Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

kelen


Najnowszy serial animowany produkcji WB na podstawie komiksów z DC Comics. Seria miała niedawno swoją premierę (dwa odcinki wyemitowane jako godzinny special), więc zapraszamy do dyskusji na jego temat.

Leon Kennedy

Pierwszy odcinek już za mną i muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś gorszego, a zostałem mile rozczarowany :). Pierwszy odcinek opowiada o projekcie Cadmus, klonie Supermana i o zespole, który zaczyna się kształtować. Ze wszystkich postaci najlepiej zaprezentowali się Robin i Kid Flash, zwłaszcza Robin to była miła odmiana, bo po TAS czyli TNBA, TT i TB to była wręcz profanacja ten świetnej postaci. Dick jest tutaj o wiele bystrzejszy i niebezpieczniejszy niż zwykle, no i w końcu nie wygląda na bachora. Zaś Kid Flash ujął mnie swoim sposobem bycia, jak na Westa przystało ;). Sam serial, co mam nadzieję utrzyma ten ciut poważniejszy klimat, a będzie świetnie

PS: WW wyglądała jakby coś miała w majciorach :P

PS2: Co to za kuzyneczka ( ?!) Marsjanina??

Mikoto

Serial nawet sympatyczny. Nie ma cudów, ale dalej może być ciekawie. Oby tylko było więcej występów takich postaci jak np. Mr. Freeze. Przydadzą się jacyś porządni źli. Najlepsza postać? Jak dla mnie Superboy. Nie wiedział po czyjej jest stronie i dopiero potem zdecydował się dołączyć do bohaterów. Ciekawa postać.

Q

Za sprawą okładki do marcowego komiksu na podstawie serialu można się już spodziewać jak będzie wyglądał Joker:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Może być. A co z moim pytankiem?

Q

Taki jest oficjalny opis Miss Martian z "YJ":

Cytat
MISS MARTIAN

Though untrained, Miss Martian possesses natural super-abilities like telepathy and telekinesis, which allows her to fly. She can shape-shift, turn semi-invisible, and her higher body density gives her increased strength. Unlike Martian Manhunter, she cannot phase through solid objects. Her eager-to-please personality -- based on the Earth sitcoms she studied back on Mars -- allows her to fit in surprisingly well as a teenage girl -- despite being chronologically 48-years-old.

Opisy innych bohaterów na - http://www.comicscontinuum.com/stories/1012/21/youngjusticecharacters.htm
Posted on: 22 Grudzie?  2010, 11:52:59

 Nowy zwiastun promujący serial - http://www.youtube.com/watch?v=LUEa-T2Cy8o&feature=player_embedded - oprócz scen z premierowego godzinnego odcinka jest też kilka nowych.

Jakby kogoś interesowało to na napisy24.pl są też polskie napisy do premierowego odcinka "Young Justice".

Premierowy odcinek nawet niezły. Duży plus dla animacji, sama fabuła też nie zła. Miejscami jest schematycznie ale ciekawie. Co prawda całe te motywy z eksperymentami Cadmusa średnio mi się podobały, jednak za sprawą młodych bohaterów, którzy sami do końca nie wiedzą co robić bohaterowie na brak atrakcji nie można narzekać. Na szczególną uwagę zasługują też relację pomiędzy Supermanem, a Superboyem.

Premierowy podwójny odcinek, dopiero formuje nową grupę bohaterów. A za sprawą Black Canary jako trenerki i Batmana wyznaczającego nowe zdania może być ciekawie, zwłaszcza, gdy będzie kontynuowane wątki rozpoczęte w "Independence Day".

Może ktoś chciałby na łamach BatCave regularnie dzielić się swoją opinią na temat tego serialu?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Zapytać czy nie?

A co mi tam... zapytam.
Gdzie można oglądać ten serial?

Adolf

Myślę, że trzeba było nie pytać.

Mr.G

Myślę, że miło by było poznać odpowiedź.

Leon Kennedy

Cartoon Network by się zdał... A tak to na youtube pozostaje gdzie obczaiłem pierwszy odcinek. Czekam na kolejne, a po pierwszym sezonie będzie moje ;)

PS: Oby Canarka było dużo ;D

Adolf

Mr. G, oczekujesz, że ktoś Ci poda linka do torrenta i napisów? ;D

Fakt, Kanarzyce zrobili całkiem nieźle. Oby dała im wycisk na tych treningach.

Mr.G

Nie martw się, nie jestem żadnym szpiegiem prowokującym internautów. Wystarczą mi informacje od Leona.

Wierzę, że Black Canary, jak zwykle, prezentuje się świetnie. Częste występy panienek takich jak ona są gwarantem sukcesu serialu.

Q

Alternatywna wersja sceny z drugiego odcinka "Young Justice" z Conan O'Brienem w roli bohatera "The Flaming C", stworzonego przez Paula Diniego na podstawie pomys?ów O'Briena.

http://www.bleedingcool.com/2011/01/11/conan-o%E2%80%99brien%E2%80%99s-the-flaming-c-in-young-justice/


Posted on: 11 Stycze?  2011, 16:20:45

 W serialu pojawi si? równie? Bane, a g?osu ma mu udzieli? Danny Trejo.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mikoto

W takim razie nie mog? si? doczeka? epizodu z Bane' m. Oby tylko by? jedynym z?oczy?c? w tym odcinku, tak, ?eby mo?na by?o w pe?ni ukaza? potencja? tej postaci ^^ .

Deuce

Ca?kowicie odpu?ci?em ten seriel, ale skoro ma si? pojawi? Bane, to trzeba b?dzie si? nim zainteresowa?. Pozostaje tylko liczy? na to, ?e twórcy si? wysil? i przedstawi? Zgub? cho? troch? podobnego do orygina?u. Dotychczasowe wyst?py Bane'a poza komiksem, to totalna tragedia.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman