23 Lipiec 2019, 01:09:40

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Resident Evil 5

Zaczęty przez Mihcim, 16 Październik 2008, 00:45:25

Człwowieknietopeż

Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Leon Kennedy

02 Wrzesień 2012, 12:42:58 #241 Ostatnia edycja: 03 Wrzesień 2012, 21:03:12 by Leon Kennedy
Na muzeum już o tym czytałem... Niektórzy to po prostu mają fuksa.

Post Merge: 03 Wrzesień  2012, 21:02:24

http://www.cdaction.pl/news-28612/resident-evil-6-kopie-sprzedawane-w-polsce-byly-kradzione.html Nieźle!

Leon Kennedy

14 Listopad 2012, 17:27:54 #242 Ostatnia edycja: 28 Maj 2013, 16:13:13 by Leon Kennedy
W jednym Capcom na pewno nie kłamał... czas! Na końcu pękło mi dobre 30 godzin, a i momentami gra zachwycała rozmachem. W sumie Capcom mnie nie rozczarował, bo całkiem  nieźle wyważył szóstą odsłonę Resident Evil. Scenariusz Leona jest najbardziej klimatyczny, podobny do czwartej odsłony, z trupami, lekkimi zagadkami i fajną akcją. Chris to opowiastka o walce z B.O.W na skalę światową i cierpieniu jednego z najbardziej zaangażowanych w wojnę z bioterroryzmem, klimat, masa stworów i akcji w świetnym wydaniu. Jake i Sherry ( syn Weskera i córka Birkina ) to sporo elementów skradankowych i Nemesis 2.0 Utsanak. Do tego dochodzi czwarty scenariusz, Ada. Równie klimatyczny co Leona i z zagadkami :). Oczywiście gra ma sporo minusów, ale w sumie po dobrych 50 godzinach spędzonych przy tej grze, nie chce mi się o nich pisać :P Po drugim przejściu będę pewny co do oceny... teraz 8/10. A wy jak? Grał ktoś?

Leon Kennedy

W piątek zakupiłem RE REvelations i to z małymi kłopotami... w Tesco i Empiku nie mieli giery, dopiero z pomocą przyszło Media Markt i padło 220zł. Sama gra jest bardziej klimatyczna, wyważona i z dużo mniejszą ilością akcji, co oczywiście idzie na spory plus. Wróciły też łamigówki, co prawda w jednej wersji, ale przy każdej z czterech chodź na chwilę się zaciąłem. Teraz wrócę do klimatu, który w końcu ma już więcej do powiedzenia w tematach horrorowych, tutaj sporo daje muza i klaustrofobiczne miejscówki i do tego jak żywcem wyjęta rezydencja z pierwszej części... Chyba mamy do czynienia z najlepszą częścią na przestrzeni ostatnich 10 lat!

PS: Niecałe pół gry jeszcze przede mną...

Rafalinda

Na N3DS'a kosztuje 129z?.
?ci?gn??em demko i pogra?em 10 minut. Czuj? si?, jakbym cofn?? si? w czasie do PSX :)
Jest Ok ale nie na tyle, ?ebym zaraz wywala? na to kas?. Gra jeszcze swoje odczeka, bo ani nie gra?em w 5 ani w 6 do tej pory  ::)

Altair

A ja właśnie pograłem trochę w RE6 i gra jest straszna.... O ile klimat fajny o tyle niektóre rozwiązania stricte gameplayowe są cholernie przestarzałe. Jakby 10 lat w tył. Wstępnie takie 5/10.

Leon Kennedy

Mnie tam starsze rozwiązania nie wadzą, a wciskanie jednego przycisku dawno nie było tam emocjonujące, za to wadzi mi zbyt duże efekcjarstwo.

Mihcim

Ja już nie wiem czy dożyje dni w których RE znowu odżyje. Od piątek części ta seria się wali po kątach jak ruscy na wschodzie.
Resident Evil 6 pokazał jak bardzo ta seria cierpi. Jak już wyżej napisał Altair, gameplay niczym nie zachwyca.
Nie było żadnego momentu w którym powiedziałem " ooooo kur...Co...Ja...No...Dooobrze!!!" zamiast tego odpaliłem xboxa, parę godzin później zerkam na zegarek, minęło 5-6 godzin i dalej czuje się jakbym grał ten sam poziom tylko z innym backgroundem ... No i najgorszy moment który mnie po prostu taaaak wkurw... piankowy boss fight w kampanii Ady Wong... Jaciępier...
Przynajmniej wciąż posiadam playstation one i mogę podrzucać pada w górę za każdym razem jak mi nemesis wyskoczy.
4/10 że na da , niestety. Kocham tą serie ale czasami nawet te najpiękniejsze puszczają bąki.

Leon Kennedy

CytujJa już nie wiem czy dożyje dni w których RE znowu odżyje. Od piątek części ta seria się wali po kątach jak ruscy na wschodzie.

Wszystko zależy od punktu widzenia :) Taki RE5 męczyłem, aż miło! A fabularnie wszystko grało i uzupełniało historie RE ;)

CytujResident Evil 6 pokazał jak bardzo ta seria cierpi. Jak już wyżej napisał Altair, gameplay niczym nie zachwyca.

Czy ja wiem... Możliwości postacią nigdy nie były tak duże. Jedyne do czego musiałem się przyzwyczaić do dynamika rozgrywki i kamera.

CytujNo i najgorszy moment który mnie po prostu taaaak wkurw... piankowy boss fight w kampanii Ady Wong... Jaciępier...

Pomysł  był interesujący. Zresztą jak w każdym RE i tutaj bossowie przypadli mi do gustu ;). Za to przyczepić się mogę do Mercenaries, to z RE5 ciągle króluje.

PS: Grałeś w Revelations?

PS2: Ponoć ostatnia filmowa odsłona RE przeniesiona na 2015r.

Mihcim

Nie grałem w revelations.
A filmy mnie nie interesują są słabe.
W ogóle tak już omijając temat to dużo się zmieniło jak mnie tutaj nie było przez dwa lata ? :D

Leon Kennedy

Jakoś zbyt dużo chyba nie, chodź sam powinieneś to zauważyć.

CytujA filmy mnie nie interesują są słabe.

Wiem co czujesz.

Mihcim

Mam nadzieje że niedługo będzie reebot serii.
Wszystko od nowa w tych klimatach survivalu, ale jak będzie to już wszyscy wiemy ; )

Leon Kennedy

No, Anderson twierdzi, że to koniec serii i reebot by się przydał!

Leon Kennedy

Nowy Resident Evil potwierdzony! Będzie to kontynuacja Revelations opatrzona cyferką 2, klimatyczny teaserek przed wami:

https://www.youtube.com/watch?v=5_PhoLPUNp0

https://www.youtube.com/watch?v=FCxYGF8R3EM

Leon Kennedy

Capcom oszalał i już oficjalnie zapowiedział Remake Resident Evil 2!! Obyście udźwignęli ten ciężar! http://www.ppe.pl/news-37960-resident_evil_2_remake_oficjalnie__capcom_potwierdza_rozpoczecie_prac_nad_gra.html