15 styczeń 2021, 21:47:26

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - LelekPL

3916
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
02 styczeń 2009, 16:16:56
A oto nowa promocyjna z filmu przedstawiająca Bale'a jako Johna Connora, nic szczególnego (poza tym, że Bale wymiata :) ), ale nie znalazłem jej wcześniej w temacie:

3917
Inne filmy i seriale / Odp: ''Tajemnice Smallville''
27 grudzień 2008, 23:21:47
remy zero - save me
3918
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
19 grudzień 2008, 12:39:11
a właśnie Public Eniemies!!! Koniecznie... tym bardziej, że czytałem już pierwsze recenzje i są co najmniej zachęcające ("nowa Gorączka" itp.)
3919
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
19 grudzień 2008, 09:42:06
Co nie zmienia faktu, że 3jka jest tragiczna. I to jest mój największy powód za 4ką, bo ta gorsza na pewno nie będzie. A widać to nawet po samych zwiastunach... tym razem jest potraktowana przynajmniej poważnie, a nie jak w 3, kiedy była autoparodią i wykorzystywaniem oraz przetwarzaniem tekstów z poprzednich części.
Posted on: 19 Grudzień  2008, 09:36:36

 z resztą to już jest jeden z moich 5 najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku (nie wliczając w to tegorocznych oscarowych "pewniaków" typu Wrestler czy Benjamin Button), czyli Terminator, Avatar, Wolverine, Watchmen i Inglorious Basterds (no i może jeszcze Transformers 2 dla efektów wizualnych - Megan Fox :)
3920
The Dark Knight / Odp: DVD'n'Blu-Ray
06 grudzień 2008, 17:31:30
rzeczywiście... my bad. Zmyliły mnie te zdjęcia tekturek.
Swoją drogą, dzisiaj dość nietypowo oglądałem sporo telewizji i przynajmniej na stacjach komercyjnych podczas reklam leci pełno zapowiedzi Mrocznego na DVD i Blu-ray. Miło, że po sukcesie filmu za granicą, echo tego wydarzenia odbije się trochę w Polsce
3921
The Dark Knight / Odp: DVD'n'Blu-Ray
06 grudzień 2008, 16:51:13
czyli w Polsce na głównej okładce 2disca jest Joker a nie Batman? trochę to pachnie wykorzystaniem wizerunku Heatha, nie używając wizerunku głównego bohatera... no ale cóż takie prawa polskiego rynku...
3922
The Dark Knight / Odp: DVD'n'Blu-Ray
06 grudzień 2008, 12:41:14
Dzięki za info... w sumie i tak oglądam bez napisów czy lektora, ale z dobrymi napisami można przynajmniej oglądając film z rodziną nie tłumaczyć co 5 minut, co bohater naprawdę powiedział... strasznie to irytujące:
Aha, pewnie to strata czasu, ale może jednak ktoś wie czy w Olsztynie można dostać 2 disca już, bo wybieram się tam dzisiaj
3923
The Dark Knight / Odp: DVD'n'Blu-Ray
06 grudzień 2008, 11:05:31
Dobra to ja zadam konkretne pytania, jeśli można...
1) Warto kupować 2 disca na DVD, czy lepiej poczekać na Special Edition, które pewnie wyjdzie za 3-4 miesiące,
2) i co ważniejsze: jak obraz i tłumaczenie SAMEGO filmu? jest efekt rambo, albo takie byki w tłumaczeniu jak w przypadku dodatków?
To pytanie kieruje oczywiście do posiadaczy filmu :P
z góry dzięki
3924
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
26 listopad 2008, 23:18:18
efekt z Arniem powiniem wyjść nieźle, chociażby dlatego, że takie rzeczy to nic nowego i na krótszą metę potrafią działać cuda... tu reklama sprzed 5 lat, a już powala realizmem http://pl.youtube.com/watch?v=IpfzaqIuR34
3925
Inne filmy i seriale / Odp: Dragon Ball
21 listopad 2008, 16:33:06
Jakim cudem to dobrze, że fani i ich wymagania są pomijani? Ach tak, rzeczywiście... przecież jak udziecinnili Street Fightera to film wyszedł fantastycznie <rzyga>
Gdyby byli zgodni z materiałem źródłowym i spełnili oczekiwania fanów film mógłby być fantastyczny, z obsadą amerykańską czy chińską (to nie jest aż tak denerwujące). A oni ewidentnie chcą wyciskać kase z dzieci, co nie ma na dodatek żadnego sensu... jeśli ktoś na to pójdzie to jedynie zdesperowani fani. Czyli nie tylko osoby które chciały obejrzeć ten film zostają wydymani, ale także producenci wydymają samych siebie, bo ich widownia docelowa (dzieci) na ten film nie pójdzie po 15 latach od zakończenia ostatniej serii... gdzie w tym logika???
3926
Inne filmy i seriale / Odp: Dragon Ball
20 listopad 2008, 23:11:11
Jest do zrobienia, bo ma spory potencjał, co oczywiście nie musi się kłócić z tym, że uzyskanie wybitnego efektu jest bardzo, bardzo trudne... Jednak na pewno można było postarać się lepiej niż to co teraz mamy! Urealnione? UDZIECINNIONE! Jakbym chciał sobie obejrzeć jeszcze raz Karate Kid to bym odpalił takie pradawne urządzenie jak VHS i wrócił do dzieciństwa... DB powinno się zrobić albo całkowicie z przymrużeniem oka, z nastawieniem na zabawną przygodówkę dla dzieci i młodzieży, albo od razu zacząć z mocnego C i zabrać się za DBZ, ograniczając wątki komediowe i nadając temu tematyki superhero-zbawca-męczennik... A tu mamy nie chcianą przez nikogo papkę skierowaną do emo-dzieciaków, którzy tej bajki nawet nie oglądali i i tak przejdą się na Pottera albo Zmierzch. Natomiast ludzie, dzięki którym ta seria zarobiła i stała się popularna, czyli Fanboye, są całkowicie pomijani i za przeproszeniem zerżnięci w dupę, przez coś... takiego!!! Nie powinno oceniać się książki po okładce, ale jeśli ten film okaże się lepszy od Holocaustu to będę zaskoczony :P
3927
The Dark Knight / Odp: DVD'n'Blu-Ray
15 listopad 2008, 14:31:14
Ja mam może troche szczeniackie pytanie, ale naprawdę się nie ogarniam w nowościach na DVD... mianowicie: W jakich sieciach sklepów będzie można kupić 2 Disc DVD z TDK w dniu jego polskiej premiery? Chodzi koniecznie o 2 Disc... wiem, że na amazonie, ale chodzi mi o normalne sklepy... empik wchodzi w grę? bo tam za dużo 2disców nie widziałem nigdy. Zazwyczaj kupuję filmy grubo po premierze, dlatego nie mam pojęcia...
3928
Mi sonar w ogóle nie wadził, nie żeby specjalnie podobał, ale też nie widzę tu wielkich minusów. Po prostu z racji historii tych filmów Batman musiał mieć nowy gadżet (jak u Bonda, czyt. kid-friendly). To była jedyna jego funkcja. Przecież odnalezienie Jokera mogło być wyjaśnione w prosty sposób - zdolności detektywistyczne Batmana, a co do SWAT to już w BB, Bruce pokonał ich bez sonaru. Jeśli ten sonar miał jakiekolwiek inne znaczenie w filmie to jedynie metaforyczne, czyli jak ktoś wcześniej zaznaczył przedstawienie wyboru Batmana i postawienia pewnej granicy. Może trochę naciągane, może nie, ale ja tu dziury w scenariuszu nie widzę, a jedynie efektowny wizualnie motyw sci-fi - akcji.
3929
Inne gry / Odp: Xbox360 czy Playstation 3?
08 listopad 2008, 10:28:36
A wy nie graliście chyba w NBA 2k9 :P
3930
Bat-Filmy / Odp: Wymarzona obsada.
26 październik 2008, 09:49:55
hmmm Thomas Jane, rzeczywiście byłby niezły, nigdy o nim nie pomyślałem, a to jeden z moich ulubionych aktorów (Boogie Nights), tyle, że Bale to JEST Batman. Nie widzę w sensu szukania innego aktora, skoro ten jest już optymalny. Przynajmniej dla mnie.
Podobnie jest z resztą obsady... Gordon, Alfred, czy Fox już mają swoich idealnych aktorów.
Zostaje Vicky... hmmm myślę że Naomi byłaby w tej roli świetna. No może bym dał Elizabeth Banks lub Bryce Dallas Howard jeszcze jako kandydatki.