23 Lipiec 2019, 01:30:29

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Resident Evil 5

Zaczęty przez Mihcim, 16 Październik 2008, 00:45:25

kelen

Widziałem gameplay jak leciała konfa Microsoftu na żywo. RE nie interesuje mnie specjalnie, ale pokazany gameplay robił wrażenie :)

Rado

Widzę, że nadal nie można biegać i jednocześnie strzelać heh. Swoją przygodę z Residentem zaczynałem od jedynki jeszcze na PSX-a, a kończyłem na trójce. Widzę, że postacie mają teraz jakieś "finishery". To podejście Leona do zombiaka i szybki kill nożem- fajne. Mogli by zrobić taki remake pierwszej części, tak jak to zrobili jakiś czas temu z Tomb Raiderem...

Leon Kennedy

Jak nie można biegać i strzelać jak można. Widać jak na dłoni, że Leon równocześnie się porusza i strzela, co prawda nie nazwał bym tego bieganiem i strzelaniem, ale nie trzeba już stać w miejscu, aby oddać strzał. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle. Czas pokaże.

Mogli by zrobić taki remake pierwszej części, tak jak to zrobili jakiś czas temu z Tomb Raiderem...

Czyli reebot serii, bo remake już mieliśmy na Gacka.

PS: Mój pierwszy RE to jego druga odsłona. Od tego czasu kibicuje Leonowi, ach ile to już lat...

Rado

07 Czerwiec 2012, 22:08:58 #228 Ostatnia edycja: 08 Czerwiec 2012, 08:50:22 by Rado
CytujJak nie mo?na biega? i strzela? jak mo?na

Cytujco prawda nie nazwa? bym tego bieganiem i strzelaniem

Powinni da? mu mo?liwo?? biegania i strzelania jak, w nie przymierzaj?c, Tomb Raider. Wokó? pe?no zombie, po?ary itp, a on sobie chodzi. Przecie? w innych grach mo?esz biega? i strzela? oraz po naci?ni?ciu innego przycisku zwolni? i namierzy? cel. Mo?e si? czepiam i za du?o gra?em w ró?ne Maxy Payne'y, wszak ten system walki to swojego rodzaju cecha charakterystyczna residentów.

CytujCzyli reebot serii, bo remake ju? mieli?my na Gacka

Na jakiego Gacka?

Poprzez remake, mam na my?li zrobienie pierwszej cz??ci w HD i we wszystkich innych bajerkach. I ?eby wysz?o na PC. By?o ju? co? takiego?

Leon Kennedy

12 Czerwiec 2012, 18:32:37 #229 Ostatnia edycja: 12 Czerwiec 2012, 18:41:42 by Leon Kennedy
CytujMo?e si? czepiam i za du?o gra?em w ró?ne Maxy Payne'y, wszak ten system walki to swojego rodzaju cecha charakterystyczna residentów.

Zanosi si? na co? w stylu Dead Space'a. Tam równie? mo?na by?o chodzi? i strzela?, ale ju? nie biega? i strzela?. Co do cech charakterystycznych, to Capcom konsekwentnie z nich rezygnuje: skrzynie, statyczne kamery, maszyny do zapisywania stanu gry i teraz to... Có? kamery ok, skrzynie wiem, wiem archaiczne, ale jako? mi ich ciut brak :P, maszyna do zapisywania, ?eska sp?ywa po po policzku i teraz chodzenie i strzelanie nie wiem, chod? RE6 zapowiada si? ?wietnie mieszanka starego z nowym, zobaczymy.

CytujNa jakiego Gacka?

GameCube. Tam zosta? ukazany remake doskona?y czyli Resident Evil I.

Poprzez remake, mam na my?li zrobienie pierwszej cz??ci w HD i we wszystkich innych bajerkach. I ?eby wysz?o na PC. By?o ju? co? takiego?

No to dane nam by?o w HD Code Veronica i RE4. Nie wiem czy na PC równie? wysz?o.

Człwowieknietopeż

Tak jako ciekawostkę dla fanów chciałem napisać, że ostatnio w Polsce wyszła manga RE, cena ok. 18 zł, na jpf.com.pl macie więcej info
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Leon Kennedy

Wkrótce planuje zakup :). A tak w ogóle to już we wrześniu zaczyna się rok Resident Evil ;D. Najpierw film we wrześniu, następnie gra początkiem października, a końcem animacja Damnation :D Na którą czekam o wiele bardziej niż na film ;)

Człwowieknietopeż

Aktorski film to gniot, ale animowany(mówię o degeneracji) dobry i w duchu serii.
I nie zapominajmy o 6(grze) ;D   
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Leon Kennedy

Filmowi sporo mogę zarzucić, ale fajnie, że nie są kalką gry :). Zresztą pierwsza była bardzo udana, zobaczymy jak wyjdzie z piątka, a cieszy fakt nowych postaci z serii jak Leon czy Ada.

Cytujale animowany(mówię o degeneracji) dobry i w duchu serii.

Damnation ponoć ma poprzedzać wydarzenia z 6 części :D

Człwowieknietopeż

Tego nie wiedziałem.
Ale mi w filmach nie podoba się ta cała apokalipsa.
3 i 4 filmu to totalna porażka(a gra 4 najlepsza z serii).
Słyszałem, że filmy są na podstawie książek na podstawie gier xD
Serio

Leon Kennedy

CytujAle mi w filmach nie podoba się ta cała apokalipsa.

Fakt, byłem trochę zaskoczony, że przenieśli ją na cały świat i tym samym zamknęli sobie drzwi... Teraz kombinują co by tu dalej nasmolić ;) Osobiście wolę czwórkę od trójki. Więc mały postęp względem mnie jest :).

Cytuj(a gra 4 najlepsza z serii).

Na pewno innowacyjna względem serii, Leon również na plus, ale czy najlepsza... Śmiem wątpić.
Chodź spędziłem przy niej multum czasu i nie żałuję :D

CytujSłyszałem, że filmy są na podstawie książek na podstawie gier xD
Serio

Jak tak, to książka nie jest na podstawie gry :P

Człwowieknietopeż

Na podstawie była(podsrawą są   też np. postacie i Umbrella).
Ale podobno  w książkach nie ma Alice O_O
Buzia tej aktorki to  jedyny plus filmów RE.
O książce na FW jest dużo  dyskusji

Leon Kennedy

Alice jest tylko filmowa :). Mila była świetnym wyborem i zawsze będę jej bronił ;). Co do tych książek... Niech se są i tak ich nie przeczytam i nie chce mi się wierzyć, że filmy są na jej podstawie. Jedynka to wymysł Andersona i swoiste wprowadzenie, dodam, że godne. Dwójka miesza wydarzenia z drugiej części. Trzecia to znów zabawa Andersona, a czwarta bierze sporo z RE5. Ogólnie patrząc to od trzeciej części seria poszła swoją drogą, mamy tylko wirusy, postacie i stwory ze świata RE.

PS: FW?

Człwowieknietopeż

Leon Kennedy

CytujAktorka beznadziejna, ale strasznie ładna

Czemu od razu beznadziejna? Jest cała masa gorszysz aktorek od niej!

Cytujhttp://www.filmweb.pl/

Szczerze to mam dość tego portalu.