Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman - The animated Series [GDZIE OGLĄDAĆ]

Zaczęty przez zem666, 29 Lipiec 2014, 19:57:57

zem666

Witam


Bardzo chciałbym ponownie oglądnąć całą serie Batmana , dokładnie chodzi o tą serię : http://www.youtube.com/watch?v=A71i0a5x-qA#


Nie mniej jednak szukałem już bardzo długo i nigdzie nie mogę wyszukać gdzie można było by go oglądnąć .

Z góry dziękuje za odpowiedzi .

xPerfectStylex

It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

zem666

Oj dzięki wielkie ;)


Kurde myliła mnie postać batmana bo byłem na tym linku który podałeś , po prostu pamiętałem tylko jak wyglądała postać batmana z tej serii kiedy stał w cieniu ; p



DZIĘKI WIELKIE!

kubala102


Sinik1988

Panowie mam pytanie chcialbym sobie kupic ten serial ale na allegro znalazłem wersja angielska a wiem ze wyszla wersja polska ,wie ktos moze gdzie mozna dostac polska wersje?

kelen

Nie można już. Dawno temu wyprzedana. Tylko używane - przy dużym szczęściu znajdziesz nówki - ale za duże pieniądze. Rzadki okaz generalnie. Wyszły tylko dwa pierwsze sezony. Ktoś na forum wrzucał bodajże zdjęcia wydań węgierskich, gdzie jest też polska wersja.

Sinik1988

Więc jak nie można dorwac nigdzie ,to wiecie skąd można pobrać w dobrej jakości w wersji AVI wszystkie odcinki?

Night_Wing [usunięty]

Batman The Animated Series  z lat 1992-97 to najlepsza komiksowa kreskówka z lat 90-tych. Wzi??em pod uwag? obejrzanych TAS X-men (1992-97), TAS Spider-Mana (1994-98), Iron-Mana: Obro?c? Dobra i wiele wiele innych. Animowane przygody Mrocznego Rycerza wyró?niaj? si? prost? i wyj?tkow? animacj?, bez tendencji do hiperbolizacji sylwetki, uwydatniania masy mi??niowej, gdzie jakby ka?dy heros czy ?otr rodzi si? z rozro?ni?t? klat?, "sze?ciopakiem" na brzuchu i nogami jak u kulturysty. Cudowne jest to, ?e "Batman TAS" zaczyna si? ?wietn?, mroczn? - czego ba?em si? jak by?em kilkuletnim dryblasem - muzyczno-graficzn? wej?ciówk?. Szkar?atne Niebo przesi?kni?te z?em, chaosem i spo?eczn? zgnilizn? Gotham.Na budynkach otulonych wieczn? noc? jawi si? posta?, której wida? tylko ciemne scalone w jedno zarysy. Podkre?laj? je bia?e ?lepia i szpiczaste prosto zako?czone uszy. To Mroczny Rycerz, to Batman, który w towarzystwie muzyki Danny'ego Elfmana z Batmana Tima Burtona z 1989r., rozprawia si? z oprychami.


http://exsite24.pl/bajki_kreskowki/16570-batman-kolekcja-1992-2017-plbluraydvdriph264-rmx-zyl-lektor-dubbing-pl.html. Dla zainteresowanych. Tu jest dost?pna ca?a antologia "Batman TAS"

Interesuje mnie jedno, dlaczego wszyscy bez wzgl?du na to czy jest si? ?otrem czy sprzymierze?cem, zwracaj? si? do Batmana tylko Batman - w mianowniku, jakby postacie te nie umia?y odmienia? przez przypadki. Zamiast powiedzie?: ,,hej Batmanie!" mówi? :,,hej Batman!".

Obejrzyjcie koniecznie odcinek 22-gi: ,,Joker's Favor", je?li jest to poprawna numeracja zgodna z faktyczn?, t? emitowan?. To tu po raz pierwszy w ogóle, i w komiksach i w animacji, pojawi?a si? Harley Quinn. W zeszytach DC zadebiutowa?a jaki? czas pó?niej.