Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Inne filmy i seriale / Odp: Comic Con San Diego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leon Kennedy dnia Dzisiaj o 04:41:27 »
Ah ten Niebatman i jego niebatarang, jak mogli  ;D Same zapowiedzi bardzo fajne. Aqumana Wan nie może zepsuć! Będzie epicko, poważnie, ale i z dawką humoru i przygody. Zaś Shazam, podobał mi się chyba bardziej. Lekki przyjemny i zabawny klimat. Do tego Zachary grający 12 latka! To jest to! A wy narzekajcie i zdecydowane olejcie obie produkcję. WW w sumie też  ;D
2
The Dark Knight / Odp: The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LelekPL dnia Dzisiaj o 00:12:46 »
Uuuu Funky. Przywołujesz Crystal Lake Memories. Fajny dokument... ale nawet się nie umywa do Never Sleep Again! Ponad 4 godzinny dokument i znacznie ciekawszy o Koszmarze z Ulicy Wiązów.

Taki dokument po latach powinna mieć każda seria filmowa... ale na to trzeba by było poczekać z jakieś 15 lat jeszcze. Taki dokument po latach o trylogii to byłoby coś. Jak wyglądał Bale'a po zdjęciu kostiumu, materiały zza kulis, opowiadania o wpadkach, zagrożeniach, itd. Też bym oglądał.

Ale ja nadal najbardziej bym chciał serię gier w stylu Arkham, dziejącą się w świecie trylogii Nolana. Odtowrzenie wydarzeń i dodanie kilku wątków, wraz z oryginalnymi aktorami to by było marzenie!
3
The Dark Knight / Odp: The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Funky dnia Dzisiaj o 00:00:47 »
Aj uciekła mi lierka "R", a co do TDK to chciałbym zobaczyć film dokumentalny na temat tej produkcji, wywiady z twórcami, aktorami i pokazanie jak najwięcej materiałów z Heathem Ledgerem. Najlepiej coś w stylu "Crystal Lake Memories" (to o serii Friday The 13th) o całej trylogii.
4
The Dark Knight / Odp: The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LelekPL dnia 22 Lipiec 2018, 23:52:13 »
Ale JN pisał o The Dark Knight Rises w 2012. Ale rzeczywiście, z Wami to chodziło o jakiegoś Bonda. "Afera" z TDKR to chyba z tym trollem Manigoldo czy coś takiego była.
5
The Dark Knight / Odp: The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Funky dnia 22 Lipiec 2018, 23:48:57 »
Na TDK byłem w śp Silver Screenie Gdynia (dwa razy), tak długo czekałem na ten film że nie mogło być mowy o żadnej kinówce. To Skyfall nagrany kamerką widziałem bo wolałem 20 złotych wydać na ''Wysokie Okno'' Raymonda Chandlera w antykwariacie ;D
6
Inne filmy i seriale / Odp: Comic Con San Diego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LelekPL dnia 22 Lipiec 2018, 21:55:34 »
A Ty tak łykasz wszystko co powie marketing dla promocji filmu? Gdyby to był film Camerona to by go reżyserował, albo dostał "story by". Jako producent wystarczy, że wskaże osobę do reżyserowania, albo przekaże im numer telefonu do Arnolda, i to tyle. Jego nazwisko jest tylko w celach promocyjnych, to mogę Ci obiecać. A najbardziej boli fakt, że Miller jest kompletnie nieuzdolniony wizualnie, a tego dobre słowo Camerona nie zmieni.

Po co mam Ci screeny pokazać jak w całym zwiastunie nie czuć skali. Musiałbym screeny każdego ujęcia robić :P Skala =/= rozmiar potworów :P Potwory są zapewne równie duże jak ostatnio. Ze skalą chodzi o to jak to się przedstawia, skalę porównawczą, geografię sceny. To już przy maleńkiej Godzilli 1998 było to czuć. Tutaj potwory może są i większe, ale kręcone w taki sposób, że nie widać ich kolosalnych rozmiarów. Praktycznie pokazywane w szerokim kadrze cały rozmiar, albo co gorsza z góry. Jeśli chcieliby dobrze ukazać skalę, musieliby skupić się na ujęciach z ulicy, bez szerokiego kadru. Wtedy to działa.

Ale dzieciaki też są w IT 2 :P I to w dużych rolach. Wybacz, ale jesteś niedoinformowany
7
The Dark Knight / Odp: The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LelekPL dnia 22 Lipiec 2018, 21:45:41 »
Czy tym użytkownikiem nie był Funky, a nie linczującym Juby (vel Batman)?
8
The Dark Knight / Odp: The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Johnny Napalm dnia 22 Lipiec 2018, 17:43:40 »
Spokojnie, jeszcze nikt nie dał ciała. Przecież, jak wszyscy wiemy, premiera w Polsce odbyła się 8 sierpnia 2008 roku. Świętowanie amerykańskiej premiery byłoby lekkim falstartem. Najwięcej osób przecież na naszym forum obejrzało film najwcześniej w drugim tygodniu sierpnia 2008 r.

Pamiętam jeszcze niemal lincz na forum BC usera, który publicznie chwalił się oglądaniem TDKR przed polską premierą z kamerki skitranej w kinie. Oczywiście parę osób pewnie zobaczyło film w tym samym czasie, kiedy odbyła się premiera w USA, ale to był jakiś promil procenta.

9
Inne filmy i seriale / Odp: Comic Con San Diego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Juby dnia 22 Lipiec 2018, 15:52:43 »
Ale przecież... Cameron robi kolejnego Terminatora! Nie użycza jedynie nazwiska w celach marketingowych, jest jednym z producentów nowego filmu i współtworzył / nadzorował pracę nad scenariuszem do niego, był także pomysłodawcą. Polecam panel dla THR jaki odbył się z Millerem i Cameronem, opowiadali o tym jak o SWOIM projekcie, nie tylko o Millera, który reżyseruje go, bo Cameron nie ma czasu (i pewnie ochoty) będąc zajęty swoimi Avatarami.
To zupełnie inna sytuacja niż T3 - którego nie wiem czy wspierał (źródło, bo nie kojarzę takich rzeczy, pamiętam, że całkowicie odcinał się od tego projektu, od TS też) - i Genisys, przy którym jedynie odbył jedną rozmowę z producentami podsuwając ze dwa pomysły, a później zgodził się nagrać wywiad z sobą, w którym reklamował film.

Zapodaj też jakieś screenshoty z tym brakiem skali, bo dla mnie zdjęcia do nowej Godzilli wyglądają świetnie (kolorystyka, mnóstwo mocnego światła w mrocznych kadrach) i spektakularnie, zwłaszcza ujęcie cienia Rodana nad miastem, które się rozsypuje.

Brak IT: Part 2 na SDCC mnie jakoś nie zabolał. Mocą pierwszej części była ekipa dzieciaków, tutaj ich nie będzie, a dorosłą wersję Beverly gra Jessica Chastain (miscast roku), więc jakoś nie czekam. Może kinowe zapowiedzi w przyszłym roku mnie bardziej do tego przekonają...
10
Inne filmy i seriale / Odp: Comic Con San Diego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LelekPL dnia 22 Lipiec 2018, 13:24:12 »
No i Cameron nie robi kolejnego Terminatora. Robi go Miller. Camerona nazwisko jest tam tylko dla marketingu. Z resztą już ostatni się zarzekał, że Genisys jest pełnorawnym sequelem T2, który spełnia oczekiwania. Wspierał też T3. Także póki nie jest reżyserem, jego udział mną kompletnie nie rusza. Tym bardziej, że Miller ma równie nieciekawy styl wizualnie co Mostow czy Taylor, więc sorry. Nie mam wielkich oczekiwań.

Zdjęcia Godzilli jak dla mnie wypadają SŁABO. Zero skali. Zwiastun do Godzilli 2014 pozamiatałby ten na 5 różnych sposobów. Godzilla 1998, ze swoim małym raptorem, miała znacznie lepszy poziom skali.

Pomysł na origin Jokera jest fatalny. Ale porównanie go do tonu taksówkarza, Todd Phillips i Phoenix mnie trochę ciekawią. Może być z tego taki Logan, tylko z Jokerem.

Ja bym tak ocenił zwiastuny:
1) Glass2) Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
3) Aquaman
4) Shazam!
5) Godzilla: King of Monsters

Szkoda, że horrory nie pokazały nic. Z chęcią zobaczyłbym IT 2.
Strony: [1] 2 3 ... 10