12 Lipiec 2020, 12:04:13

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Hunter

91
Seriale animowane i TV / Odp: Batman Beyond
01 Luty 2008, 16:50:40
Jest fajnie nawet te nowoczesne gdzety i miasto nie jest przesadą dla tego filmu. Postacie fajne. Niezle historie lubialem odcinki z gangiem karcianym, gościem od d?wieku i fajny byl odcinek z tym gościem co byl najemnikiem (elektryk i komandos dości dziwne polączenie) byl ojcem kumpla Terego. Oraz fajne są odcinki z tymi narkotykami jak naklejki(chyba blepki)
Lecial w polsacie i cartoon network ale chyba juz nieleci.
9/10
92
polecam P2P (ARES)
93
Seriale animowane i TV / Odp: The Batman
01 Luty 2008, 16:40:02
Serial nawet mnie zaciekawil pierwszy raz widzial go jakieś pare lat temu na RTL2 (taki niemiecki kanal). Fajnie sie zaczynalo i zacząlem oglądac. Wogóle lubie batmana wiec bez zastanowienia siadlem przed telewizorem z pilotem w reku. Odcinki pamietam przez mgle ale wiem ze widzialem coś takiego jak taki odcinek co ta policjantka zamówila pizze a zamiast dostawcy przyszedl joker. Potem coś o tym jak batman poszedl do Arkham i tam chyba uciekl joker o byl w celi znalazl kostium jokera i sie za niego przebral, no i taki w którym Ridler zadaje zagadki które rozwiązuje batman z ta policjantką. Reszte widzialem na youtube ale tylko niektóre (caly widzialem "Artefacts") no i czytam streszczenia odcinków na batcave. Ogólnie serial jest fajny grafika i rodzaj postaci ogólny design 50/50 ( jednak nie ma to jak gangsterski klimat TAS'u). Polecam.