20 Styczeń 2020, 07:43:30

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batma...
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 19 Styczeń 2020, 12:26:55
https://twitter.com/waynesbats/status/1218359712003043328


Colin w nowej stylizacji. Póki co dla mnie osobiście jego udział w tym filmie to największy minus tego filmu. Nie ze względu stylówkę, nie ze względu na jego umiejętności, ale dlatego, że... żona nie lubi tego aktora ;)
2
Inne komiksy / Odp: Co w Marvelu piszczy?
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 18 Styczeń 2020, 11:07:10
W świecie "superhero" zawsze szczególnie ceniłem sobie historie, które nie są aż tak "super". Wiecie, walka nie tyle z kosmicznymi multiwymiarowymi najeźdźcami, ale raczej z bardziej przyziemnym brudem - gangi, narkotyki, przemoc seksualna, tego typu sprawy. Jakkolwiek w świecie Batmana raczej o takowe nietrudno (choć też nie obraziłbym się o więcej), tak już u mojego ex aequo ulubionego Spider-Mana są one szczególnie pożądane. Dlatego naprawdę dobrze czytało mi się Zło, które ludzie czynią. Może nie jest to komiks z najbardziej wartką akcją i zaskakującymi rozwiązaniami fabularnymi, ale porusza dosyć ważne kwestie i przypomina, że także w świecie supermocy i kostiumów też największym wrogiem może być zwykła ludzka podłość. Komiks godny polecenia zwłaszcza tym, którzy chcą lepiej poznać postać Felicii Hardy - jej wątek został wyeksponowany nie mniej niż jej dekolt na większości kadrów i zarówno jedno, jak i drugie jest mocną stroną komiksu ;) Właściwie to ona jest tu główną bohaterką, przyćmiewając nieco samego Pajączka, ale w niczym nie przeszkodziło to w nawiązaniu wiarygodnej chemii pomiędzy nimi i do tego głębszej niż po prostu flirt dwojga goniących się po dachach fanów trykotu. Nie, tutaj nasi bohaterowie są już dojrzalsi, dojrzała także ich relacja.
3
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogó...
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 18 Styczeń 2020, 10:47:01
A żebyś wiedział, że byłbym targetem. O projekcie Aronofsky'ego czytałem już lata temu i nie kryję, że wizja ta stała się wręcz moją klątwą.

I tak, Juby, myślę że można by znaleźć jakąś alternatywę dla peleryny. No ale może na początek, żeby nie rozjuszyć publiki, kila wersji kostiumu do różnych rodzajów akcji w jednym filmie? I z pelerynkami i bez ;]
4
Inne filmy i seriale / Odp: "Arrow"
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 17 Styczeń 2020, 09:59:43
Nie no pewnie liczyłeś, że każdy z nich odegra wielka rolę w wydarzeniu. Welling założy kostium, a Ezra pobiegła z Gustinem ;D

Sam crossover niesamowity. Wszystkie seriale DC i kinowe universum znajduje się w jednym i tym samym miejscu. Chodź co się stało z naszymi kinowym bohaterami w takim razie, to pewnie nit nie wie i się nie dowie... Chodź może inne ziemię też się w końcu odrodzily, ale mowa jest o jednej... Ale co tam, to wydarzenie dało mi i zapewne wielu innym masę frajdy i do tego pożegnaliśmy tego pierwszego Olivera... Fajnie było zobaczyć te wszystkie smaczki w formie wielu postaci, które się przewineły przez całe to wydarzenie. 8.5/10 jako całość.
5
Inne filmy i seriale / Odp: "Arrow"
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 16 Styczeń 2020, 20:06:12
Co. Za. Gówno.

 ;D  fan service totalny. Fakt, nie oglądałem tych seriali i mnie główne postacie nie obchodziły, więc piszę to z perspektywy nieobeznanego widza, ale to jak użyli gościnnych aktorów to największy szajs marketingowy jak widziałem.
6
Inne filmy i seriale / Odp: "Arrow"
Ostatnia wiadomość przez Obywatel Wayne - 16 Styczeń 2020, 19:31:10
Oglądałem. Coś szalonego, bardzo komiksowe. Chciałbym kiedyś zobaczyć podobne widowisko w kinie, z bohaterami DC.
7
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogó...
Ostatnia wiadomość przez Obywatel Wayne - 16 Styczeń 2020, 19:28:01
Mr.G, szkoda że Darren Aronofsky nie zrealizował swojego filmu o Batmanie, podejrzewam że byłbyś targetem. I ja zresztą też, bo cenie tego twórce, a jego wizja na Batmana była intrygująca. Na Batcave przeczytasz o tym projekcie w zakładce "zawieszone produkcje".
8
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogó...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 16 Styczeń 2020, 16:22:37
Batman bez peleryny? No co ty, Mr.G? :o

W plotki o wzorowaniu się na wizerunku człowieka-nietoperza z "Batman Nöel" nie wierzę, bo takie same info krążyło o stroju Batflecka na początku 2015 roku.

Liczę na powrót do długich uszu i logo w żółtej elipsie.
9
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogó...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 16 Styczeń 2020, 11:48:14
Całkiem fajnie jeśli okaże się to prawdą.
10
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogó...
Ostatnia wiadomość przez Q - 15 Styczeń 2020, 23:22:36
To nie Batmobil, ale Bat-van - https://dc.fandom.com/wiki/Bat-van :)

Ja bym jednak pozostał przy czymś bardziej tradycyjnym. Ale jeśli chodzi o Batmana-detektywa, to prowadząc śledztwo mógłby korzystać z tożsamości Matchesa Malone'a.

Według plotek kostium może pod pewnym względem przypominać ten z "Batman Nöel" ma mieć też ślady po wcześniejszych działaniach Batmana.Za kilka tygodni zapewne ujawnią wygląd Batman i Batmobila, czy to na oficjalnych zdjęciach, czy też zrobionych na planie i wtedy przekonamy się w jakim kierunku postanowili pójść twórcy filmu.
Strony1 2 3 ... 10