23 Sierpień 2019, 23:54:47

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Juby

31
Batman Forever i Batman & Robin po raz pierwszy trafią na polskie półki w osobnych wydaniach Blu-ray. Premiera 18.09.Nie wiadomo, czy będzie to stary master z dodaną polską wersją, czy nowy remaster przyszykowany pod premierę UHD.
32
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
16 Lipiec 2019, 10:36:47
Nowe fotki:
W czwartek film będzie miał panel na Comic Con w San Diego, może pojawi się coś więcej.
33
Bat-Filmy / Odp: Birds of Prey (film)
15 Lipiec 2019, 22:11:18
Podobno DCEU wraca do formy, Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - tak brzmi polski tytuł - podobno ssą pałkę i Warner jest z filmu niezadowolone. :P

https://naekranie.pl/aktualnosci/ptaki-nocy-odbyl-sie-pokaz-dla-producentow-warner-bros-nie-jest-zachwycone-1563192017
35
Dokładnie, Knightfall w zbiorczym - to byłoby coś. A tak dostajemy albumy, które były już u nas wydane (4 z nich nawet 2 razy!) w dodatku w wydaniu, którego produkcja jest tańsza (bo drukują tylko czarnym tuszem), a cenę zrobili x2 większą. Absurd.
36
Joker / Odp: Zdjęcia z filmu "Joker"
08 Lipiec 2019, 22:10:02
+ nowa fotka:

37
Pod koniec czerwca i ja znalazłem odrobinę czasu, żeby obejrzeć tę animację i. . . Myślę, że lepszej z Batmanem w tym roku już nie zobaczę.Krótko (bo robię remont mieszkania i jestem przy laptopie zaledwie kilka minut dziennie, o ile w ogóle): Świetne sceny walk, krew, dużo trafnego humoru i dobre oddanie ducha wszystkich postaci z komiksu. Czasami całość za bardzo odbiega od sedna (np. akcja na długo zatrzymuje się w Arkham) i od początku powtarzałem sobie na głos "Byleby nie wstawiali w to Jokera! Byleby nie było Jokera!" - a oczywiście musieli epizodycznie wstawić Jokera, ale już pal to licho, bo dobrze się bawiłem.

Widziałem 4 kinowe filmy z Żółwiami Ninja (wersję z 1990, trzecią część z 1993 i oba filmy nowej serii z Megan Fox) i tę animację uważam za zdecydowanie najlepszy film z tymi bohaterami jaki oglądałem. Mickey rządzi! :D

7/10
38
Na głównej były linkowane przez Q fajne materiały z okresu premiery z 1989 (wywiad z Keatonem na przykład). ;)
39
http://filmozercy.com/wpis/kolekcja-batman-noir-od-egmontu-na-80-urodziny
Absurd sięgnął szczytu. Z okazji 80-rocznicy Batmana Egmont wyda 5 klasycznych historii w kolekcji ,,Batman Noir". Więcej szczegółów znajdziecie poniżej, ale chyba najlepszym do skomentowania jest cena. Komisy te były wydane już w Polsce, są ogólnodostępne w pewnych przedziałach cenowych, nowe wydania mają prezentować wersje dwukolorowe, czyli drukarnie zaoszczędziły masę pieniędzy na kolorowym tuszu, a Egmont dowalił:

CytujBatman Noir. Hush - 182,00 zł
Batman Noir. Długie Halloween - 198,00 zł
Batman Noir. Zabójczy żart - 99,00 zł
Batman Noir. Powrót Mrocznego Rycerza - 140,00 zł
Batman Noir - pakiet - 690,00 zł

Paranoja. 4 z 5 tytułów mam i choć wydania wyglądają ładnie, w życiu tego nie kupię, nawet połowę tej ceny uważałbym za przesadę.
40
Joker / Odp: Zdjęcia z filmu "Joker"
07 Lipiec 2019, 20:06:29
Świetna okładka nowego Empire
41
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
25 Czerwiec 2019, 22:24:38
Fajny klimacik Dr No i Live and Let Die się szykuje. Fajnie, że wraca Felix. Ogólnie fajny materiał. Nie rozumiem tylko, czemu wciąż nie opublikowali tytułu. :P
42
To już dziś!! 8)Mimo wszystko chyba poczekam z powtórką do września, kiedy będzie dwudziesta rocznica mojego pierwszego seansu. ;)

PS
Sorry za mniejszą aktywność w ostatnich dniach / tygodniach, ale właśnie kupiłem mieszkanie, od początku lipca ruszam z urlopem, więc najprawdopodobniej w sierpniu wrócę do bardziej systematycznego odwiedzania forum. :-*
43
The Batman / Odp: Złoczyńcy w "The Batman"
14 Czerwiec 2019, 11:24:36
Cytat: Mr.G w 13 Czerwiec  2019, 18:36:52Czyż news, że głównymi przeciwnikami będą Victor Zsasz oraz Hugo Strange nie byłby bardziej emocjonujący niż to, co właśnie dostaliśmy?

Może byłby, trudno mi powiedzieć, bo obu słabo znam i nie jestem ich wielkim fanem.

Nowe informacje mówią, że do grona łotrów w tym filmie mogą dołączyć Two-Face i Mad Hatter.

Wybór tej szóstki - o ile się potwierdzi - jest baaaaardzo bezpieczny i nieciekawy. 2/3 z nich była już w filmach, 1/3 nawet więcej niż raz (a jeśli liczyć wersję z Westem to również 2/3), a dwóch "nowych" to takie "meh". Niby w dzieciństwie nie mogłem się doczekać Mad Hattera w filmie kinowym (liczyłem, że pokażą go w kontynuacji B&R), ale teraz wydaje mi się on bardzo infantylny.

Zobaczymy...
44
Ojojoj. . . [Poniższa opinia zawiera !! SPOILERY !!]Czy ominęła mnie jakaś część między Apocalypse, a tą? Od kiedy Magneto zna Jean i mówią do siebie po imieniu? Kiedy X-Meni zostali ludźmi prezydenta, działającymi gdy zadzowni czerwony telefon Adama Westa w biurze Xaviera? Co z Mister Sinistrem, którego zapowiadała scena po napisach Apocalypse? Czemu Mystique ZNOWU przyjmuje wygląd Jennifer Lawrence? Kiedy wróciła do Hanka? Kiedy Storm przejęła moce Icemana, czyli potrafi wyczarować lód w kosmosie i w szklankach na imprezach? Jednym skrótem - WTF?

Lat 90-tych nie czuć w ogóle, chemii na linii Scott-Jean też. Całość przelatuje bez ładu i składu, skali wydarzeń nie dostrzegłem (gdzie się podział ten gigantyczny budżet? powiedziałbym, że to najskromniejsza część od czasu pierwszych X-Menów)! Sceny akcji - poza ostatnią - wyreżyserowane tak sztywno, że przy mocowaniu się Erica / Jean z helikopterem i podczas starcia na ulicy, przecierałem oczy ze zdumienia. Bardzo, bardzo sztywno to wyszło, a aktorzy w większości przyszli odebrać czeki (McAvoy, Fassbender, Lawrence, chyba tylko Hoult coś chciał tu pokazać i Sophie Turner wypadła w porządku, choć przy poprzedniej części psiczyłem na jej casting). Fassbenderowi nawet siwizny nie zrobili, jego bohater w 1992 wygląda dokładnie tak samo jak w 1973. Pozbycie się Quicksilvera na większość filmu bardzo chamskie (to, co miał wyjawić w kolejnej części Ericowi pominięto, a o ile lepiej wypadałaby motywacja Magneto, gdyby to jego syna odstrzeliła Feniks w połowie), a komiczną pg-13-scenę śmierci Raven pozostawię bez komentarza.

Sporo się naczytałem, że to najgorsza część, ale nie chciałem w to wierzyć, bo ostatnie 2 trailery wyglądały naprawdę w porządku i spodziewałem się czegoś przynajmniej na poziomie Apocalypse. Wczoraj przemyślałem sobie tę kwestię i... rzeczywiście. Jedyny film serii, który oceniam równie nisko, to Geneza Wolverine'a, ale nawet ją obejrzałbym chętniej ze względu na Hugh, Ryana i szybsze tempo. W Dark Phoenix jedyne co mogę pochwalić, to nienajgorszą muzykę Zimmera i fakt, że w przeciwieństwie do The Last Stand tutaj naprawdę skupiono się na Feniksie, a nie zrobiono z Jean drugoplanowego final bossa na rzecz wątku remedium. Niemniej, feel taniego widowiska z problemami, coś w stylu Supermana IV z 1987, był dla mnie podczas wczorajszego seansu aż nazbyt odczuwalny.

3/10
45
The Batman / Odp: Złoczyńcy w "The Batman"
12 Czerwiec 2019, 22:31:07
Firefly - jak najbardziej, bo na dużym ekranie jeszcze go nie było.

Pingwin - niby już był wałkowany tyle razy, również w kinie, ale w sumie wiernej komiksom wersji jeszcze nie było, a od DeVito minęło 27 lat (do premiery minie 29), więc niech będzie.

Catwoman - taka jak w Hush i jako kobieta Batmana na całą serię - jak najbardziej. Jeśli nie, to sorry, ale widziałem już dwie udane wersje tej postaci i nie potrzebuję kolejnej.

Riddler - pisałem już o tym nie raz. Jestem na NIE.


Ciekawe jak bardzo pójdą w fantastykę, bo chętniej niż któregokolwiek w powyższych zobaczyłbym Clayface'a, Man-Bata, lub Mr. Freeze'a. No i oczywiście Trybunał sów.