąco-pielęgnacyjne ;)

LelekPL

Taki był zamiar. Pomalowałem na biało ;)

Poza tym sporo Star Warsów też mi się trafiło. Ogólnie odkąd SW idzie dobrze, a Batman kuleje, pada i niedomaga, to rodzina się słusznie przerzuciła na SW w prezentach

Johnny Napalm

Szkoda, że nie ma jakiegoś kanału do chatu, jednak i to miejsce jest niezłe. Teraz to już lekko musztarda po obiedzie, ale...

Mam taki pomysł i może ktoś byłby zainteresowany. Proponuję, żebyśmy urządzili sobie takiego chata tutaj w tym temacie przy kolejnych seansach filmów Nolana – gdyby ktoś nie wiedział, będą to kolejne niedziele na TVN o 22.30. Idea jest taka, żeby oglądać te filmy z włączonym lapkiem i być zalogowanym na forum. Jak kogoś coś dusi, coś spostrzeże i będzie tym chciał się koniecznie podzielić to niech zrobi to tutaj.

Moja pierwsza wrzuta przy dzisiejszym BB to to, że kurdebele dopiero zauważyłem, że Bruce i Ducard nie puszczają pary z ust w górach. Nigdy na to nie zwracałem uwagi.

Kolejna wrzuta, ale to jest jasne od dawna. Bruce tu zabija aż miło. No i niezła motywacja, żeby nie zabić wieśniaka pozabijam kilkunastu innych ludzi.

Dobra, oglądam dalej.

Chat, mógłby być prowadzony w czasie reklam, a te na TVN są wyjątkowo długie. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Ja odpadam. Nie lubię rozbierania filmów na takie pierdoły... gdybyśmy coś tu pisali o tematyce, przesłaniu albo znaczeniu filmów (takich, wiesz, istotnych rzeczach) to jeszcze, chociaż i tak niedawno co oglądałem wszystkie i raczej nie chcę mi się oglądać wersji TVNowskiej z reklamami.

Natomiast jeśli ktoś chce w tym uczestniczyć, to chyba nasz Chat na dole głównej strony forum byłby do tego lepszy.

LelekPL

No i kina pozamykane :(

Uczniowie pewnie się cieszą, ale firmy dostaną ostro po dupie. Nagle sprawa zrobiła się poważna. Obawiam się o zwolnienia i problemy na rynku pracy, a jeszcze bardziej o małe firmy... ale w sumie to chyba jedyna rozsądna decyzja jaka mogła paść w tej chwili.

My na pewno nie będziemy jeździć do naszych rodziców przez najbliższy czas, żeby ich nie narażać. O siebie się nie martwię, ale jednak zdrowie najbliższych najważniejsze. Sam może będę pracował zdalnie, a szkoła w której mam drugi etat też zamknięta. Zobaczymy na jak długo. Mam nadzieję, że w kwietniu sprawa zacznie się normować.

LelekPL

Kolejne filmy przekładają daty premier. Szybcy i wściekli 9, Ciche miejsce 2, Mulan czy nawet Młodzi Mutanci (znowu :P ). NBA zawieszone... koniec świata